320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hernandeze vahetus ei toitnud kuidagi. Oleks võinud kohe Nani sisse lükata. Welbecki poleks üldse pidanud mängu saama, aga eks Nanil võis väsimus jalgades olla.
    2 2 Tottenhamiga võõrsil pole paberil paha, aga SEL MOMENDIL tähendas see Arsenali väga kaugele minema laskmist ning üsna halvale positsioonile jäämist liigas.
    Kas Tottenham tegi oma hooaja ühe decentima mängu või lihtsalt United ei võtnud piisavalt mängu enda peale. Samas oli possession pidevalt 60% Unitedi poolel, kuid mängupildis oli seda raske tähele panna, sest võimalusi tuli suhteliselt võrdselt.

    Rooneylt JÄLLEGI hea mäng. Kagawa tekitas elevust, kuid väsis. Lõpus hakkas kaitse+Jones jalga väristama ning totraid vigu tegema ning jäi igale poole hiljaks. Minu arvates ei saanud Vidic väga hästi hakkama. Samas polnud sel vahet, sest mõlemad Tottenhami väravad tulid ikka üsna tühja koha pealt. Väga raske on midagi teha, kui mingi vend otsustab 25m pealt ristnurka kõmmutada.
    Moyesil oli võimalus Kagawat seal kasutada, kus tarvis, aga selle asemel lükkas ta algkoosseisus mängu Welbecki ning paarikümne minuti pärast lükkas Kagawa äärele ja Welbecki ründaja alla. Täiesti kohutav otsus minu arvates. Aga ka see ei otsustanud mängu.

    Ühesõnaga mixed feelings: Mängupilt polnud kohutav, samas polnud kuskilt näha seda kolmandat väravat ning mõlemad väravad tulid vastaste ränkadest eksimustest. Tulemus pole kohutav, kuid positsioon liigas läks ainult hapumaks.

    Kahjuks või õnneks on olukord võrreldamatu, sest näiteks Arsenal peab varsti tegema nii mõnegi raske mängu Evertoni, City ja Chelseaga enam-vähem järjest. Ja meist üleval pool olevaid meeskondi, kellel sellised fikstuurid ees on, on ikka väga palju.
    Mida mäng edasi, seda rohkem mõtlen ma CL kohtade, mitte tiitli peale. Kuna viimast tiitlit ei pea kaugelt otsima, siis poleks see tiitlita jäämine kuskil neljanda-kolmanda koha peal üldsegi halb tulemus. Aga uskuma peab!
    Kokkuvõttes ei leia mina paanikaks põhjust. Teised fännid võivad ju suruda ja naljatleda ning oma fännid võivad samuti nutta, kuid fakt on see, et Unitedi vaim on täiesti elav ning mingiks märgatavaks allakäigus olukorda nimetada on täiesti ebaprofessionaalne ja võhiklik.
    Nüüd vaja ette valmistuda mänguks Evertoniga, mis on kindlasti ilmselgelt väga põhimõtteline ning raske.
    TL;DR: Kukkumine liigas kuid: tulemus pole paha, see pole allakäik, vastastel rasked mängud, tiitel pole läinud, järgmine mäng on samuti raske.

    Kommentaar


      ma saan aru, et vaja seda Januzaj hype'i maandada, aga miks peaks Young tema ees mängu saama, ma ei saa aru, masendus tuli peale, kui vahetus tehti, oleks võinud kasvõi Fellaka LMiks lükata
      Love United
      Hate Glazer

      Kommentaar


        Pigem Young kui Welbeck :/

        Kommentaar


          Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
          Pigem Young kui Welbeck :/
          Mis seemneid sa söönud oled?

          Kommentaar


            Kurb on see, et tuleb tõdeda "pigem young kui welbeck" kui meil on olemas Nani, Januzaj ja Zaha... Meil on tiimis jõhkralt wingereid ja ometi ei suudeta leida kahte vormis ääremängijat? Ei saa mina aru, miks meie kõige paremini kaetud positsioon iga mäng probleemne on.
            Fännid pole kindlasti mingid taktikageeniused. Aga mina tahaks mõista, miks valida impotentne tipuründaja äärele, kui 4 ääremängijat ootavad oma võimalust...
            //Redcafed on ka masendav lugeda. Ikka väga negatiivne suhtumine on seal.

            Kommentaar


              Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
              Pigem Young kui Welbeck :/
              Ma saan aru, et kolmapäevane 5-0 võit tekitab paljudele inimestele raskusi tänast mängu objektiivselt hinnata, aga no full retardi pole küll mõtet minna.

