320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas coco Vaata postitust
    Wow, nagu lihtsalt wow. Jäeti vahelduseks üks 50-50 andmata ja 2 lehekülge diskussiooni. Lihtsalt hämmastav. Eks u lot on harjunud siukseid saama 9/10st, mingil tasemel saan aru et on hämming. Kohtunik oli eile ok.
    Wow, nagu lihtsalt wow. Mittemänkufännid1 ja mittemänkufännid2 vaidlevad mingi 50-50 olukorra üle ja mittemänkufänn3 tuleb teemasse korda looma. Hämmastavat on siin nii mõndagi, aga mitte "us lot" seas.
    20 LEGEND

    Kommentaar


      Algselt postitas coco Vaata postitust
      Wow, nagu lihtsalt wow. Jäeti vahelduseks üks 50-50 andmata ja 2 lehekülge diskussiooni. Lihtsalt hämmastav. Eks u lot on harjunud siukseid saama 9/10st, mingil tasemel saan aru et on hämming. Kohtunik oli eile ok.
      Arutelu on lihtsalt selle üle, et kas oli penalt või ei olnud! Kui M.Oliver oleks saanud seda vaadata videokordusest, oleks ta andnud penalti.
      Eriti poh, kas meile neid antakse või mitte, siin juba öeldi see välja - Oli penalt, ei antud, hoolimata sellest võitsime ja me ei vingunud. Lihtsalt Liverpooli ja Arsenali saatjaskonnal lõi kõvaks ja otsustasid siin teemas emotsiooni kardinasse lasta.
      Pay attention to the manager!

      Kommentaar


        Algselt postitas coco Vaata postitust
        Wow, nagu lihtsalt wow. Jäeti vahelduseks üks 50-50 andmata ja 2 lehekülge diskussiooni. Lihtsalt hämmastav. Eks u lot on harjunud siukseid saama 9/10st, mingil tasemel saan aru et on hämming. Kohtunik oli eile ok.
        Kohtunik tegi eile rahuldava mängu, mitte rohkem. Kiirelt tulevad meelde 2 kornerit millega pandi puusse. Hää küll , ühe määras äärekohtunik aga no brigaad on ühtne või nii. Giroud oleks pidanud mängu alguses kohe kollase saama. Ei saanud, sest oli mängu algus. Siis juba mainitud Jonesi kollane. Nagu wtf ? Andis vist selle pärast, et kahjuks poolakas tõesti sai haiget. Penalti oli pigem penalti , siit veel üks miinus. Ja Wilshere oleks pidand ka punase saama oma küünarnukkidega vehkimise eest. Üldse tundus viimasel mingi probleem eile olevat. Võitluse vastu pole mul midagi ,aga ta läks ikka nii mõnigi kord reaalselt meest mängima, mitte palli.
        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          Kisub full-retardi ära.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            Kisub full-retardi ära.
            Just nimelt.
            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

            Kommentaar


              väike jack selle küünra eest mingit tagantjärgi näpuviibutust ei või saada?oli jaa pinges kõik see 30minti kui mängis.
              rvp'l on muidugi ka see komme olla kaadrist väljas täielik kürvajumal. käib vist asja juurde.

              ja selle "u lot on harjunud siukseid saama 9/10st" võib küll enda käärsoole siseküljele tätoveerida. midaiganes.
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                väike jack selle küünra eest mingit tagantjärgi näpuviibutust ei või saada?oli jaa pinges kõik see 30minti kui mängis.
                minu arust ta ongi seda tüüpi mängija, et kui vahel väga hästi ei õnnestu, siis kompenseerib liigse kõva-mehe-hoiakuga asja üle. vt ka näiteks old trafford, aasta tagasi. kui palliga õiged värgid välja tulevad, siis ta ei tee justkui selliseid asju.

                aga kuni reaalselt vastast lõhkuma ei lähe, siis isiklikult vaatan parema meelega pigem sellist asja kui jahukotti väljakul. just nimelt, et käib asja juurde.

                karistuse osas meenub esimesena Stiivi mii, kes ka mõne aasta eest täpselt samamoodi kellelgi sügas küünarnukiga kukalt jooksu pealt ja ei saanud halligi. a noh see vist ennekõike sõltub kohtunikust, et kas nägi olukorda või ei. minu poolest võiks ka puhtalt pääseda.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Mulle meenub esimesena muidugi Rooney kes äsas Wigani poisile ja midagi ei saanud. Nüüd saab vist muidugi tagantjärgi selliseid nahaalsusi karistama hakata, niiet vaatame kes esimesena liistule tõmmatakse. Suht kindlalt mitte mõni inglise poiss, selles võib kindel olla.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    mu arust kahe kõva rivaali hea andmine, kus tulebki korralikult korpust anda, mitte ringi rulluda. kohtunik hoidis heale briti vutile traditsioonilist joont ju, haigeid täklamisi läbi ei last, samas emotsemisi ära ei vilistanud. kõik okoo, pole mõtet väga maurata tühja koha pealt

                    Kommentaar


                      Tõuklemise olukorrale ütleks pigem, hea et rooney asemel seal youngi ei olnud. See oleks ennast vist tribüünide kolmandale korrusele viskunud. Rooney vana hardass vaevu sai põlve maha.
                      Gunner since 97

                      Kommentaar


                        Evra

                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          minu arust ta ongi seda tüüpi mängija, et kui vahel väga hästi ei õnnestu, siis kompenseerib liigse kõva-mehe-hoiakuga asja üle.
                          vt ka Wayne Rooney kuni aastani... praegu? Sama käib ka Wilshere mölapidamatuse süüdistuste kohta.

                          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                          Nüüd saab vist muidugi tagantjärgi selliseid nahaalsusi karistama hakata
                          Ma pole seda arutelu meedias jälginud, kas FA on mingit reeglimuudatust rakendanud või mis, aga paar aastat tagasi astus Alex Song Bartonile peale, kohtunik ei näinud ja tagantjärele väänati kolmemänguline keeld. Ei näe erinevusi.
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            wayne? jah, täpselt. nentisingi fakti, mitte ei süüdistanud. nagu nähtub ka järgmisest lõigust, kui vaevuda seda lugema.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Mölasüüdistuse tõin ise sisse, varasemast ajast. Aga üldiselt pole viimasel ajal popp teiste postitusi mõttega lugeda.
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                Kõik jahuvad Wilshere'ist, aga see, et sama gifi alguses Giroud Evansit? käest tirib, ei häiri kedagi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X