320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kes kus täna mängib:

    Dunfermline: Van der Sar, Kuszczak; Brown, Bardsley, Pique, Silvestre, Eckersley; Hargreaves, Fletcher, Scholes, S Evans, Eikrem, Eagles; Giggs, Rooney.

    Glentoran: Heaton; Simpson, Vidic, Ferdinand, Evra, Lea; Carrick, O'Shea, Gibson, Martin, Nani, Anderson; Dong, Campbell.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      Kes kus täna mängib:

      Dunfermline: Van der Sar, Kuszczak; Brown, Bardsley, Pique, Silvestre, Eckersley; Hargreaves, Fletcher, Scholes, S Evans, Eikrem, Eagles; Giggs, Rooney.

      Glentoran: Heaton; Simpson, Vidic, Ferdinand, Evra, Lea; Carrick, O'Shea, Gibson, Martin, Nani, Anderson; Dong, Campbell.
      huvitav et livescore.com annab Glentoraniga mängutulemust ja seal väravalööjateks hetkel just Giggs ja Eagles
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Giggs ja Eagles skoorisid ikkagi Dunfermline mängus.
        20 LEGEND

        Kommentaar


          Eaglesilt, Giggsilt ja Rooneylt (x2) väravad (oleks võinud vabalt kolm korda rohkemgi olla), Hargreaves mängis 65 minti ja oli hea, Scholes mängis terve mängu ja oli Scholes, Eikrem sai ka debüüdi kirja. Täpselt paras trenn viimase pre-seasoni mängu kohta.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            GLENTORAN 0 : MANCHESTER UNITED 3
            Campbell (5), Evra (13), Nani (36)

            ehk siis teine mäng. kokkuvõte mõlemast mängust http://www.dailymotion.com/search/ma...ed-08080_sport
            ja http://www.dailymotion.com/search/ma...ited-080_sport
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              Aiaia, Nani jälle oma saltodega, Alexil läheb raskeks selle poisi kasvatamisega.
              Little things worry little minds.

              Carlo Ancelotti, 2009

              Kommentaar


                Algselt postitas mihk3l Vaata postitust
                Aiaia, Nani jälle oma saltodega, Alexil läheb raskeks selle poisi kasvatamisega.
                mis seal ikka kasvatada? sa vaata Nani kõiki väravaid, ta teeb saltosid iga värava puhul. vähemalt nendes mis ma näinud olen.
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Oli kuulujutt, et Alex käskil tal ära lõpetada, et vigastusega mitte riskida.
                  Little things worry little minds.

                  Carlo Ancelotti, 2009

                  Kommentaar


                    uurisin siis ka mis mees see Nani on..selgus et Portugali küüditatud neeger...tunduski imelik et valge mees saltot teeb

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      uurisin siis ka mis mees see Nani on..selgus et Portugali küüditatud neeger...tunduski imelik et valge mees saltot teeb
                      Seda pidid veel uurima ka w? See peaks ju niigi selge olema

                      Kommentaar


                        no küüditatud ta vaevalt on. vahelduseks võite Portugali mustanahaliste kogukonna ajaloolist tausta uurida jne...
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas aaks Vaata postitust
                          Seda pidid veel uurima ka w? See peaks ju niigi selge olema
                          no kuna ma pole kunagi seda tegelast näinud, siis polnud mul aimugi et tegemist neegriga on...Kusagilt olin kuulnud et portugallane

                          Kommentaar


                            Kui keegi veel ei tea milline mängija on Luís Carlos Almeida da Cunha siis väike video http://www.youtube.com/watch?v=76iOJShjZ6k
                            Algselt postitas Cule
                            Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                            Kommentaar


                              Mis selle Luis Carlos Almeida da Cunchaga on?
                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                Algselt postitas caesar112 Vaata postitust
                                Mis selle Luis Carlos Almeida da Cunchaga on?
                                See on ta õige nimi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X