320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Mängib ikka. Rohkem kui miljardid. Teil on konkurentidega võrreldes selles suhtes mäekõrgune, vähemalt viieaastane edumaa. Mina ei oska küll öelda, kas Moyes suudab uue võitjameeskonna üles ehitada. Ma ei tea, kuidas teie oskate. Ta pole ju seda seni teinud. Aga see on tegelikult üsna väheoluline, minu jutu point on selles, et mingit pikka allakäiku ei tule.
    Siin on vastuolu. Sa kahtled minu või teiste oskuses tulevikku näha, samas viskad ise täiesti põhjapaneva ennustuse justkui ümberlükkamatu fakti. Mis on pikk allakäik? Relegatsioon või 25 aastat ilma tiitlita? Esimese puhul nõus, vähetõenäoline, kuid teine stsenaarium on valede otsuste korral igati loogiline asjade käik. 25 aastat ilma tiitlita taaskord ei ole maailma lõpp, aga see on veel potentsiaalselt välditav.

    Kommentaar


      Minu arvates on seis selline, et oodata suvi ära, näha mis täiendusi tehakse ja siis vaadata kuidas hooaeg kulgeb.
      Olen kindel, et siis on asjad paremuse poole läinud. Kui ei, siis alles vaadata, mis edasi.

      Kommentaar


        Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
        25 aastat ilma tiitlita taaskord ei ole maailma lõpp, aga see on veel potentsiaalselt välditav.
        Ma ju ütlengi, et seda pole teil põhjust karta. Kolm hooaega on maksimum tiitlivõitlusest kõrval olla, Moyes'ist sõltumatult. Praegu on 2014, mitte 1990. Nii kasumlik bränd ei kõrbe.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
          1) See uhkus on teie enda peas ainult. Kõigi teiste silmis on see rohkem naeruväärne.

          2) Ma olen hooaja esimestest kuudest peale pärast iga katastroofi platsil pidevalt arvanud, et saab ainult paremaks minna, aga kuidagi leitakse viise, kuidas hoopis rohkem perse kukkuda. Ära alahinda DM võimeid. Ütles ta ju pärast esimest tala saamist Sitilt, et selliseid päevi tuleb veel ja veel. Sõnapidaja mees. Mis saab kahe aasta pärast? Vaatame kahe aasta pärast. Kes kahe aasta eest arvas, et Mourinho on tänaseks tagasi Chelseas? Kaks aastat on pikk aeg. Garantiisid ei ole, aga praegu on meil veel endiselt alles 2013 aasta Inglise meistermeeskonna pea täiskoosseis. Ehk materjal.

          3) Le madalalaubaliné.
          laena mulle kannelt, vanemuine.

          no vaata. ma usun sellesse, et kõik siin maailmas on sinusoidne - üles-alla, tõusun-mõõnad, kõik see kamarajura. vahet pole, kas võtta näiteks maailma majandus, isiklikud tujud+motivatsioon, läbisaamine naisega või lemmikmeeskonna käekäik. või vali siia ise midagi meeldivat. point jääb.

          need mõõnad tabavad kõiki ja kõike, jalkast rääkides, siis oli ju ka kõikvõimas barca - olen selle näite juba toonud - la ligas mingi aasta umbes seal samas kandis, kus manku sel aastal. ja me räägime la ligast, kus oligi tollal barca, real ja mai tea...roy makaay.

          positiivse poole pealt on DMi juhendamisviis suhteliselt sarnane SAFile, lihtsalt kaliiber on teine. vanal oli idee/visioon kuidas mängida ja otsis sinna puslesse sobivaid tükke. need tükid olid suhteliselt üheülbalised, aga omas mahlas toimisid. nüüd peab ta enda peas selle süsteemi ringi mõtlema, hindama tüüpe oma mõõdupuuga, sest manu ei saa mängida nagu everton ja teisalt oleks mõeldamatu, et ta evertoni taktika manusse istutaks, lihtsalt upgrade'tud kujul.
          ka muus osas on dm väga hands-on mees, samuti paljustki evertoni staatusest tingituna. ma poleks väga üllatunud kui ta peale mõne suurema ostu tegemist (fellaini, biljaletdinovi) ise kulude kärpimise eesmärgil peale mänge garderoobi koristama jäi ja kodus mängusärke pesi. ehk et everton oli üdini moyes. manu üdini SAF.

