320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    "Daiv" see küll ei olnud, kuid ei olnud ka penalti.

    Kommentaar


      Algselt postitas INCE Vaata postitust
      No saage üle See kui teie Chiquita ei suuda neljast olukorrast ühtegi ära lüüa ja värav tuleb vaid sellest, et ta pallile ette jääb - no olege ausad manku oli täna s*** mis s***.
      Penalt oli jummalast õige ja pigem peaksite õnnelikud olema, et esimese poolajal Evra kastis käega mängu eest pennalt ei antud. Aga jah, olen üllatunud - pole just palju kohtunikke, kes Old Traffordil julgeks Manu vastu penalti anda ja suluseisust löödud värava lugemata jätta
      No olgem ausad, ei pidanud olema varustatud punaste prillidega, näha, et see polnud penalti. Enne, kui tühja lahmimiseks siin läheb, vaadake see olukord uuesti rahulikult üle ja kui ikka ei taipa, siis parem ärge vaevuge siia vaidlema tulema ja lehte poriga täitma.
      SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

      Kommentaar


        Fergie "Pardew said they were the best team in the first half. I don't know what game he was at"

        Kommentaar


          INCE sa ilmselgelt trollid siin. Pennut ei olnud, isegi Kassai poleks seda pennuks vilistanud. Manu ründajatel oli kehv päev ja teie kaitsjatel super, Krulile ja Taylorile tehke õlled välja. Newcastlele krediiti see punkt täna on auga välja teenitud.

          Kommentaar


            pool hooaega veel ees, mida me nutame? kõik saab korda poisid


            tätte garantii
            slimm.ee

            Kommentaar


              Kui mitte öelda, et lausa 2/3 hooaega
              Hala Madrid !

              Kommentaar


                Traditsiooniliselt on ManU-l hooaja teine pool alati tugevam olnud, nii et elame-näeme, kadunud pole veel midagi.

                Kommentaar


                  traditsioonid on väikestele tüdrukutele.

                  ma ikka täiega nende poolt, kes arvavad, et hooaeg on lappama läinud.

                  kindel mats.
                  matvere garantii

                  Kommentaar


                    Algselt postitas INCE Vaata postitust
                    Aga jah, olen üllatunud - pole just palju kohtunikke, kes Old Traffordil julgeks Manu vastu penalti anda ja suluseisust löödud värava lugemata jätta
                    sul oleks nagu ishias kallal. muidu ei ole suurt häda kedagi, aga nii paar korda aastas lööb otse pähe.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Mida siin ikka nutta.Kergelt rööviti,juhtub ka Sonda baaris.Agaa Carrick ftw! Ma juba tõsiselt kardan seda Basel away'd . Ja no Ando vigastusekohta- tra samasugune klaasmees nagu mina:/ . Kurb
                      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                      Kommentaar


                        nojah, nüüd saab vähemalt terve hooaeg need karakterid, kes tulevad tavapärase jutuga OT'l manu kasuks vilistamisest rääkima, sirge näoga munni saata. kõige ägedam vend platsil oli imo kärrik. üllatav miks berbat pingil polnud, ei saa ma aru.
                        löömine on endiselt sitt. olraid, nufcil oli kõvasti õnne ka, aga sellegi poolest panid omad poisid lööke kas mööda maad või orbiidile. esimsel juhul oli ees krul-taylor-simpson ja teisel juhul mõni kole britt publiku seas, tootlikus enivei ümar null.
                        AGA vähemalt hakati peale pennalt manu moodi mängima, üle...tramaiteamisaja. ma ei mõista, miks mänge niimoodi ei alustata.
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          Manchesteri junkied ikka sheerivad kama semudega

                          Rooney at his best!
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Mulle meeldis see Vidici hüppe jälle, ilmselgelt härra naudib õhuvõitluseid. Tahtis Ba päris ära "tappa"

                            Kommentaar


                              Ülemine üllitis peaks olema mängust Swanseaga, kui mälu ei peta. Ülekande ajal ei saanud täpselt aru, mida vana jagas, kas nätsu või juhtnööride paberikest. Nüüd on teada.
                              SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                              Kommentaar


                                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X