320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Maekas Vaata postitust
    Jap, minu teada oli mingi reegel, mis keelab koondist vahetamast, kui noortekoondise müts olemas on.
    Kanoute has never won a full cap for Mali, but did feature for them in an unofficial friendly in 1998.
    He has also played for France's Under-21 team, but having never won a full cap he is allowed to switch to Mali, the country of his parents.
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
      Kanoute has never won a full cap for Mali, but did feature for them in an unofficial friendly in 1998.
      He has also played for France's Under-21 team, but having never won a full cap he is allowed to switch to Mali, the country of his parents.
      Kanoute on vikipeedia andmetel siiski Mali eest kuus mängu mänginud alates 2004 aastast ning löönud ka viis väravat.
      aga minu teada mängis Giggs kah noorena Inglismaa noortekoondistes, mitte küll u-21 vaid tsipa nooremates vanuseklassides.
      nii et rossi võib usat esindada veel kui tahab, kuigi vaevalt...

      Kommentaar


        Algselt postitas Maekas Vaata postitust
        Jap, minu teada oli mingi reegel, mis keelab koondist vahetamast, kui noortekoondise müts olemas on.
        Uuri veel nt. sellise mehe kohta nagu Tim Cahill...

        Kommentaar


          Minu viga jah.



          Eligibility to play for Association teams (art. 15 of the Regulations Governing the Application of the Statutes): The rule applicable so far, whereby a player with dual nationality was obliged to play for only one association if he had already taken part with a national team in an official match of any category, has been relaxed. Henceforth, a player may switch association teams once up to the age of 21 or under special circumstances.
          Tim Cahilli puhul kehtib siis see "under special circumstances" osa.
          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

          RocknRolla (2008)

          Kommentaar


            Algselt postitas Maekas Vaata postitust
            Jap, minu teada oli mingi reegel, mis keelab koondist vahetamast, kui noortekoondise müts olemas on.
            Tegelt on sul õigus, aga erand on neil, kellel on topeltkodakontsus. Siis on neil õigus FIFA loal vahetada riiki kuni 21se eluaastani. Kuna Rossil on mõlema riigi passid, siis on tal veel võimalus USA kasuks otsustada.

            Kommentaar


              Tevez taob brasside värava palle täis, saabub teisipäeval Manchesteri meditsiinilisele ülevaatusele ning paneb pliiatsi paberile, et sõlmida leping Unitediga. Halleluuja!

              Kommentaar


                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                Tevez taob brasside värava palle täis, saabub teisipäeval Manchesteri meditsiinilisele ülevaatusele ning paneb pliiatsi paberile, et sõlmida leping Unitediga. Halleluuja!
                Anderson taob ARG värava palle täis??

                Kommentaar


                  Mkm, tegelikult sõidavad mõlemad üksteisele sisse ja Tevez ei passi medicali. Anderson saab samuti 9-kuulise vigastuse.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
                    Tevez ei passi medicali.
                    Eks näis, kas ilmub kohale või mitte
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      Hargreaves vist ootab väga kannatamatult millal Richardson jalga laseb, et saaks #23 selga tõmmata.

                      Kommentaar


                        Richardson on väidetavalt kohe-kohe saamas Sunderlandi mängijaks (esmaspäeval medical) ning seda tervelt £5.5m eest. Get in!

                        Kommentaar


                          kui nii siis on tegemist klubi läbi aegade parima müügiga...vähemalt mängija kvaliteedi ja hinna suhet arvestades
                          ega tal olekski raskeks läinud mänguaega saada...vasakul on Giggs, Park ja Nani ees
                          niigi kaua pidas vastu...

                          Kommentaar


                            on selle richardsoniga nagu ta on....aga mis teveze omanik siin mõned päevad tagasi kuulutati tagaotsitavaks ju....ei tea palju see tehingut nyyd segama huvitav hakkab....aga jah...järgmine nädal peaks siis asi selge ju olema,et mis edasi saab...
                            2002 FC EBS Team
                            2003 FC Nimeta
                            2004 FC Nimeta
                            2005 FC Nimeta
                            2006 Tallinn United FC
                            2007 Tallinn United FC

                            Kommentaar


                              Loomulikult tagaotsitav...Mees on orjapidaja ju. Mitte et mul midagi orjapidamise vastu oleks, aga lihtsalt kade olen. Kui mina ei saa siis ei pea tema ka saama

                              Kommentaar


                                Sarsi vastased süstid on tehtud järgnevatel mängijatel:

                                Goalkeepers: Van der Sar, Kuszcak, Heaton

                                Defenders: Evra, Ferdinand, Brown, Vidic, Silvestre, O'Shea, J.Evans, Bardsley, Simpson

                                Midfielders: Carrick, Scholes, Giggs (c), Ronaldo, Fletcher, Hargreaves, Nani, Eagles, Gibson, Martin

                                Strikers: Rooney, Smith

                                lehva-lehva Rossile!

                                Esimene mäng teisipäeval Urawa Red Diamondsi vastu eesti aja järgi kell 15.00 kui ma ei eksi. Kahjuks tundub, et Viasat boikoteerib teist aastat järjest kaugel maal toimuvaid mänge.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X