320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ,,Hispaania ajalehe Mundo Deportivo väitel on Manchester Unitedi väravavaht David De Gea avaldanud soovi Barcelonasse siirdumiseks.
    Nimelt on Barca endale uut puurilukku otsimas, sest praegune pikaaegne väravavaht Victor Valdes on oma lepingu pikendamisest keeldunud.
    Mundo Deportivo andmetel on 22-aastane De Gea öelnud oma agendile Jorge Mendesile, et klubi Barcelona poolt tehtavatest pakkumistest ei keelduks ja neid kaaluks.''

    Mis arvate sellest? Mina isiklikult ei usu seda.
    sigpic

    Kommentaar


      Selles ma olen üsna kindel, et Barca meest soovi ja isegi DDG võib seda soovida, tuleb ainult loota, et suudame kinni hoida.
      Love United
      Hate Glazer

      Kommentaar


        Kas mitte De Gea naisuke Barcelonas polnud? See on üks tuhandest põhjusest miks ta võiks tahta Katalooniasse liikuda, peab lootma, et jääb paigale.
        You need people who score goals, that's how you win games.

        Kommentaar


          Vahepeal on Juve direktor Marotta visanud õli tulle :''United fear another case like Pogba? They are right to.

          "Frankly, I do not understand how they have got to within months of the contract expiry without being able to negotiate a new one."


          See paneb küll natukene mõtlema, miks oleme lasnud Fryersi, Pogba, Januzaj lepingud lõpuni joosta? Mis me oleme mingi Arsenal või?
          Pay attention to the manager!

          Kommentaar


            De Gea mulle väga meeldib, võiks igaljuhul premmi jääda. Alguses ju sahistati, et kohanemisega veidi raskuseid, äkki ikka veel, et need Barca sahinad? Või hakkab keel vaikselt suhu tulema ja kamandab julgemalt juba kaitsjatega jne?
            Üldiselt kõrvaltvaatajale ikka ülioluline mees Unitedis, ei tahaks uskuda, et nii lihtsalt minna lasete. Belgia noore üle ei viitsi veel erutuda, ikka way liiga vara on hype machine käima pandud...aga eks aeg näitab.

            Kommentaar


              Ma olen 99% kindel, et Januzaj ei lahku, Pogba ja Fryers lahkusid kuna ei saanud mänguaega, aga Januzaj on saanud.
              Love United
              Hate Glazer

              Kommentaar


                Algselt postitas delorean Vaata postitust
                De Gea mulle väga meeldib, võiks igaljuhul premmi jääda. Alguses ju sahistati, et kohanemisega veidi raskuseid, äkki ikka veel, et need Barca sahinad? Või hakkab keel vaikselt suhu tulema ja kamandab julgemalt juba kaitsjatega jne?
                Üldiselt kõrvaltvaatajale ikka ülioluline mees Unitedis, ei tahaks uskuda, et nii lihtsalt minna lasete. Belgia noore üle ei viitsi veel erutuda, ikka way liiga vara on hype machine käima pandud...aga eks aeg näitab.
                Ma nii tagasihoidlikult end ei väljendaks. Ma ütleks, et De Gea on üks maailma parimaid väravavahte... vähemalt reaktsioonitõrjete osas. Jõulisust ja arrogantsi saab alati arendada, aga annet ja potentsiaali on mehel küll rohkem kui ühelgi teisel noorel Premieri puurilukul. Ei pea vast seletama, miks selline härra kodumaa liiga liidri meeskonda tahaks minna. Aga siiski loodaks mingitki lojaalsust

                "The report suggests that, despite interest from Barcelona, De Gea will put pen to paper on a new long-term deal in the coming days that will tie him to the Old Trafford club until 2018." Daily Mail pole vb maailma parim allikas, aga kahtlen et Mundo Deportivo parem on. Jõhker on mõelda, et aastaks 2018 on kutt alles 27 aastane...

                Kommentaar


                  Robini väravalöömine ehk tuleb nüüd koondisest kaasa ka.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zazero Vaata postitust
                    Ma olen 99% kindel, et Januzaj ei lahku, Pogba ja Fryers lahkusid kuna ei saanud mänguaega, aga Januzaj on saanud.
                    Okei, räägime natukene erinevatest asjadest. Ma mõtlen seda, et klubi treeneritel peaks juba aastatega olema silm piisavalt arenenud, et 3 aastase lepingu asemel 5 teha, kui näha, et kutist saab asja. Hetkel poleks me pidanud kulutama ligi 30 milli Fellaka peale(Pogba) ja oleks Evrale(Fryers) kena asendus olemas. Samas oleks Jaanusega veel kena 2,5 aastat aega lepingut pikendada. Aga eks ma olen siin juba inimestele teada kui mr Hindsight. Okei kui Pogba ja Fryersiga mööda pandi, siis oleks võinud ju siinkohal juba vigadest õppida, aga ei..paneme ikka peaga vastu seina.

                    Ja siin veel midagi, mis meil puudu on -

                    Fresh from his incredible dribble that saw him net West Ham's third at Tottenham last weekend, Ravel Morrison led San Marino a merry dance in England Under 21s' 4-0 win.
                    Pay attention to the manager!

                    Kommentaar


                      Kust sa võtad ,et Fryesrsist üldse asja oleks saanud ? Veel on küll vara väita, et Fryersiga väga puusse pandi.
                      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                      Kommentaar


                        Algselt postitas FÄNNER Vaata postitust
                        trollime veel

                        Fryers istub Tottenhami pingil,

                        küll ja küll on ka vastupidiseid näiteid ka muidu hea ninaga klubidest,
                        kes seovad pikkade lepingutega suvalisi bendtnereid, kes ainult palka õgivad, heal juhul saab nad aastateks laenule saata
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          West Ham must pay Manchester United £25,000 every time they pick midfielder Ravel Morrison. (Sunday Telegraph)
                          Mis sellisest asjast arvata, on see üldse võimalik?
                          Love United
                          Hate Glazer

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zazero Vaata postitust
                            West Ham must pay Manchester United £25,000 every time they pick midfielder Ravel Morrison. (Sunday Telegraph)
                            Mis sellisest asjast arvata, on see üldse võimalik?
                            No kui legaalselt on sellised diilid lubatud, siis yes yes yes.

                            Kommentaar


                              Ega see reaalselt eriti märkimisväärne summa jalgpalli maastikul ei oleks.
                              Premmis 38 mängu. Kohalikest karikatest ka veel mõned juurde ning euroopasse neil nagunii asja pole. Hooaja peale 40-45 mängu mis oleks kokku ~1.000.000 kuni 1.125.000 naela.

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X