320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fitti Vaata postitust
    One-nil away sobib ju tabelisse vaadates endiselt igati kenasti. Aga mäng oli muidugi selline 'thriller', et huvitav, kas MOTD suudab kolmeminutilisegi kokkuvõtte välja venitada.
    Värav ja selle replayd?

    Kommentaar


      Kolm vigastust, Heskey võimalus ja värav. Kokku saabki kolm minutit.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa
        Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

        Kommentaar


          Chichal hüppeliigese sidemed puruks, kuni kuu aega väljas. Läks vist veel isegi suht hästi.

          Mängust. Ma olen ainus, kelle meelest oli täitsa neli pluss pilt? Ainus tõsine probleem on väga vähene teravus viimasel kolmandikul. Igav - oli küll. Samas mäng on tasakaalus ja loogiline. Parandamist muidugi on, aga palju positiivset võrreldes vahepealse täitsa sihitu uimlemisega. 10 võitu, 3 viiki ja 1 kaotus on tegelikult igati hea hooaja algus, lihtsalt üks klubi on seni veel natuke parem olnud. Ei saa aru sellest ohkimisest.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            Parandamist muidugi on, aga palju positiivset võrreldes vahepealse täitsa sihitu uimlemisega. ... Ei saa aru sellest ohkimisest.
            Kui välja jätta need, kelle jaoks ainukene tulemus on 8:0, siis sa vastad ise ju omale murele. Mulle küll vähemalt tekitas muret vahepealne peata olek. Selle asemel, et sööta tungit pea ees meeste vahele. Eilne esimene poolaeg (mida ma nägin ainult) andis küll juba parema tunde
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              Samas tulemus oleks võind vabalt 2-0, 3-0 ka olla, mängupilt ei olnud hullu midagi, kontrolliti mängu. Baseli vastu tahaks näha samasugust mängu, aga, kui ise värava lööme, peame edasi ründama ja suruma. 1-0 pole see koht kus hakata kaitsma, muidugi oleneb mis ajal see värav lüüakse. ESMATÄHTIS on võit Baselis!!!!
              "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

              Kommentaar


                pilt oli ilus. bent sai palli umbes 4 korda puutuda, seega missioon täidetud. samas on üks-null alati lihtsalt üks-null ja ei viitsi enam olla seisus, kus bentnerid, sinclairid ja heskeyd 80ndatel minutitel ebameeldivat närvikõdi tekitavad. seda kõike puhtalt esteetilis-psühholoogilistel põhjustel. lööma peaks ka rohkem, raami.
                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar


                  nüüd ei mõista jälle mina, aga usun, et point on kõigile arusaadav.
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar




                    See peaks vist kõik ütlema.
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      Vana kabi - naabripoisid helesinises on esimesteks vastasteks FA Cupi kolmandas ringi, võõrsil.
                      Algselt postitas Stok
                      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                      Kommentaar


                        Ei noh, saabki liigale keskenduda.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Ilus variant Unitedile veidikenegi väärikust taastada, ma saan aru, et United on briti ning euroopa legend, ent 1-6 on tõsiasi, selleks, et see mäng seljataha jätta, on vaja fännidele palju-palju tõestada.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jamesblake Vaata postitust
                            Ilus variant Unitedile veidikenegi väärikust taastada, ma saan aru, et United on briti ning euroopa legend, ent 1-6 on tõsiasi, selleks, et see mäng seljataha jätta, on vaja fännidele palju-palju tõestada.
                            Jõle keeruline kirjapilt, aga - kui võita Cityt FA-s ja liigas ikkagi lõpetada nende seljataga, ei mäletaks suht keegi, et City sai välja lülitatud fa karika kolmandas (!) ringis.
                            Algselt postitas Stok
                            Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                            Kommentaar


                              Halvimal juhul läheb nagu Arsenaliga eelmine hooaeg - mõne nädalaga 3st sarjast väljas. Carlingust juba langesime, CLis pole ka veel midagi väga kindlat ja jaanuari alguses siis FA cup City vastu nende kodus läheb ka keeruliseks.

                              Kommentaar


                                Kas tõesti räägivad ManU fännid sellisel toonil, et shity rotid löövad meid igakord kui nendega kohtume?Naljamehed ikka koos, krt sellise suhtumisega võite Leeds Unitetit fännama hakata.
                                "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X