          off-topicuna, siis mourinho on chelskist äraminemisest saati sinise vormi sisse onanud, nii et see naasemine küll kellelegi üllatus ei saand olla.

          jätkuks: meeskonna valik. kui kuradi kaua peab korrutama, et SAF saatis korda ime, et eelmine aasta siukse kaadriga tiitel võeti ja veel sellise punktiarvuga. teeme nüüd maailmale teene ja paneme kõrvuti (peas, eelkõige) esimese septembri mängijate nimekirjad top4 meeskondadest. pluss liverpool ja totts. on kaks selgelt kõvema nimistuga tiimi (hele- ja tumesinised tõugud) ning peale neid tuleb neljane punt suhteliselt võrdse komplekteeritusega tiime, omade tugevuste-nõrkustega.

          manu puhul on tugevuseks ilmselgelt ründav faas - ideeliselt -, samas on keskväli olnud läbi aastate suhteliselt õnnetu, ainult kärrik on tõeline mees. ääred on teist hooaega järjest sitad - adnan on muidugi vahva, aga mitte veel liiga vahva -, nani pole isegi löögile saanud, et vigane ja nii. evra on kaitses jube ja ründeski ei tule seda vajalikku särtsu-õnne väravatelöömisel, mis eelmine aasta toitis. evans ja vida on vigased olnud, rafael konkurendi puudumise tõttu stagneerunud.
          liiga pikalt teiste meeskondade plusside-miinustest kirjutama ei hakka, kuid siiski: 'pool hüppab veidi üle oma varju, aga rünnak on käima saadud ja b-rodi söödulükkamisele on ka poisid ise pihta saanud. arset vedas sügisel ramsey ja kaitse peab - või noh, pidas - vähemalt "kindlates" punkti mängudes - shity, chelski ja pooli saunad olid nagu olid. null läheb tabelisse nii 0-2 kui 3-6 tulemuse korral. everton on sõge, respekt lukakule-barkleyle ning jagielkale-distinele. totts paneb adeka najal.

          lisaks on mankul olnud sel aastal ka seda ebaõnne, eelkõige nende kuradi rikošett-väravate puhul, mida sel aastal juba kaks, kolm, äkki isegi neli tükki on sisse imetud. iseenest on labane küll charlieadami väravas õnnetut liigatabeliseisu süüdistada, aga niigi kõikuva kaardimaja nii mõnegi alustala on sellised käkid suutnud korralikult kreeni taguda, eriti manu puhul, kes on ju siiski võtnud tiitleid pigem 1-0 ja 2-1 kui 4-3 ja 5-1 võitudega. safil oli ju beisikli graafik kui palju mingist liinist väravaid peab tulema, sel aastal on enda kvoodi ainult ründajad täitnud. kõige suurem ja valusam numbriauk lömitab keskpoolikus-äärtel (selle augu täitsid eelmine aasta rvp ja osalt evra).

          ei väida siinkohal, et teistel seda ebaõnne ja käperdamist pole, kuid kuskilt on see 10punktine auk tekkind. jääb mulje, et kogu see aastate jooksul harjumuspäraseks saanud joppamine on selja pööranud. ühelt poolt muidugi loogiline, arvestades eelneva sinusoilise-jutu koefitsendiga, teisalt on see õnn ju alati tugevamate poolel, kas siis vaimselt või füüsiliselt. igatahes on mulje nagu kogu horror on kogunenud ühte auku - nimetagem seda käesolevaks premieri hooajaks - ning sellest tingitud frustratsioon ongi kõige lihtsam DMi kapsamaale - jep, sellele samale, millest paljasjalgne ja -persene zaha korduvalt üle on jooksnud/põgenenud - veeretada, sest sealt see paljuski ka algab.

