320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
    Kõik jahuvad Wilshere'ist, aga see, et sama gifi alguses Giroud Evansit? käest tirib, ei häiri kedagi
    good point
    sigpic

    Kommentaar


      Marco Reus to Utd and Kagawa to Dortmund: Man Utd are apparently willing to make a 30 Million swap for Marco Reus.

      On mõistlik?
      sigpic

      Kommentaar



        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          Piers Morgan: Scholes doing Life Stories would be pure comedy... he'd run out of words after 3 minutes.
          Gary Neville: He could two foot u the other 57mins
          Algselt postitas Stok
          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

          Kommentaar


            Mihkel Kärrik on 4-6 nädalat vigane.

            Kommentaar


              Clevz peab ära carryma sellel ajal siis, Fellakas või Jones talle kõrvale ja asi peaks toimima.

              Kommentaar


                midagi liiga kaunist oodata ei maksa, muidugi. selle aja sisse jäävad ka mängud tottenhami ja nevertoniga. tottsile piisab 2 värava löömisest, evertoni jaoks peab papa david õige rohu leidma.
                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  Clevz peab ära carryma sellel ajal siis, Fellakas või Jones talle kõrvale ja asi peaks toimima.
                  Kind of a kahtlane. Ma pigem guessin, et Clevz ei carry seda burdenit ära, sest liigne aggression on noorel playeril bloodis ja middleisse jäävad augud. Carricku kõrval on ta half a brain man. Ja praegu teil on middleis brain ja self powerit niigi less.

                  Ma tean, fuck off
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Kind of a kahtlane. Ma pigem guessin, et Clevz ei carry seda burdenit ära, sest liigne aggression on noorel playeril bloodis ja middleisse jäävad augud. Carricku kõrval on ta half a brain man. Ja praegu teil on middleis brain ja self powerit niigi less.

                    Ma tean, fuck off
                    Kas tõesti peab ühes laues kuute inglise keelset sõna kasutama ?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas inward Vaata postitust
                      Kas tõesti peab ühes laues kuute inglise keelset sõna kasutama ?
                      Serjoozna, bro?
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Kind of a kahtlane. Ma pigem guessin, et Clevz ei carry seda burdenit ära, sest liigne aggression on noorel playeril bloodis ja middleisse jäävad augud. Carricku kõrval on ta half a brain man. Ja praegu teil on middleis brain ja self powerit niigi less.

                        Ma tean, fuck off
                        ma tahan sind tänada.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Tom ja Phil- parim võimalik.
                          SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                          Kommentaar


                            Anderson saab võimaluse ja tõuseb maailma parimaks keskpoolikuks !
                            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                              Anderson saab võimaluse ja tõuseb maailma parimaks keskpoolikuks !
                              eeldan , muidugi,et tegu oli lihtsalt rumala huumoriga.. kuid siiski


                              sellelt kodanikult küll mingit päästerõngast manU'le loota pole. Paaris kohtumises mis ta seni hooajal mänginud on on ta olnud ikka üpris null.

                              kino teha mees mõistab. tore!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Herr Vaata postitust
                                eeldan , muidugi,et tegu oli lihtsalt rumala huumoriga.. kuid siiski


                                sellelt kodanikult küll mingit päästerõngast manU'le loota pole. Paaris kohtumises mis ta seni hooajal mänginud on on ta olnud ikka üpris null.

                                kino teha mees mõistab. tore!
                                Ainuke päästerõngas on tal vöö ümber.
                                Giggs will tear you appart.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X