320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    mis nali selle orogbaga on?
    kellelgi oli kunagi piltallkiri kirjaga 'oidier orogba'. võib ka olla, et selles fondis olid O ja D väga sarnased, aga kes seda enam täpselt mäletab.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Mul oli jah, aga laua sa kurat jaksad ühe ja sama neegriga jännata. Vaheldust vaja. Sellest rääkides, peaks jälle signatuuri muutma.
      sigpic

      Kommentaar


        [QUOTE=reed;789778]
        Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
        . saavutab "match fitnessi".

        nii moodsate väljendite taga peaks sulgudes ikka kindlapeale tõlge ka olema ma arvan!
        See oli nüüd küll loll kommentaar ma arvan... Aga vabandatav, kuna sa ju Liverpooli fänn. Kas sa tõesti ei saa aru, et mida tähendab match fitness???
        Loll nagu lammas ma ütlen...
        Glooory glooory ManUnited!!!

        Kommentaar


          Ära plärise. Soccerneti eelis välismaiste foorumite ees on EESTIKEELSUS, aga eks igaüks ise teab, kuidas kirjutab.

          Kommentaar


            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
            Ära plärise. Soccerneti eelis välismaiste foorumite ees on EESTIKEELSUS, aga eks igaüks ise teab, kuidas kirjutab.
            Kuidas sa ütleksid eesti keeles match fitness ja ära ütle, et sa ka ei oska inglise keelt.
            Glooory glooory ManUnited!!!

            Kommentaar


              Algselt postitas Litmanen37 Vaata postitust
              irw.....sa oled vist viimased aastad keksu mänginud
              Ei... Aga ma olen Charltoni mänge näinud. Bent on väärt (tiimi)mängija. Ja kindlasti on ta odavam, kui Torres. Tevez on hea mängija, kuid tema suhtumine jätab kõvasti soovida. Lisaks teatas, et eelistab kõigile Interit. ManU ei sa olema kindlasti kellegile teine valik parema puudumisel. Bent on aga vägagi nõus Manchesteri tulema.

              Kommentaar


                Algselt postitas mehis Vaata postitust
                Bent on aga vägagi nõus Manchesteri tulema.
                Ütles sulle isiklikult? Ta on öelnud et ta ei taha west hami minna, kõik muu on puhas spekulatsioon. ei tottenham, liverpool ega ammugi mitte united pole talle pakkumist teinud...kuigi vaikselt ta loodab ja ootab spursi pakkumist.
                summa mida charlton tahab on võrdväärne henry omaga...pole ime et peale west hami teda keegi ei taha.

                Kommentaar


                  Algselt postitas M_Kaasik Vaata postitust
                  Kuidas sa ütleksid eesti keeles match fitness ja ära ütle, et sa ka ei oska inglise keelt.
                  Mänguvorm, hehe, imelik seda on isegi lihtsam õelda kui "match fitness"
                  Little things worry little minds.

