320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    ülejäänud kõrsikute numbrid:

    1 VAN DER SAR (GK)
    2 NEVILLE
    3 EVRA
    4 HARGREAVES
    5 FERDINAND
    6 BROWN
    7 RONALDO
    8 ANDERSON
    9 SAHA
    10 ROONEY
    11 GIGGS
    12 FOSTER (GK)
    13 J.S. PARK
    14 HEINZE
    15 VIDIC
    16 CARRICK
    17 NANI
    18 SCHOLES
    19 PIQUÉ
    20 SOLSKJAER
    21 DONG
    22 O’SHEA
    23 J. EVANS
    24 FLETCHER
    27 SILVESTRE
    28 GIBSON
    29 KUSZCZAK (GK)
    30 MARTIN
    33 EAGLES
    35 LEE
    36 GRAY
    37 CATHCART
    38 HEATON (GK)
    39 CAMPBELL

    Kommentaar


      Kas keegi oskaks öelda, kust võiks Eestis leida ManU selle hooaja särki? Kui üldse seda Eestis muidugi leidub.

      Kommentaar


        Vaata Sportland Footballi. Kuigi seal ka ilmselt pole. Igal juhul minu taga istus Levadia-Red star mängul selle hooaja manu särgiga poiss.
        Algselt postitas Maekas
        Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

        Kommentaar


          Algselt postitas MrJM Vaata postitust
          Kas keegi oskaks öelda, kust võiks Eestis leida ManU selle hooaja särki? Kui üldse seda Eestis muidugi leidub.
          raasiku meierei poes..seal kus video laentus,enamvähem nende kõrval
          Last edited by pink kõigub; 11.08.07, 23:25. Põhjus: viive sünnipäev 46
          Elu on nagu sitt,mis on koguaeg perses.

          Kommentaar


            Algselt postitas MrJM Vaata postitust
            Kas keegi oskaks öelda, kust võiks Eestis leida ManU selle hooaja särki? Kui üldse seda Eestis muidugi leidub.
            Sheva käest saab ka võibolla.

            Algselt postitas sheva Vaata postitust
            Tere!

            Kes veel ei tea, siis võite minu poole pöörduda oma tellimustega...
            Jalgpalli vidinaid on peale särkide veel.
            nba, mbl, nfl ja nhl puhul saab vaid särke. Samuti peab nende puhul kokku ajama umbes 6 särgitahtjat.

            Kel millegi vastu huvi, siis mailige argo.alaniit.001@mail.ee või helistage 55523351

            Ilusat suve algust!
            Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



            Ken Lee tulibu dibu douchoo

            Kommentaar


              oskab keegi öelda, kas mõni tartu pubi kavatseb man utd mängu näidata?
              AILTON

              Kommentaar


                ManU kodus võitmatu























































                ja võiduta
                Little things worry little minds.

                Carlo Ancelotti, 2009

                Kommentaar


                  no kurat, readingu poisid võitlesid kõvasti, au neile!

                  aga mängust siis :

                  kogu mäng valdas palli enam-vähem ainult manu, esimesel poolajal rünnati kogu meeskonnaga, ferdinand ja brown näitasid ennast ründes heast küljest. kaitse oli paigas, terve mängu vältel polnud readingul ühtegi reaalset värava võimalust. carrick jagas keskelt häid sööte, minu arust oli carrick manu parim. rooney oli pettumus. ei lahendanud oma võimalusi ära. teisel poolajal toodi sisse nani, kes lisas kindlasti teravust juurde. nani ja ronaldo mängivad suht hästi kokku. ründest jääb väga palju puudu, tipuründajat oleks minu arust manul vaja. kurat, kitson niitis evra nii jõhkralt maha ja reading jäi kümnekesi ja ikka ei suutnud manu old traffordil võita...

                  aga jah, man of the match oli kindlalt hahnemann, kurat saja kilone väravavaht ja nii liikuv ja painduv, normaalne.

                  EDIT : scholes oli samuti minu jaoks pettumus.

