320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mitmes mäng see järjest on, kui Old Traffordil kodufännid üle lauldakse? Täiesti masendav.

    Kommentaar


      Algselt postitas StenV Vaata postitust
      Mitmes mäng see järjest on, kui Old Traffordil kodufännid üle lauldakse? Täiesti masendav.
      Karta on, et turistid üle lauldakse.

      Kommentaar


        rafael lonkab taaskord väljakult minema riietusruumi poole...
        Algselt postitas Tofoa
        Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

        Kommentaar


          See on ikka täiesti käsitlematu, kuidas need kuradi kaksikud lagunevad.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Võitluslik mäng oli. Õnne Crystal Palacile. Gibson on sitt.

            Kommentaar


              Ei olegi enam midagi öelda...
              Kohutav.

              Kui ehitama ikka panna Gibson ja Park, siis võib kindel olla, et isegi vundamenti ei saa tehtud
              Algselt postitas Plechazunga
              Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

              Hmm, that didn't really work.

              Kommentaar


                Kes see oli kes Crystal Palace´i kasti juures kaks korda järjest pikali lendas 29. lisaaja minutil. GIF oleks eriti super
                .

                Kommentaar


                  Jalgpall on juba kord selline mäng, et alati parem meeskond ei võida. Nagu ka eile juhtus.
                  Kaks tähelepanekut veel- see Mänjuu Park on isegi veel sitem kui Arsenali oma ja kui see on Mänju järelkasv, siis lubage naerda
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Well deserved. Päris mitme mehe kohta sai pilt selgemaks, selles mõttes läks 120 minutit igati asja ette.

                    Algselt postitas orly Vaata postitust
                    Gibson on sitt.
                    Gibson oli täna üks asjalikumaid.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Ma ei taha kogu seda paska kommenteerida, ainult nii palju ütlen:
                      Crystali esimene värav oli tõeline iludus
                      Chris Smalling oli ainuke Unitedis, kes tegi hea mängu.
                      Gibson liigutas ainult siis kui pall tema jalal oli. Ei pallile vastu, ei avanemiseks, ei tagasi töötamiseks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orly Vaata postitust
                        Võitluslik mäng oli. Õnne Crystal Palacile. Gibson on sitt.
                        Või nii. Vaatasin vist mingit teist mängu. Gibson ja Valencia olid täna ainsad, kellega mul eriti kobiseda ei ole.

                        PS Ostke see Zaha ära.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          And so it begins...

                          J.Evans, Smalling ja Gibson saavad kaotusest hoolimata kiita ja kaksikud on raudselt kindlustuspettuse peal üldse väljas oma laatsaretis istumisega.
                          Algselt postitas Stok
                          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            See on ikka täiesti käsitlematu, kuidas need kuradi kaksikud lagunevad.
                            loog ju, et kaksikutel on kahe peale ühe mehe ramm.

                            Kommentaar


                              jeesus küll, diouf (ja peaaegu kõik teised). tugevam võitis. ei oskagi kurb olla, manutd lihtsalt ei olnud võitu väärt. nii lihtne see kõik ongi.

                              Kommentaar


                                Ootan hiaguaaaaaaaaaaaaini kommentaare. Hahahahaha

                                Kommentaar

                                Working...
                                X