              Kommentaar


                Algselt postitas Planche Vaata postitust
                Ma saan aru, et kolmapäevane 5-0 võit tekitab paljudele inimestele raskusi tänast mängu objektiivselt hinnata, aga no full retardi pole küll mõtet minna.
                mine tuttu
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  mine tuttu
                  Lol, kus nüüd on järsku palju Youngi fanboy'si välja ilmunud. Kuu aega tagasi tambiti vend mutta siin foorumis.

                  Kommentaar


                    Lühikese aja jooksul juba kolmas postitus minu poolt, aga Rooney tõusis tänasega Premier League läbi aegade viiendaks väravakütiks. Shearerini ehk ei jõua, kuid üsna suur tõenäosus on, et teine koht tuleb lõpuks ja 2 Unitedi legendi (Andy/Andrew Cole hetkel 2.) oleks esikolmikus. Muidugi täiesti loogiline asjade käik, arvestades, et Premier League arvestuses ollakse alati tipus olnud.

                    1 Alan Shearer 260
                    2 Andrew Cole 188
                    3 Thierry Henry 175
                    4 Frank Lampard 168
                    5 Wayne Rooney 164

                    Rooneylt siis liigas 12 mänguga 8 väravat ja 5 assisti. Üleplatsimees sel hooajal kohe kindlasti.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Planche Vaata postitust
                      Lol, kus nüüd on järsku palju Youngi fanboy'si välja ilmunud. Kuu aega tagasi tambiti vend mutta siin foorumis.
                      See on nii tüüpiline, inimestel on lihtsalt ülimalt lühike mälu. Pole pikalt Youngi paska näind, siis ühtäkki hakkab ta seal pingi peal päästeinglina tunduma.
                      Ei ole ManU mängul häda miskit, muidugi üks osav keskväljamees tuleks lähiajal juurde tuua, aga viimasel ajal on meeskonna vorm ainult ülespoole läinud. Täna oli lahtine mäng, oleks võinud üheväravalise eduga minna mõlemale poole.
                      Hetkel on tabeliseis nii nagu ta on, aga olgem ausad, ManUl on ka ülimalt rasked mängud hooaja alguse peale sattunud, võrrelge ükskõik kellega. Ainuke tõeliselt sitt tulemus oli kodus West Bromile kaotada, samas on juba mängitud Chelsea, Liverpooli, City, Southamptoni, Arsenali ja Spursiga, seega mu arust saab küll edasi ainult tõusvas joones minna.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                        Ainuke tõeliselt sitt tulemus oli kodus West Bromile kaotada
                        Ja Cityle 4:1 kaotada, küll võõrsil, aga siiski, on täitsa normaalne jah?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Planche Vaata postitust
                          Lol, kus nüüd on järsku palju Youngi fanboy'si välja ilmunud. Kuu aega tagasi tambiti vend mutta siin foorumis.
                          Ei meeldi Young, Ei tea miks ta sisse toodi, aga ÄÄREL! WELBECK vs Young on selge, et Young jääb peale. Kohati alguses tundus, et äärel on 2 Evrad, sest Welbecki oli nagu kadunud.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas N4pster Vaata postitust
                            Ja Cityle 4:1 kaotada, küll võõrsil, aga siiski, on täitsa normaalne jah?
                            Otsese konkurentsi pärast mitte, aga sellesmõttes kui mõistlikult asja võtta, siis Cityga võõrsil mängides on alati favoriidiks City, seal kaotavad punkte nagunii enamik. Palju lubamatum on kodus 1:3 West Bromile kaotada.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                              Ei meeldi Young, Ei tea miks ta sisse toodi, aga ÄÄREL! WELBECK vs Young on selge, et Young jääb peale. Kohati alguses tundus, et äärel on 2 Evrad, sest Welbecki oli nagu kadunud.
                              No Welbeck siiski teenis penalti( jah, Young ju teenib ka penalte...) + tekitas Manu teise poolaja ühe ohtlikuma hetke, kui läbimurde tegi. Ning nad vahetasid ju Kagawaga paar korda kohti ka, ega Kagawa seal vasakul palju targem pole. Ja üldse, kui enamik rünnakuid võeti niikuinii üles parema ääre kaudu, siis pole väga vahet kes seal vasakul on.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas planche Vaata postitust
                                ja üldse, kui enamik rünnakuid võeti niikuinii üles parema ääre kaudu, siis pole väga vahet kes seal vasakul on.
                                :d:d:d:d:d:d:d:d:dd:d:d:d:d::dddddddd
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X