320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Teie kuldvasikas kipub hooaja alguse puhul liigselt kepsutama? Ai, ai.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Kurb....1-1 viik Pompey vastu oli kõik mis me suutsime. Kõigele lisaks sai Ronaldo veel punase Meie värav siis Scholesilt.
      Glooory glooory ManUnited!!!

      Kommentaar


        Ronalts paneb vist Benneti naist

        Kommentaar


          Kogu selle nukra asja kõrvale- mulle Nani meeldis, Readingu vastu ei näind, kuid täna näitas kiirust ning ka seda,et raatsib ka sööta. Usun, et temast saab asja siin veel

          Kommentaar


            1) miks ärkavad kõik väravavahid just ManU mänguks. James pole koondise eest isegi ligilähedaselt mänginud.
            2) ma ei saanud hästi aru mille eest ronaldo sai punase. nurgad olid ka masendavad ülekandes:S
            3) ülejäänud kõik on pe**es!
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              4) viimane kord kui kaks esimest liigamängu viigistasime võitsime treble'i. keep the faith, nagu kiilakas onu chelsea tv-s ütleb

              Kommentaar


                Usku ma ei kaota isegi siis, kui viimane hooaja mäng on ja vahe esimestega on 10 punni. see selleks siiski. Ise enesest mäng jätis kuidagi nukra mulje. Millegist jääb veel puudu.

                loodame derbist parimat
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  Great start lads(Y)

                  Kommentaar


                    Okei. Minu arvamus.

                    Scholesi värav oli meeldiv. Ise pean seda väravat suhteliselt Nani väravaks. Milline ideaalne sööt Tevezile! Tevez oli tark ja söötis selle edasi.
                    Kõik oli nagu juba kontrolli all, kui Pompey lõi 1-1. See oli juba masendav. Siis lasime endale suht pähe istuda, Pompey hakkas valitsema mängu. Kohtuniku pärast me mängisime viiki, sest 1. poolajal tõmmati Nani selgelt karistusalas maha, kuid kohtunik ei andnud penalti.
                    Siis ta eemaldas C.Ronaldo praktiliselt eimillegi eest.
                    See ajas juba vihale.
                    Lõppude lõpuks streikis mul Canal+ viimased 5 minutit.
                    Tevez oli hea ja halb. Meeldis mulle ta kehamäng, kuid ta on selle tempo juures nii uimane. Ime oli, et seis ainult 1-1 jäi.
                    Kokkuvõttes ma annaks Pompeyle 5 palli süsteemis 4+ ja ManUle 4.
                    Oli parem mäng kui Readingu vastu.


                    Järgmiselt mängult ootan Eaglesi mängu, ei saa Alexist aru, et miks ei panda Eaglesit mängu. Arvan, et järgmine mäng on ta juba algkoosseisus ning tuleb tõsine, ilus ja emotsionaalne mäng.

                    Loodan, et seis jääb 2(3)-0.
                    Loogiline oleks 1-0 või 1-1, samal ajal kui Chelsea libiseb eest ära.
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                      Great start lads(Y)
                      Miks sa postitad ? Tapa ennast ?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                        Usku ma ei kaota isegi siis, kui viimane hooaja mäng on ja vahe esimestega on 10 punni. see selleks siiski. Ise enesest mäng jätis kuidagi nukra mulje. Millegist jääb veel puudu.

                        loodame derbist parimat
                        naiivitar
                        mc jünger.Anus Äärits.

                        Kommentaar


                          Hailaidid, kuni maha pole võetud.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                            Great start lads(Y)
                            ega ja sa vb naerad hooaja alguses,meie naerame hooaja lõpus kui CL,FA,PL. KOTIS IDIOOT
                            Chelseal on sunderlandiga raskusi vb võta ültse teise koha.
                            Last edited by raido#78; 16.08.07, 08:07. Põhjus: viive sünnipäev 46!!!!!! see on sport rsk

                            Kommentaar


                              Krissu on tubli. Ja ilma Rooneyta on mäng ikka väga null. Nani aga oli tore, Tevez ajab ka kuidagi asja ära. Tore on see, et see oli alles teine mäng ja 32?(vähemalt üle kolmekümne) peaks veel olema.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mehis Vaata postitust
                                Tore on see, et see oli alles teine mäng ja 32?(vähemalt üle kolmekümne) peaks veel olema.
                                On jah üle kolmekümne mängu järel. See on nutikas tähelepanek.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X