320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    pane images.google.com ja siis kirjuta manchester united ja siis sealt leiad...
    buy the ticket, take the ride.

    Kommentaar


      Algselt postitas Homie Vaata postitust
      kust sa need pildid said kui võib küsida?
      The Reward is Cheese.

      Kommentaar


        Rossi mässas eile resevidega Altrinchami vastu. Mäng lõppes 2:1 võiduga.

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          Nani ja Hargreaves peaks reedeks rivis olema.
          ...või siis mitte. Owen ei mängi Aasias ilmselt üldse, Nanit ehk saab homme näha. Aga samas ei ole kiiret ka kuhugi, las ravivad terveks ennast.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Tundub, et Tevezi diil on jälle hoo sisse saanud []
            MU FCUK

            Kommentaar


              Lõppseis 4:0, neljanda lõi Evra Giggsi heast läbisöödust. Teine poolaeg oli juba rohkem niisama lükkamine, ühed ei oska eriti ja teised enam väga ei viitsi ka. Aga esimesel poolajal SAF katsetas suht huvitavat varianti: vasakkaitses Silvestre ja paremal Bardsley, Evra oli nihutatud ette vasakpoolikuks, Eagles paremal äärel ning Carrick ja O'Shea kaitsva poolikuna. Ronaldo ja Rooney vahetasid ees kohti, kord üks "augus", kord teine. Sellise suht nõrga vastase vastu muidugi õiget pilti ei saa, aga idee poolest tundus asi täitsa toimivat. Vasakul äärel saab sel juhul pilti varieerida Nani ja Giggsi ning vajadusel ka Andersoniga, poolikus Hargreavesi, Scholesi või Fletchiga, kui vaja rohkem rünnata. Kuigi eks Ronaldo, Nani ja Andersoniga tekib kohe see küsimus, et kes pagan kaitsma hakkab. Samas Evra ja Eagles tõmbusid täna vajadusel väga hästi tagasi abistama. Eaglesit tahaks üldse taas kiita, töötas tublilt kõik 90 minutit ja lõikas mitu korda ilusti keskele, esimese värava puhul viis ühe kaitsja hästi Ronaldo pealt minema, teise keerutas ise kenasti posti kõrvale. Bardsley ja Simpson olid ok, aga ega neil suurt midagi teha ka polnud nagu Evansilgi.
              Muide, eelmises mängus ei pannud tähele, aga täna mängis Eagles varasema 33 asemel number 19 all. Seni kuulus see Rossile. On tegu nüüd märgiga, et keegi hakkab kuskile minema või ei, mine võta kinni. Samas on number 8 ka hetkel vaba...

              Ahjaa, see ka veel, et Rooney sai taas sama liigutusega maha nagu eelmisel pre-seasonil, ainult et seekordne küünarnukiga näkku tulek oli küll täiesti sihilik. Puhas õnn, et kohtunik sel hetkel mujale vaatas. Võiks nagu ära lõpetada sellised naljad.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                Muide, eelmises mängus ei pannud tähele, aga täna mängis Eagles varasema 33 asemel number 19 all. Seni kuulus see Rossile. On tegu nüüd märgiga, et keegi hakkab kuskile minema või ei, mine võta kinni.
                Eagles ei mänginudki minu mäletamist mööda eelmises mängus. Samas on Evansi seljal nr 2 ja vaevalt, et Neville kuskile liikumas on

                Kommentaar


                  Algselt postitas Epic Vaata postitust
                  Eagles ei mänginudki minu mäletamist mööda eelmises mängus. Samas on Evansi seljal nr 2 ja vaevalt, et Neville kuskile liikumas on
                  neville???

                  Kommentaar


                    Vanem õde noh.



                    Ja muidugi Eagles ei mänginud Jaapanis. Vanainimese mälu, mis sa tahad saada.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      kes ei viitsi otsida, siis neli väravat seouli vastu võib leida nt siit:




                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Vanem õde noh.



                        Ja muidugi Eagles ei mänginud Jaapanis. Vanainimese mälu, mis sa tahad saada.
                        nojah, natukene spämmin. tegelt tahtsin küsida, et miks garyt aasias kaasas pole, aga leidsin manu kodukalt ka vastuse:

                        The United skipper underwent an ankle operation six weeks ago but has been working hard in training in a race to be fit for the start of the campaign.

                        Kommentaar


                          krt ma aru ei saa, mis heinzel järksu hakkas, et iga hinna eest lahkuda soovib. kohati vb oli eelmine hooaeg natukene rabe ja kindel koht algrivistuses poleks vist see hooaeg tagatud, aga eelistaksin teda ikkagi evrale. peale selle oli ta ju fännide seas austet. nüüd see krempel jätab küll nadi mulje, lasku siis mehel minna kui nii väga soovib, mitte ei hakka mingi juriidiline mambo-jambo. nojah.

                          Kommentaar


                            saltod on lahedad

                            Kommentaar


                              Johhaidii, no need vastased lähevad ju iga mänguga järjest haledamaks. Tänane oli suisa nagu külavõistkond, kui mehed oleks natukenegi rohkem viitsinud, oleks võinud need kuus väravat umbes kolmega korrutada. Aga noh, enamvähem kõik pääsesid taas platsile, Nani sai ka jala valgeks ja ei rebestanud saltosid tehes midagi ära, Rooney ja Eagles (jälle!) lõid ilusad väravad. Ainuke paha lugu on see, et Scholes läks trennis natuke katki ja saadeti koju paranema. Loodetavasti siiski ei midagi hullu.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Eaglesi üle on eriti hea meel. Tahaks loota et ta Sir Alexi plaanidesse mahub. Laenuperioodid Watfordis, Sheffield Wednesdays ja NEC Nijmegenis on teda kõvasti aidanud. Aga konkurents keskväljal saab karm olema. Scholes, Hargreaves, Carrick, Fletcher, Anderson ja Eagles ise. Vähemalt O'Shea päevad kaitsva poolikuna on vist loetud. Aga teades et Nev niikuinii terve hooaeg vigastusi vältida ei suuda, saab O'Shea oma mängud ikkagi kirja.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X