                  Carlo Ancelotti, 2009

                  Kommentaar


                    Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
                    Ega numbrid täit tõde Saha ja Drogba vahelises võrdluses ei näitagi, sest tegu on mängijatega kelle saatus on olnud väga erinev ja mõlemal on meeskondades erinev roll. kui postitust kirjutasin siis huvi pärast vaatasin ka drogba näitajaid ning nad on tõesti paberil paremad kui Sahal, kuid nagu juba mainisin et vigastused jätavad oma jälje ning väga raske on kohe esimeses mängus peale vigastust väravaid kõmmutama hakata. võtab aega enne kui ründaja saavutab "match fitnessi". saha ei olegi hetkel drogbast parem, ma pole seda väitnudki. kui ta realiseeriks oma tohutu potentsiaali, siis küll. ega drogba kah enne eelmist hooaega ei säranud aga suutis hoiduda vigastustest, näitas hooaja alguses treenerile et tema peale võib loota ning Mourinho kasutaski teda tunduvalt rohke kui teisi ründajaid. Saha püsis samuti hooaja alguses terve ning võistles drogbaga parima väravaküti tiitlile kuid siis tabas vigastuste jada. saha viimane värav liigas tuli detsembri alguses kaaslinlaste vastu.
                    pikk jutt aga point selles et drogba statistika ongi parem ning hetkel on ta ka üks maailma parimaid ründajaid aga sahal on potentsiaali vigastustest hoidumise korral Drogbale konkurentsi pakkuda ning miks mitte ka parem olla.
                    No oleksite tasemel ei ole meil mõtet rääkida. Kuid minu arust on Saha suhteliselt suur puudus see, et ta kipub tihtipeale väga häid võimalusi kasutamata jätta. Vähemalt eelmine hooaeg see nii mulle tundus. Saha ja Drogba karjääride vahe on see, et üks on olnud suhtelislet kaua päris heas väravalöömisvormis, kuid teine vaevles pikka aega parntsusmaa keskmike pingil kuni järsku lõi õitsele.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                      No oleksite tasemel ei ole meil mõtet rääkida. Kuid minu arust on Saha suhteliselt suur puudus see, et ta kipub tihtipeale väga häid võimalusi kasutamata jätta. Vähemalt eelmine hooaeg see nii mulle tundus. Saha ja Drogba karjääride vahe on see, et üks on olnud suhtelislet kaua päris heas väravalöömisvormis, kuid teine vaevles pikka aega parntsusmaa keskmike pingil kuni järsku lõi õitsele.
                      Neli hooaega on tõesti suhteliselt pikk aeg. Viimasel ajal olen nautinud Viasatilt eelmise hooaja ManU mänge ja tuleb tõdeda, et see teie Saha on tervena üpris terav pallur.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
                        Ütles sulle isiklikult? Ta on öelnud et ta ei taha west hami minna, kõik muu on puhas spekulatsioon. ei tottenham, liverpool ega ammugi mitte united pole talle pakkumist teinud...kuigi vaikselt ta loodab ja ootab spursi pakkumist.
                        summa mida charlton tahab on võrdväärne henry omaga...pole ime et peale west hami teda keegi ei taha.
                        Henry on veits vanem ka, kui Bent. Tahaks näha lolle(peale Reali ja Barca), kes sellise raha eest ostab suht vana mehe juba. Meenutuseks Rooney eest käidi välja 27 miljonit naela, kui ta oli 19-20. Tema mängib võib mängida klubi eest vabalt üle kümne aasta ja tenida raha tagasi. Henry veavalt oma lepingut enam pikendab. Ja kindlasti soovib Bent Charltonist lahkuda, sest Coca-cola pole tema taseme jaoks. Kuhu veel minna, kui mitte meistrite juurde?? Sir Alex on huvi tema vastu kinnitanud juba eelmisel suvel ja peale head hooaega tema poolt (mitte Charltonil tervikuna) peaks huvi jätkuma. Aga noh, mida mina ka tean...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mehis Vaata postitust
                          Henry on veits vanem ka, kui Bent. Tahaks näha lolle(peale Reali ja Barca), kes sellise raha eest ostab suht vana mehe juba. Meenutuseks Rooney eest käidi välja 27 miljonit naela, kui ta oli 19-20. Tema mängib võib mängida klubi eest vabalt üle kümne aasta ja tenida raha tagasi. Henry veavalt oma lepingut enam pikendab. Ja kindlasti soovib Bent Charltonist lahkuda, sest Coca-cola pole tema taseme jaoks. Kuhu veel minna, kui mitte meistrite juurde?? Sir Alex on huvi tema vastu kinnitanud juba eelmisel suvel ja peale head hooaega tema poolt (mitte Charltonil tervikuna) peaks huvi jätkuma. Aga noh, mida mina ka tean...
                          bent on vast see üks viimaseid varjante, kui kedagi teist tulemas pole

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mehis Vaata postitust
                            Henry on veits vanem ka, kui Bent. Tahaks näha lolle(peale Reali ja Barca), kes sellise raha eest ostab suht vana mehe juba. Meenutuseks Rooney eest käidi välja 27 miljonit naela, kui ta oli 19-20. Tema mängib võib mängida klubi eest vabalt üle kümne aasta ja tenida raha tagasi. Henry veavalt oma lepingut enam pikendab. Ja kindlasti soovib Bent Charltonist lahkuda, sest Coca-cola pole tema taseme jaoks. Kuhu veel minna, kui mitte meistrite juurde?? Sir Alex on huvi tema vastu kinnitanud juba eelmisel suvel ja peale head hooaega tema poolt (mitte Charltonil tervikuna) peaks huvi jätkuma. Aga noh, mida mina ka tean...
                            Võrrelda Henry'd ja Benti tundub mulle veidi veider. Neil nagu pole üldse midagi ühist. No kohe mitte midagi ei ole.
                            Pealegi Benti ManU-sse minekut ei usu ma üldse. Esiteks oskab ManU rahaga Spursist arukamalt ümber käia. Teiseks paistab Bent olevat pigem nende mängijate seast, kes ei ole mingil tingimusel nõus Londonist lahkuma. Jääb pigem kogu ülejäänud karjääriks tiirlema nn õdusasse pealinna kolmnurka West Ham - Tottenham - Chelsea. Muid variante eriti pole.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              . Teiseks paistab Bent olevat pigem nende mängijate seast, kes ei ole mingil tingimusel nõus Londonist lahkuma. Jääb pigem kogu ülejäänud karjääriks tiirlema nn õdusasse pealinna kolmnurka West Ham - Tottenham - Chelsea. Muid variante eriti pole.
                              Guradian arvab, et diil Tottsiga on põhimõtteliselt saavutatud. Mis tähendab, et Defoe saaks paari koti vilja eest kätte. Ja ma eelistaks Defoed Bentile iga kell.
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mehis Vaata postitust
                                Henry on veits vanem ka, kui Bent. Tahaks näha lolle(peale Reali ja Barca), kes sellise raha eest ostab suht vana mehe juba.
                                Irw, ja Manu 57 milli 2 portugali liiga noore talendi peale on ikka sitax tark tegu?
                                Täielik ehku peale minek. Mõlemad näitasid seal küll, et potensiaali on, aga sellisest liigast EPLi nad tuua sellise raha eest...pff, kes nüüd loll on. Nad pole veel midagi tõestanudki.
                                Henry on 29 aastane ja tal on oma 3-4 head aastat veel ees. 24 milli euri Henry eest on igal juhul bargain (väga hea tehing!). Mees on aastaid juba maailma parimate ründajate seas olnud jne.
                                Täielik OT oli muidugi, aga suht imelik oli lugeda, et 24 M eurot Henry eest on kõvasti üle makstud jne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X