320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    aga etterutates kui saadaks Bayernilt 0:9 tala kahe mängu kokkuvõttes, ning Moyes istuks ikka pukis rõõmsalt edasi, siis MIDA OLEKS pidanud ta üldse veel sitemini tegema, et ta lahti oleks lastud?

    kaotus Bayernile on su viimane piir või? see ei üllataks isegi Barcelona puhul,
    (emotsionaalselt väike vahe muidugi on, kas 0-2 või 0-4)

    väljalendamine kreeklaste vastu oleks küll sensatsioon olnud, isegi nii kehva hooaja taustal,
    0-2 avamänguga oli selleks isegi soodne pinnas laotud

    Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
    Ja tõepoolest, Van Gaal ja top 4
    isegi kulutatud 100+ milj ei toonud Spursile tugeva konkurentsi tingimustes seda ihaldatud TOP4 kohta tagasi, kus paar a-t tagasi oldi,
    aga v.Gaal tuleb ja garanteerib?
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      Kaotust Bayernile ei karda keegi ma arvan, pigem see kuidas minnakse mängima.. Kas julgelt peale või eelkõige kaitses istuma.

      Kommentaar


        teadagi - reinul pole maitset.

        moyese teemal - muidugi! -: sõbrad, mis teie eemärk on? säkkida DM, minna dortmundi ukse taha nagu koer klähvima, väga suure tõenäosusega jalga saada, van gaal asemele võtta, ennast hea õnne korral top4 hulka ära veeretada ning paari aasta pärast jälle lolli hakata mängima, et kes nüüd tuleb? AVB? jesusfuck.

        pakun teile lahenduse. mitte iniseda, ära kannatada see õudusteküllane hooaeg, vaadata, äkki suvel kaevatakse kuskilt ameerikamaalt pallid välja (need mille abil - mitte millega! - väravaid lüüa) või kui ei, siis loota, et järgmine aasta tekitab bayerni edu von Kloppis piisavalt tülgastust, et tahab saksast nahad teha.

        nii saame rind kummis ringi käia, et meie lemmik klubi on nii aus ja inimlik, et ei lase treenerit esimese perssekukkund aasta peale lahti ja fännid on lojaalsed; kui DM ei toimi, siis ei toimi, mis seal ikka. see kõik sisendab ka potentsiaalsesse uude treenerisse vähe rohkem usku ja julgust asju võib-olla veidi suuremalt-riskantsemalt, aga hea õnne korral pikemas perspektiivis edukamalt ette võtta.

        kui see aeg liiga pikk ja juba praegu piinarikas tundub, võib alati endale indulgentsina mõne muu satsi särgi osta ja uude usku pöörata.

        ps. seda öeldes ärge arvake, et ma DMi fänn olen. mehel on kõvasti puudujääke, ma lihtsalt tahan teada, kas need on tema isikuomadustest või kultuurišokist tingitud.
        buy the ticket, take the ride.

        Kommentaar


          Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
          nii saame rind kummis ringi käia, et meie lemmik klubi on nii aus ja inimlik, et ei lase treenerit esimese perssekukkund aasta peale lahti ja fännid on lojaalsed; kui DM ei toimi, siis ei toimi, mis seal ikka. see kõik sisendab ka potentsiaalsesse uude treenerisse vähe rohkem usku ja julgust asju võib-olla veidi suuremalt-riskantsemalt, aga hea õnne korral pikemas perspektiivis edukamalt ette võtta.

          kui see aeg liiga pikk ja juba praegu piinarikas tundub, võib alati endale indulgentsina mõne muu satsi särgi osta ja uude usku pöörata.

          ps. seda öeldes ärge arvake, et ma DMi fänn olen. mehel on kõvasti puudujääke, ma lihtsalt tahan teada, kas need on tema isikuomadustest või kultuurišokist tingitud.
          Mida see kummis rind annab, kui klubi muudkui aina sügavamale vajub?

          Palju tõestust on veel vaja, et DM ei toimi? Kas tõesti on veel üht hooaega sama asja tarvis? Milleks ometi? See tekitab ju pöördumatut kahju! Kas mingi jabur moraalne printsiip on seda väärt?

          Ja tõepoolest, Van Gaal ja top 4 on parem kui see, mis praegu toimub. Mis paari aasta pärast saab? No jumal hoidku küll, ega siis paari aastaga ometi midagi paremat välja ei mõtle kui AVB. Ja muuseas ka AVB oleks ilmselt oluliselt parem variant kui Moyes. Tüüp oli palju sitema meeskonnaga tabelis Unitedist eespool, kui kinga sai.

