320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas inward Vaata postitust
    Enam-vähem selline võiks olla. Evansi asemel eelistaks võib-olla Jonesi (Rio on välja jäetud õnneks). Oleneb kui 100% terve VP on, siis võib ka Rooney tipus ja Kagawa all olla. Nani kindlalt äärel. Valencia asemel võib ka Welbeck olla või Kagawa.
    Nani ei saa veel mängida (Reali mängust punane ju nõu).
    Ise näeks eelkõige sellist satsi kõige parema meelega:
    De Gea
    Rafael Evans Vidic Evra
    Cleverley Carrick
    Valencia Rooney Kagawa
    RVP

    Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
    Viasat Motorist näeb kava järgi tänast mängu ukrainlastega. Bloodzeed @ Acestream peaks ka olema.
    TV6 peaks ka kava järgi näitama.
    Algselt postitas Plechazunga
    Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

    Hmm, that didn't really work.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
      Nani ei saa veel mängida (Reali mängust punane ju nõu).
      Ise näeks eelkõige sellist satsi kõige parema meelega:
      De Gea
      Rafael Evans Vidic Evra
      Cleverley Carrick
      Valencia Rooney Kagawa
      RVP



      TV6 peaks ka kava järgi näitama.
      Oo, ei pandki tähele :/

      Koosseisu on tegelt oopis selline

      #mufc starting XI v #Shakhtar: De Gea, Rafael, Smalling, Vidic, Evra, Valencia, Carrick, Fellaini, Cleverley, Welbeck; van Persie.
      Pink: Lindegaard, Jones, Giggs, Nani, Young, Kagawa & Hernandez.

      David McDonnell ‏@DiscoMirror 32s
      No Rooney in Man Utd squad v Shakhtar. Reason given is that he is "unwell". #MUFC
      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

      Kommentaar


        Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
        Nani ei saa veel mängida (Reali mängust punane ju nõu).
        Sellega kaasnes vist ikka ühemänguline karistus, mis sai Leverkuseni vastu ära kantud, ei? Täna on mees pingil.
        20 LEGEND

        Kommentaar


          Mälusopis pidi olema pikem see karistus, ei?
          Igatahes huvitav koosseis. Hea, et keskväli pakitud on, mida peakski tegema sellises vastasseisus.
          1-0 võit meile
          Algselt postitas Plechazunga
          Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

          Hmm, that didn't really work.

          Kommentaar


            Fänner: Vihjasin sellele, et talle pärandati valitsevad meistrid... 11. kohale selliste nimedega kukkuda oleks absurd.
            Vananev kaitseliin - Jones, Evans, Smalling...
            Vananevad ründetuusad, kes on mõlemad tippvormis...
            Moyesil pole mitte midagi lihtsat. Aga raskus seisneb pigem vastutuses ja jalajälgedes, mida täita.

            Tänane koosseis pole just mu lemmik... Vahetustest on tuld küll ja veel võtta. Loodame parimat!

            Kommentaar


              Algselt postitas FÄNNER Vaata postitust
              Vananev kaitseliin
              Igasugusest muust kneejerkimisest ma viitsin vabalt mööda vaadata, aga seda vananemise paska lugedes lööb iga kord seieri punasesse, et no tra kui lolli juttu saab ajada.

              Rafael 23, Jones 21, Evans 25, Smalling 23, Fabio 23, Büttner 24. Kuus kaitsjat 25 või nooremad. Vidic on siis 31, Evra on 32 ja Rio on 34. Varelat ja Keane'i ei arvestanud.

              Keskmiseks vanuseks see teeb siis 26,2. Vaatame teisi suuri. Spursil on selgelt kõige noorem punt kaitsjaid, 24,5 vaid keskmiseks. Liverpoolil on ka madalam kui Mankul ehk 25,3. Siis edasi juba Arsenalil on 26,6. Chelseal 26,7 ja Cityl 27,3.

              Seejuures Spursil on 25-aastaseid või nooremaid kaitsjaid viis (Walker, Rose, Chiriches, Naughton, Fryers), Liverpoolil samuti viis (Coates, Sakho, Ilori, Kelly, Flanagan), Chelseal kolm (Bertrand, Azpilicueta, Kalas), Arsenalil kaks (Jenkinson, Gibbs) ja Cityl kah kaks (Richards, Nastasic). Palun vaatame nüüd uuesti eestpoolt, mitu Unitedil on, ja siis vaatame ka, mitut neist kõigist võib lugeda oma meeskonna põhimeheks.

              Vananev kaitseliin. Mis kuradi seeni mõni sööb, aru ma tõesti ei saa vahel.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                nastasic ikka

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  Igasugusest muust kneejerkimisest ma viitsin vabalt mööda vaadata, aga seda vananemise paska lugedes lööb iga kord seieri punasesse, et no tra kui lolli juttu saab ajada.

                  Rafael 23, Jones 21, Evans 25, Smalling 23, Fabio 23, Büttner 24. Kuus kaitsjat 25 või nooremad. Vidic on siis 31, Evra on 32 ja Rio on 34. Varelat ja Keane'i ei arvestanud.