          miks ma endiselt usun, et DMist võib asja saada? sest mehel on 12aastane premmi kogemus, mille rakendumist ma tänase päevani näinud ei ole, peaaegu et mitte ühelgi määral. see kogemus ON olemas, me oleme seda näinud ja seda kirunud, samas ka ülistanud nähes mai kuus evertoni jälle 7ndal kohal. miks me seda näind ei ole, ma ei tea. samuti ei tea ma, kas me seda kunagi näeme, kuid mingi imelik usk on, kui mitte edusse, siis vähemalt sellesse, et me saame näha - ja selleks on vaja aega -, kas päris David Moyes on ManU vääriline või mitte. Praegune mehike ei ole see, kes ta olema peaks või väidab või me arvame, et on.

          Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
          25 aastat ilma tiitlita taaskord ei ole maailma lõpp, aga see on veel potentsiaalselt välditav.
          see on ka 20aasta pärast välditav. kui OT'd maatasa ei pommitata ja manu pankrotti ei lähe, siis ei suuda veerandsaja aastast mõõna isegi moyes põhjustada. aga tore, et sa tema võimeid nii kõrgelt hindad, paraku valelt poolt kroonlinna nulli.
          buy the ticket, take the ride.

          Kommentaar


            Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
            see on ka 20aasta pärast välditav. kui OT'd maatasa ei pommitata ja manu pankrotti ei lähe, siis ei suuda veerandsaja aastast mõõna isegi moyes põhjustada. aga tore, et sa tema võimeid nii kõrgelt hindad, paraku valelt poolt kroonlinna nulli.
            Veerandsaja aastast mõõna ei ole raske põhjustada liigas, kus teiste tippude finantsmuskel on oluliselt suurem kui sul endal. Selleks EI TOHI anda neile lisaks ka edumaad personali näol. Ma olen maailma kõige katkisem plaat selle koha pealt, aga no ei ole pädevamat näidet kui Liverpool.

            Ma saan aru, miks sa loodad, et DM saab tuhkatriinulooks. Ma ise ka lootsin enne hooaja algust, kuigi see valik oli ikka korralik šokk. Probleem on selles, et käkki keeratud meeskonna ümberehitusega saab põhjustada suurt kahju. Millest ma aru ei saa on optimism a la "ah mis see mõni aasta ja paar fellainit ikka teeb." Te alahindate tänapäeva klubijalgpalli finantsilist olukorda üsna tõsiselt, minu arvates. Ja kõik väljaütlemised DM poolt viitavad sellele, et mees plaanib vundamendi maha lõhkuda ja uue meeskonna luua. Paraku ei ole ta kuidagi tõestanud enda pädevust seda teha. Tänavune hooaeg oli tõestamise võimalus. Ma olen väga väga väga äärmisel juhul nõus ka järgmise aastaga tolleks tõestamiseks, kui praegune meeskond seda toetab (mida ma ei usu,) aga selle vundamendi lõhkumist praeguselt platvormilt lubada on kuradima põhjendamatu.

            Ja selles

            Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
            jätkuks: meeskonna valik. kui kuradi kaua peab korrutama, et SAF saatis korda ime, et eelmine aasta siukse kaadriga tiitel võeti ja veel sellise punktiarvuga. teeme nüüd maailmale teene ja paneme kõrvuti (peas, eelkõige) esimese septembri mängijate nimekirjad top4 meeskondadest. pluss liverpool ja totts. on kaks selgelt kõvema nimistuga tiimi (hele- ja tumesinised tõugud) ning peale neid tuleb neljane punt suhteliselt võrdse komplekteeritusega tiime, omade tugevuste-nõrkustega.
            jääb seisnema meie kõige suurem eriarvamus. Eelmine aasta ei olnud ju mingi fluke. Kaheksast võimalikust kuut tiitlit ei võideta ainult ühe mehe tahtejõu toel. Meeskonna komplekteeritusel on probleeme, kuid vundament ei ole sellisel tasemel nagu ta tänavuse hooaja põhjal paistab. 7. koht liigas illustreerib oluliselt rohkem David Moyese võimeid kui Unitedi meeskonda.

