320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kui ilus!

    Kommentaar


      Corner taken quickly...

      Kommentaar


        Enam pole küll mõtet Moyest süüdistada.. Saite enda parima koosseisu kokku ja endiselt olete hädas.

        Kommentaar


          Go jaanus!

          Kommentaar


            Jaanus on tubli poiss, lüüa oskab mõlema jalaga ning joosta jõuab ka. Loodetavasti nüüd jõuatakse jaanuariks tiitliheitlusesse, muidu ei näe ma põhjust miks tema ja siis nt Rooney peaksid klubisse jääda soovima. Paraku.

            Kommentaar


              Algselt postitas inward Vaata postitust
              Go jaanus!
              No ilmselgelt, poja tõi võidu koju. Sõlmige nüüd leping ära!!! Muidu mõlemad poolajad küll suudeti kontrollida mängu at times (1 poolaeg oli pallivaldamine ka üle 60%), aga siiski väga häid väravavõimalusi tekitatakse endiselt vähe. Vidic ei saanud peamiselt terve mängu üldse aru, mis toimub. Midagi hõisata pole, aga vähemalt saab sitast saiapätsi hakata nüüd ehitama.


              Kommentaar


                Januzayle kindlasti üks 5-6 aastane leping taskusse ja tahaks teda see hooaeg mingi 20s mängus veel näha, vahepeal pingilt, vahepeal alg 11s. Võrreldes Youngiga ta vähemalt julgeb midagi teha ja omab mõttestatut nägemust, kuhu ja millal see pall liikuda võiks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Planche Vaata postitust
                  Jaanus on tubli poiss, lüüa oskab mõlema jalaga ning joosta jõuab ka. Loodetavasti nüüd jõuatakse jaanuariks tiitliheitlusesse, muidu ei näe ma põhjust miks tema ja siis nt Rooney peaksid klubisse jääda soovima. Paraku.
                  Täitsa p****s, ma olen ikka harjunud, et Chelsea fännid on gloryhunterid, aga viimasel ajal on siin mitmete punaste kuradite maskid langenud... sellised neurootilised tõmblejad, et kuku pikali !

                  Ei ole küll mingitpidi ManU fänn, aga rõve on vaadata !

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                    Enam pole küll mõtet Moyest süüdistada.. Saite enda parima koosseisu kokku ja endiselt olete hädas.
                    Clevzi asemel Kagawa ja asi oleks ideaalne.

                    ja off topic. Andokas > Welbo

                    Hero: Adnan
                    Bum: RvP või Clevz

                    Rafaelile kiiret paranemist.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      Täitsa p****s, ma olen ikka harjunud, et Chelsea fännid on gloryhunterid, aga viimasel ajal on siin mitmete punaste kuradite maskid langenud... sellised neurootilised tõmblejad, et kuku pikali !

                      Ei ole küll mingitpidi ManU fänn, aga rõve on vaadata !
                      Selliseid jagub igalepoole, kas on see siis Chelsea, Unitedi või Spursi teema..

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                        Täitsa p****s, ma olen ikka harjunud, et Chelsea fännid on gloryhunterid, aga viimasel ajal on siin mitmete punaste kuradite maskid langenud... sellised neurootilised tõmblejad, et kuku pikali !

                        Ei ole küll mingitpidi ManU fänn, aga rõve on vaadata !
                        Lol, sina tulid tõmblema ju.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas DenisMU Vaata postitust
                          kui ilus!
                          mängupilt oleks võinud sama ilus olla, aga ei nurise väga


                          1234452_10151728189448598_391495871_n.jpg
                          vot nii nad üritasid Januzajd kinni hoida, aga ikka ei saadud temaga hakkama ja ta lõi 2!

                          Kommentaar


                            Jaanus peab jääma

                            Huumorit kah. asians...

                            Kommentaar


                              Vidic on teil ainuke mees, kes saab veel aru, mis seal toimub. Naljamees.
                              Gunner since 97

                              Kommentaar


                                O Shea andis väravasöödu!
                                Invest In Africa

                                Kommentaar

                                Working...
                                X