                  Vananev kaitseliin. Mis kuradi seeni mõni sööb, aru ma tõesti ei saa vahel.
                  No Rio, Vidic ja Evra koos Rafaeliga vast lähevad siin kaitsjate alla, usun, et eelkirjutaja mõtles seda.
                  Jones, Evans, Smalling - lihtsalt mingid nimed, umbes nagu O'Shea ja Brown omal ajal, pigem oma klubis sellised kolmanda järgu nimed. Büttner - teie oma fännide sõnade järgi ka selline ebamäärane toode pigem.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    Igasugusest muust kneejerkimisest ma viitsin vabalt mööda vaadata, aga seda vananemise paska lugedes lööb iga kord seieri punasesse, et no tra kui lolli juttu saab ajada.

                    Rafael 23, Jones 21, Evans 25, Smalling 23, Fabio 23, Büttner 24. Kuus kaitsjat 25 või nooremad. Vidic on siis 31, Evra on 32 ja Rio on 34. Varelat ja Keane'i ei arvestanud.

                    Keskmiseks vanuseks see teeb siis 26,2. Vaatame teisi suuri. Spursil on selgelt kõige noorem punt kaitsjaid, 24,5 vaid keskmiseks. Liverpoolil on ka madalam kui Mankul ehk 25,3. Siis edasi juba Arsenalil on 26,6. Chelseal 26,7 ja Cityl 27,3.

                    Seejuures Spursil on 25-aastaseid või nooremaid kaitsjaid viis (Walker, Rose, Chiriches, Naughton, Fryers), Liverpoolil samuti viis (Coates, Sakho, Ilori, Kelly, Flanagan), Chelseal kolm (Bertrand, Azpilicueta, Kalas), Arsenalil kaks (Jenkinson, Gibbs) ja Cityl kah kaks (Richards, Nastasic). Palun vaatame nüüd uuesti eestpoolt, mitu Unitedil on, ja siis vaatame ka, mitut neist kõigist võib lugeda oma meeskonna põhimeheks.

                    Vananev kaitseliin. Mis kuradi seeni mõni sööb, aru ma tõesti ei saa vahel.
                    Minu arvamus on selline, et nendest noortest kaitsjatest on 3 hooaja pärast meil algkoosseisu mees vaid Rafael. (Võib-olla ka Jones kui ta saaks lõpuks enda kohta mängida)
                    Oleksin pidanud äkki kasutama sõna, sitenev kaitseliin - vaatame jooksvalt tagasi hooaegade lõikes meile Premmis löödud väravaid - 43 - 33 - 37 - 28 - 24 - 22. Kas see ei tähenda, et meie kaitseliin halveneb iga hooajaga?
                    Sel aastal juba Premmis 8 väravat.
                    Minu arvates on meil sel hooajal sitem kaitseliin kui Cityl, Liverpoolil, Chelseal või Tottenhamil.
                    Sry, vanakooli mees ja minu arvates algab mäng kaitse korrashoidmisega ja loodan, et Moyes teeb seal mõned vahetused.

                    Minu arvates on Evra, Rio ja Vidic juba vananev kaitseliin.

                    Aga las meile jääb meie eriarvamus.

                    Kuule Vincent, sa hakkasid täna varakult jooma, et nii närvi läksid?
                    Pay attention to the manager!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas FÄNNER Vaata postitust
                      Kuule Vincent, sa hakkasid täna varakult jooma, et nii närvi läksid?
                      ma olen täitsa rahulik, stiil on selline. sa oled viimasel ajal puusalt lahmides nii palju paska tootnud siia teemasse, et vahel võib otse ka öelda.

                      kirjutasid, et vananev kaitseliin. see on loll jutt, keeruta takkajärgi kui palju tahad. aga noh, las ta jääb tõesti siis nii, et mankul on kolm kaitsjat - Rio, Vidic ja Evra.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Lust on vaadata, kuidas Fellakas väikeseid kaevureid kolgib )
                        Love United
                        Hate Glazer

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zazero Vaata postitust
                          Lust on vaadata, kuidas Fellakas väikeseid kaevureid kolgib )
                          Nalja teed või? Ta on pea iga kord palli ära andnud keskväljal.
                          Inter - ausaim klubi Itaalias.

                          Kommentaar


                            See vananev kaitseliin on küll väga loll jutt!
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas FÄNNER Vaata postitust
                              Sry, vanakooli mees ja minu arvates algab mäng kaitse korrashoidmisega ja loodan, et Moyes teeb seal mõned vahetused.
                              Või siis kaitse on ikka sama korras kui enne, aga kuivõrd palli ees hoida ei suudeta, siis langeb kaitsjatele palju suurem surve ning vigu kipub rohkem sisse tulema. Puhtalt emotsiooni pealt pakuks, et neil kahekümne midagi väravaga hooaegadel oldi palju domineerivama mängustiiliga, eriti tabeli tagumise poole vastu. Aga võib-olla see viitab lihtsalt Premmi kvaliteedi paranemisele.
                              20 LEGEND

                              Kommentaar


                                Mis krdi uinamuina seal väljakul toimub. Mehed lambist magavad ja Šakhtar jookseb palliga ringi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X