320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts


    Welcome to the club.
    slimm.ee

    Kommentaar


      He's felt his ankle again. It's nothing serious, just tightness and tiredness. It's his first real game back, although he played on Tuesday [at Aldershot] of course. He should be okay next week and it was an excellent performance from him in the first half.--Sir Alex Ferguson

      "Smalling has a small fracture on his foot," added Sir Alex. "I think he'll be out for a month and it's unfortunate that one.

      "Ashley Young has a toe injury that is not going away so he could be out for a couple of weeks."
      Algselt postitas Tofoa
      Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

      Kommentaar


        Algselt postitas NOT Vaata postitust
        He's felt his ankle again. It's nothing serious, just tightness and tiredness. It's his first real game back, although he played on Tuesday [at Aldershot] of course. He should be okay next week and it was an excellent performance from him in the first half.--Sir Alex Ferguson
        Kivi langes südamelt.

        Kommentaar


          Paar gifi ka eilsest:

          Kommentaar


            munadega mees, loodetavasti SAF telekat ei vaata...

            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Head gifid . Vidici nägu pärast seda võimsat hüpet õhuvõitluses oli ka kulda väärt. Sarnane naeratus oli tal ka siis, kui Evans C. Norrise jalalööki Drogba peal proovis.

              Kommentaar


                Algselt postitas tauri3000 Vaata postitust
                Paar gifi ka eilsest:

                Miks pagana pärast alumisel gifil seal nii massiivselt turvajõudu on ?
                Ja muide Vincent SAF ei pea telekat vaatama, ta ise virutab Evrale käega sealsamas :P

                Kommentaar


                  Miks seal alumisel GIFil nii massiivselt turvajõudu on ?
                  Ja muuseas Vincent, SAF ei pea telekat vaatama.. seal samas virutab ise Evrale käega

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Bler Vaata postitust
                    Miks seal alumisel GIFil nii massiivselt turvajõudu on ?
                    Et mingi idioot platsile ei jookseks.
                    Algselt postitas fitti
                    Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

                    Kommentaar


                      Aga just seal konkreetses nurgas, ei usu et terve perimeeter pikniku asendis turvasi täis... eemal näha ka et otsajoone juures nad tavapärases formatsioonis

                      Kommentaar


                        Minu parim pakkumine oleks, et sealt lahkuvad mängijad platsilt vms. Otsajoonel hakkasid kogunema vist.

                        Kommentaar


                          Mängijad tulevad-lahkuvad keskelt. Goodison Parkil on külalisfännid täpselt seal nurgas.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar




                            Tervitan fittit.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              pilt: and solskjaer has won it
                              Tegelt ka, mul tuli praegu neid pilte ja kirja nähes kananahk ihule ja pisarad silma. Pole päris ammu seda lõppu video pealt üle vaadanud.
                              Newton Heath 1878

                              Kommentaar


                                No hiljutistele uudistele toetudes julgeks pakkuda, et vihjati siinkohal Ole tegemistele Norras, ehk võitis ta Moldega Norra meistritiitli.
                                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X