                  Kommentaar


                    Njah, sitta juhtub. Müstiline statistika, pallivaldamine 73:27, löögid 25:3 - "kuid mida ei tulnud, ei olnud väravat", kui klassikuid tsiteerida. Kiitus muidugi Readingi kaitsele ja eriti Hahnemannile, kuid tuleb märkida, et Rooneyga koos kadus suur osa rünnaku lõplikust teravusest (pettumus my ass...). Ahjaa, see ka, et pingilt polnud miskipärast jälle peale Nani ühtegi ründavat mängijat võtta - Fletch ja O'Shea ei anna ju kottigi juurde selles osas. Kui ka kõik teised poolvigased on, siis Eaglesi oleks ikka võind pingiotsale sokutada, aga ei. Noh, loodetavasti a) ei ole Rooney vigastus tõsine, b) Fergie teeb koosseisu osas vajalikud järeldused.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      K6ik oli ilus, ainult värav jäi puudu. Ronaldo tegutses tuntud headuses, kahju t6esti et rooney ja giggs ära ei löönud. Tweety oli kahvatu, scholes oleks v6inud kaugelt üritada, aga andis hoopis sööte mis l6puks ei toonud midagi, kahju samas et rooney välja pidi tulema oli terav ja kiire, nani just midagi imelist ei teinud, langes rohkem poolkaitsesse, brown oli minu arust hea rünnakut arvestades, suvel v6ttis vist ronaldolt 6petust ja päris koom oli vahepeal ferdinand kes äärele t6usis. Oleks lootnud v6itu aga samas hooaeg on pikk ja teised suured ei pruugi samuti punktide kaotusest readingule pääseda, mida ka eelmine hooaeg näha oli. Kitson oli muidugi vahva sell, punane kaart oli kohtuniku otsustada, samas oleks v6inud ka kollase anda.portsmouth kotti.
                      AILTON

                      Kommentaar


                        jaa, mihkel, United oli favoriitidest ainus (kui Spursi mitte arvestada), kes l6puminuteil nappi v6itu ei suutnud vormistada, kuigi kuskil 35min paiku oli territoriaalne ulekaal meeletu, pall polnud 5min Unitedi platsikolmandikul kainudki
                        Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                        Kas 50. minut on mängu lõpp??
                        chelski kohapealt liialdasin veidi, 1-v v6it vormistati viimastel minutitel just mitmes teises m2ngus

                        Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                        terve mängu vältel polnud readingul ühtegi reaalset värava võimalust. rooney oli pettumus. ei lahendanud oma võimalusi ära. tipuründajat oleks minu arust manul vaja.
                        ei mingit 433-e Rooney'ga vasakul kuljejoonel pole vaja aretada, seal oleks ta veel nahtamatum

                        no see oligi tal vist parim koht, kus Duberry ta lombakaks astus,
                        jah t6esti, k6ik uued ostud istusid tribuunil Neville'i k6rval ja sisuliselt jatkati ilma rundajateta, ka Shield'il ei proovitud eagles'it ju uldse
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                          jaa, mihkel, United oli favoriitidest ainus (kui Spursi mitte arvestada), kes l6puminuteil nappi v6itu ei suutnud vormistada
                          Lõpeta ära oma hala...... ning üks küsimus....... Kas 50. minut on mängu lõpp??

                          Kommentaar


                            The Reward is Cheese.

                            Kommentaar


                              Tiba nukker. 10 kaitsja vastu ilma ründajateta meeskonnaga - ega sealt suurt midagi ju oodata polnudki. Kõik ründavamad mehed istusid kasti äärel ja ootasid läbisöötu, ise 9 mehega peale võetud. Äärtele polnud ka mõtet mängida, sest kastis ju kedagi polnud, kellele tsenderdust suunata. Scholes ja Carrick proovisid mõlemad alt pikkade söötudega kedagi läbi mängida selle asemel, et palli üles tuua ja teravust luua. Lisaks järjekordne imemäng järjekordselt keskpäraselt väravavahilt

                              Ma tõesti sügavalt loodan, et Saha ennast kokku võtab ja enamiku hooajast mängida suudab, sest vastasel juhul ei jää tänane viimaseks korraks, kui me sellist mängupilti 'nautida' saame.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust

                                Ma tõesti sügavalt loodan, et Saha ennast kokku võtab ja enamiku hooajast mängida suudab,.
                                Ära igaks juhuks looda, sest pärast pead sügavalt pettuma

                                Kommentaar

                                Working...
                                X