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Noo-noo, Sul endal varjamatu harakalembus küljes, mul avataris kaks klubi korraga ja tegelt meeldib Manchesteri tippklubi ka, mcnamara paitab kanaariline jne.

              ...tingitud mingist müstilisest sümpaatiast antud klubi aadressil, mitte enda esik-klubi sitast hetkevormist.


              Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
              Meeskonna komplekteeritusel on probleeme, kuid vundament ei ole sellisel tasemel nagu ta tänavuse hooaja põhjal paistab. 7. koht liigas illustreerib oluliselt rohkem David Moyese võimeid kui Unitedi meeskonda.
              põhimõtteliselt poolt. siiski on antud vundament aasta vanem. vaata kasvõi rio eelmise aasta esitlusi, giggs oli rohkem pildis (tihti küll tänu piinlikele sooritustele, aga presence tegi), kärrik hoopis teisel tasemel, evragi on ajaga ainult nürimaks kulund (pole otsene etteheide, lihtsalt faktile osutamine), evansi hooaeg on midagi aastast 2010, vida oli pikalt vigane, aga kui mängis, siis oli tubli.
              nagu näha, siis eelkõige kaitsvad mängijad ja kuna nii SAFi kui DMi mäng algas ja algab kaitsest, siis sealt see torn pisastuma hakkabki.

              nagu ma olen öelnud - 1. jaanuar 2015 on see kus mina köhima hakkan, kui on põhjust. aga igapäevase elu kontekstis on juba suhteliselt nüristav sama soigumist kuulata.
              fakt on, et tänaseks päevaks, kui kõik, kes sellele klubile olulised, on öelnud, et DM on õige mees, ei lasta teda mitte kuskile minema kui ta just ise võtmemängijaid tilli saatma ei hakka. need olulised mehed on liiga suurte egodega, et enda sõnu sööma hakata.

              ps. jah, kui oleks mõni vabalt lendav lind-treener võtta, siis vb mõtleksin säkkimise asja tõsisemalt. variant-vangaal aga ei ole mingi pikem lahendus ja muu karakterid on omas pesas.
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
                Veerandsaja aastast mõõna ei ole raske põhjustada liigas, kus teiste tippude finantsmuskel on oluliselt suurem kui sul endal. Selleks EI TOHI anda neile lisaks ka edumaad personali näol. Ma olen maailma kõige katkisem plaat selle koha pealt, aga no ei ole pädevamat näidet kui Liverpool.
                Ma olen nagu alati arvanud, et manu finantsmuskel on liiga parim. Olgugi, et siin oli mõne aastane periood kui Glazerid sellest suure osa ära sõid.

                Tollal oli mutta kukkuda oluliselt lihtsam kui praegu, kuna vahepeal toimus korralik Premieri buum maailmas ning fännide arv ja tulud kasvasid meeletu kiirusega. Väga lihtne oli rongist maha jääda. Praegu võib manku suht vabalt kasvõi 10 aastat järjest 5. kohal lõpetada ilma, et LFC või Arsenal neist näiteks fännide arvestuses mööduks vms. Tõenäoliselt nii suurde kriisi manu muidugi ei vaju.
                Corner taken quickly...

                Kommentaar


                  Jepp, see juhtubki.