          See go and support chelsea kaardi mängimine muuseas on lihtsalt madalalaubaline.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Miks ta siis ei sobi? Minu arust sobib väga hästi.
            Well played

            Nii palju veel, et mulle need musta lindi osad õlgadel hakkavad ka rämedalt vastu selle pildi peal.

            Kommentaar


              Seerutriibud pagunitel on ainult puudu sellel särki meenutaval asjandusel.

              Kommentaar


                Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
                Mida see kummis rind annab, kui klubi muudkui aina sügavamale vajub?

                Palju tõestust on veel vaja, et DM ei toimi? Kas tõesti on veel üht hooaega sama asja tarvis?

                See go and support chelsea kaardi mängimine muuseas on lihtsalt madalalaubaline.

                1) sellise väikse asi nagu uhkus. kui palju rääkis SAF sellest, et tänapäeva (jalka)maailm ootab ainult kohe ja kiiresti toimivaid lahendusi ja siunas neid, kes neid kaootiliselt teevad.

                2) vot see ongi see usu koht. mina näiteks ei usu, et manchester united saaks enam sitemaid tulemusi näidata, ehk et suvest peaks kõik paremaks minema. kas piisavalt palju paremaks, see on küsimus.
                ja see van gaal...mis kahe aasta pärast saaks? jälle peaks pimesi mingi noorema generatsiooni treeneri võtma ja lootma, sest garantiisid pole, ka mitte van hääli puhul.

                3) tegelt pidasin rohkem psg'd silmas. samast liigast ikka ei võtaks ju.
                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar


                  Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                  teadagi - reinul pole maitset.
                  Teadagi, 7 kohal olevale klubile pole paremat vajagi (loe: pole väärt) kui Chevrolet.

                  Edit: see ja eelmine postitus oli trollimine. Paluks mitte vastata. Tervitaksin Linnupojat ja teisi Manu Jugentit.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                    1) sellise väikse asi nagu uhkus. kui palju rääkis SAF sellest, et tänapäeva (jalka)maailm ootab ainult kohe ja kiiresti toimivaid lahendusi ja siunas neid, kes neid kaootiliselt teevad.

                    2) vot see ongi see usu koht. mina näiteks ei usu, et manchester united saaks enam sitemaid tulemusi näidata, ehk et suvest peaks kõik paremaks minema. kas piisavalt palju paremaks, see on küsimus.
                    ja see van gaal...mis kahe aasta pärast saaks? jälle peaks pimesi mingi noorema generatsiooni treeneri võtma ja lootma, sest garantiisid pole, ka mitte van hääli puhul.

                    3) tegelt pidasin rohkem psg'd silmas. samast liigast ikka ei võtaks ju.
                    1) See uhkus on teie enda peas ainult. Kõigi teiste silmis on see rohkem naeruväärne.

                    2) Ma olen hooaja esimestest kuudest peale pärast iga katastroofi platsil pidevalt arvanud, et saab ainult paremaks minna, aga kuidagi leitakse viise, kuidas hoopis rohkem perse kukkuda. Ära alahinda DM võimeid. Ütles ta ju pärast esimest tala saamist Sitilt, et selliseid päevi tuleb veel ja veel. Sõnapidaja mees. Mis saab kahe aasta pärast? Vaatame kahe aasta pärast. Kes kahe aasta eest arvas, et Mourinho on tänaseks tagasi Chelseas? Kaks aastat on pikk aeg. Garantiisid ei ole, aga praegu on meil veel endiselt alles 2013 aasta Inglise meistermeeskonna pea täiskoosseis. Ehk materjal.

                    3) Le madalalaubaliné.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Teadagi, 7 kohal olevale klubile pole paremat vajagi (loe: pole väärt) kui Chevrolet.

                      Edit: see ja eelmine postitus oli trollimine. Paluks mitte vastata. Tervitaksin Linnupojat ja teisi Manu Jugentit.
                      teen selle 8-aasta nalja?
                      istu sisse.
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        Seda diskussiooni siin on lõbus jälgida. Ses mõttes, et ühe metsakasvanud hooaja põhjal tehakse põhjapanevaid järeldusi aastate pikkuse tuleviku kohta. Fergusoni algusaegadega paralleelide tõmbamine on rumal, sest ajad on vägagi teised ja paljude, väga paljude inimeste sissetulek sõltub teie klubi heaolust. Isegi Premieri (formaalselt erapooletud) asjapulgad nukrutsevad avalikult selle üle, et ManU-l kehvasti läheb, sest see on nende tugevaim bränd Aasias, Aafrikas ja kus iganes veel. Aastatepikkune virelemine ei tule teie puhul kõne allagi. Särav tulevik kas kasvatatakse või ostetakse, praegu tundub, et esialgu pigem viimast. Treener võib vahetuda, omanik võib vahetuda, kuid ManU bränd on muudetud nii võimsaks, et pikem allakäik ei tule kõne allagi. Pole põhjust muretseda.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
                          Kõigi teiste silmis on see rohkem naeruväärne.
                          Mitte sulle isiklikult, aga miks see üldse nii jube oluline on, mida keegi teine arvab? Mankut on vihatud nii Inglismaal kui ka mujal viimased 20+ aastat vähemalt kogu südame ja hingega. Kui selle järgi juhinduda, siis oleks ammu nurgas nutta tihkudes veenid läbi lõiganud. Ma saan aru, kui ise tahad näha, et klubis asjad teistmoodi käivad, aga mingi "teiste silmis naerualuseks tehtud" jms hala...

