320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Peaasi, et Jussi nüüd eelmise nädala prohmakata mingi supermänguga heastama ei hakka ^^

    Kommentaar


      LFC XI: Reina, Kelly, Carra, Agger, Enrique, Downing, Henderson, Adam, Lucas, Kuyt, Suarez Subs: Doni, Robinson, Skrtel, Spearing, Shelvey, Maxi, Carroll

      Kommentaar


        Head striimi?

        Kommentaar


          Algselt postitas Britfag Vaata postitust
          Head striimi?
          atdhenet.tv´s peaks olema, iseasi, kas seal see tööle ka hakkab.
          Adiós amigos

          Kommentaar


            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Suarez tahab neid väravaid liiga ilusasti vormistada. Super sööt Hendersonilt ja Suarez oleks pidanud tegema seisuks 2-0. Suarezelt super söödud ja Henderson on samuti muljet avaldanud.

              Kommentaar


                Päris hea esimene poolaeg, peaksime rohkem väravaid lööma.Ei tahaks nagu sama korrata, mis Sunderlandi vastu oli.Lucas mängib ka väga hästi oma koha välja, Suraez on nagu alati sitaks hea, Kuyt ja Suarez ründeduo toimib väga hästi.

                Kommentaar


                  notlob oli lihtsalt nii pask, et neile oleks pidand mingi 4 kuni 6 väravat kotti taguma. suarez on fantast ründaja, aga pedekast koopaorav of a person enda jaburate daivimiste ja temperamentsusega. või ma olen liiga idaeurooplane, et seda keevat verd mõista. vabalöögi mitteandmine oli muidugi...mai tea, muidu jube hea vile.

                  tahaks teid chelski vastu näha.
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    Suarez võiks tõesti rohkem peale proovida lüüa selle asemel, et viga välja nõuda, aga vähemalt tegi ta enda rumalad otsused heade söötude ja rünnakutega tasa. Teisel poolajal näidati muljetavaldavat mängu, tundub et uutel tüüpidel tuleb kokkumäng aina paremini välja. Henderson avaldas mulle uutest vast kõige enam muljet, head teravad söödud, oli rünnakutes alati osaline ja oli üleüldse aktiivne. Adam sai ka väga hästi hakkama. Skrtel paremkaitses oli üllatavalt hea ning seda nii rünnakul kui ka kaitses.

                    Carralt rumal viga lasta Boltonil see värav lõpus saada. Läks clean sheet ja osa punktidest mu FF tiimis.

                    Kommentaar


                      See, et lasime värava oli suht jama, aga muidu toimis kõik ju fantastiliselt.Parim mängija oli Adam minu arvates, kus skooris parema jalaga, andis päris head passe ja töötas üldse tagasi ka hästi.Hendersonile loodame, et sa enesekindlust juurde oma väravaga.Suarez oleks võinud oma võimaluse ikka ära lüüa, sellegipoolest mängis ta hästi nagu kogu aeg.Oleks võinud ju lasta tal lõpuni mängida, aga seda näljasem ta on.Üldiselt oli mäng ju päris hea.Kui Carroll tuli Liverpooli olid ootused suured, aga praegu ei tundu et ta oleks oma 35M väärt.

                      Kommentaar


                        Kokkuvõtteks siis 3-1.
                        Suarez on kunn, uued poisid olid ka teemas.
                        Täna õhtuks kindlasti top of the table!

                        YNWA
                        Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                        Kommentaar


                          Top of the League again, raisk !

                          Tore, et teisel pooajal ära ei vajutud nagu Sunderlandi mängus. Kui nii edasi mängitakse, siis võib päris hästi minna.

                          See, kuidas kohtunik seda tagasisöötu ära ei lugenud on muidugi müstika.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jose Vaata postitust
                            Kui Carroll tuli Liverpooli olid ootused suured, aga praegu ei tundu et ta oleks oma 35M väärt.
                            Talle tuleb täpselt sama moodi aega anda nagu Hendersonile. Tundub, et tal enesekindlus pärast seda vigastust, klubivahetust ja uut vigastust suht maas. Küll ta ka skoorima hakkab.

                            Aga super mäng täna. Sunderlandi mängule täpselt vastupidine teine poolaeg. Kahju muidugi sellest viimasest Carra bläkist, puhas leht oleks päris mitu punkti FF-s andnud

                            Kommentaar


                              Päris pull mäng oli - välku ja pauku südamesse.
                              Lucas võttis Boltonilt oma super tacklamistega igasuguse mänguisu ära - boss of bosses.

                              Ei tea, kas Barca hakkab Suarez't taga ajama?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Topoftheleague!!!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X