                  Corner taken quickly...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Redman Vaata postitust
                    Ma olen nagu alati arvanud, et manu finantsmuskel on liiga parim. Olgugi, et siin oli mõne aastane periood kui Glazerid sellest suure osa ära sõid.
                    Valesti oled arvanud siis. Uuri natuke lähemalt, mis eri klubide kulutused ja pluss/miinus üleminekute eest on. Kasum on liiga parim, aga kasumist on vähe kasu, kui see kõik ja siis veel natuke lisaks kaob intresside tasumiseks. Ja ka kasum ei tule jumala armust või puhtalt hiinlastele müüdud särkidest. Produkt väljakul mängib vägagi olulist rolli. Usutavasti ülehindad sa ka igasuguste Aasia fännide lojaalsust. Kui Manku on 10 aastat järjest 5. ei lenda seda enam ükski Malaisia või Singapuri turismigrupp kohapeale vaatama, rääkimata muul moel toetamisest. Kui paljudes sponsortehingutes on CL klauslid sees? Kindlasti nii mõneski. Jne.

                    See ongi minu kõige suurem lootus, et kasumi kahanemine omanikud kihelema paneb. Nemad ei saa endale rahavoo katkemist lubada, seega sentimentaalsus ja aegunud moraalsed printsiibid jäävad tagaplaanile.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
                      Ja muuseas ka AVB oleks ilmselt oluliselt parem variant kui Moyes. Tüüp oli palju sitema meeskonnaga tabelis Unitedist eespool, kui kinga sai.
                      hahaa

                      Kommentaar


                        oot, mis mängul see lennuk plaanis siis täpsemalt on? Suht kurb oleks kui Villa vastu lendaks lennuk platsil üle kui juhitakse 2:0

                        Ja lihtsalt mainiks ära, et ka minu arust on see ettevõtmine debiilsuse tipp,
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          oot, mis mängul see lennuk plaanis siis täpsemalt on? Suht kurb oleks kui Villa vastu lendaks lennuk platsil üle kui juhitakse 2:0
                          Homme jah. Piloot on ka valmis.

                          Corner taken quickly...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            Ja lihtsalt mainiks ära, et ka minu arust on see ettevõtmine debiilsuse tipp,
                            Ahh ole normaalne - esimest korda näitavad teie fännid sisu.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Et see peab just Michael faking Owen olema, kes esimese eks-manku mängijana lõpuks naelapead tabab, aga asi seegi:



                              Värskendav vaheldus roikiinilikule "meeskond on kohutav, ferg on süüdi" ibale.

                              There is too much revisionism claiming United only won the league because of the failings of everyone else. How about we stick to the facts. United won 89 points last season. This year’s title winners will do well to beat that.
                              You tell 'em Michael.

                              Kommentaar


                                Tervitus!

                                Nii paneme pildi kõrvale jutu ka, lõpus on meeste endi statement

                                The controversial banner which Manchester United supporters plan to fly over Old Trafford on Saturday has been revealed. A group of United fans have chartered a private plane with the message: 'Wrong One: Moyes Out' in red lettering aimed at embarrassing manager David Moyes.


                                Veel midagi huvitavat, Moyes praktiliselt väidab, et Fergie on süüdi ja, et isegi Ferguson poleks sel aastal hakkama saanud (süüdistab vananevat meeskonda, Vincent meie vaidlus sinuga umbes sept/okt?). Mourinho kaitseb Fergiet!

                                David Moyes fuelled the debate on his dismal Manchester United season on Friday by insisting even Sir Alex Ferguson could not have done better.


                                Ja viimane. Moyes väidab, et kardab Adnani ''läbi põletada''. Minu arvamus - Tõelised staarid saavad sellega hakkama. Rooney, Ronaldo, Messi. (list muidugi pikem). Moyes ei oska tõelisi talente kasvatada. Toppis Barkley kaheks aastaks pingile ja arvatavasti oleks teinud sama Rooneyga, kui Fergie poleks teda sealt päästnud.



                                Ilusat mängu täna! Kõike arvestades, mida ootame - kaotust, võitu?
                                Pay attention to the manager!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X