                          e: ja ka selles mõttes, et sa ei säti ju oma arvamust ka teiste mankufännide järgi loodetavasti. üks näeb asja ühtemoodi, teine teistmoodi, ma arvan, et on võimalik sel moel kõrvuti eksisteerida ka ilma pideva kõri kallal närimiseta. Agree to disagree ja need jutud.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Marouane Fellaini võib saada pika mängukeelu, kuna jäi telekaameratele vahele Pablo Zabaleta pihta sülitamisega.


                            See mees ka ikka oskab.

                            Kommentaar


                              Bränd platsil ei mängi ju. Chelsea rahabossil võttis mitu aastat, sadu miljoneid + õige treener, enne kui mingi edu saavutati, Cityl pool miljardit naela. Unitedil võib olla prestiiž, aga selliseid summasid ei ole, seega on personaliotsused kordi tähtsamad. Rääkimata sellest, et need rahaklubid ei kao kuskile, pigem tuleb neid juurde ja üle maksta neid United ei saa suutma enne, kui meilgi oma naftašeigid kohale vajuvad. Liverpooli 25 või kurat teab kui palju aastaid ilma tiitlita ei uskunud omal ajal ka keegi. Aga jäädi kõigepealt valede personaliotsustega rongist maha ja siis polnud enam finantsmusklit, et järele jõuda. Okei, Liverpooli saatus ei ole maailma lõpp, aga praegu on võimalus veel üritada seda vältida. Sellest ka minu absoluutne vastuseis veel ühele aastale DM all ja eelkõige talle võtmete andmisele meeskonna ümberehituseks. Keskpärasusega mitte leppimine ei ole praegu veel lapsik jalgadega trampimine, mitte enne, kui praegusel meeskonnal ümberlükkamatult kriips peal on. Ja siinkohal on minu erimeelsus nii mõnegi inimesega selles teemas - minu silmis ei ole Alex Ferguson superman, kes täielikust sitast maitsva piruka küpsetas viisil, mis tavainimesele mõeldamatu. Minu jaoks on eelneva 8 järjestikuse meistritiitli võitmisest ühe punkti ja väravate vahe kaugusele jäänud meeskond väärt rohkem usku kui endine Evertoni peatreener.

                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              Mitte sulle isiklikult, aga miks see üldse nii jube oluline on, mida keegi teine arvab? Mankut on vihatud nii Inglismaal kui ka mujal viimased 20+ aastat vähemalt kogu südame ja hingega. Kui selle järgi juhinduda, siis oleks ammu nurgas nutta tihkudes veenid läbi lõiganud. Ma saan aru, kui ise tahad näha, et klubis asjad teistmoodi käivad, aga mingi "teiste silmis naerualuseks tehtud" jms hala...

                              e: ja ka selles mõttes, et sa ei säti ju oma arvamust ka teiste mankufännide järgi loodetavasti. üks näeb asja ühtemoodi, teine teistmoodi, ma arvan, et on võimalik sel moel kõrvuti eksisteerida ka ilma pideva kõri kallal närimiseta. Agree to disagree ja need jutud.
                              Ega ei olegi oluline. Lihtsalt toon perspektiivi. Selleks ju foorum ongi või kuidas? Samamoodi nagu soovitused teise klubi valimiseks nähtavasti.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
                                Bränd platsil ei mängi ju.
                                Mängib ikka. Rohkem kui miljardid. Teil on konkurentidega võrreldes selles suhtes mäekõrgune, vähemalt viieaastane edumaa. Mina ei oska küll öelda, kas Moyes suudab uue võitjameeskonna üles ehitada. Ma ei tea, kuidas teie oskate. Ta pole ju seda seni teinud. Aga see on tegelikult üsna väheoluline, minu jutu point on selles, et mingit pikka allakäiku ei tule.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X