320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pigem tekitas küsimust taktika. Kas 4-2-3-1 on just parim, millega City vastu minna? Eks keskväljal toimusid mängu tähtsaimad hetked ja need läksid Cityle. Võitlusvaimu nagu oli, aga veidike kas kardeti vms. #lingard #miki

    Kindlasti on põhiküsimuseks Blind, kahemeheline keskväli ja Rooney. Jah, eile oli Blind üsna nibin-nabin (KDB värava osas oli huumor, kuidas mees liikus ja reageeris), Citysuguste vastu tuleks 3-mehelise keskväljaga prõmmutada ja Rooney on jah, ta jääb aeglaseks.

    Darmiani tahaks näha.
    slimm.ee

    Kommentaar


      Ma saan aru küll et Manu ei mängi CL-s aga see meeskond on ikka nii poolik teil veel. Blind on nüüd parim kaitsja keda kasutada keskel? Valencia on mingi hea RB või? Rooney attacking midfielder ja mis põhjusel seda Fellainit mängitatakse. Selle Pogba peale kulutatud raha eest oleks saanud ju terve meeskonna uue luua. Arvati oli, et see et Rooney kaptenina jätkab võib saatuslikuks saada. Kaptenit ju pingile ei panda.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mustang Vaata postitust
        Ma saan aru küll et Manu ei mängi CL-s aga see meeskond on ikka nii poolik teil veel. Blind on nüüd parim kaitsja keda kasutada keskel? Valencia on mingi hea RB või? Rooney attacking midfielder ja mis põhjusel seda Fellainit mängitatakse. Selle Pogba peale kulutatud raha eest oleks saanud ju terve meeskonna uue luua. Arvati oli, et see et Rooney kaptenina jätkab võib saatuslikuks saada. Kaptenit ju pingile ei panda.
        afro on top 5 vend olnud see hooaeg nii et ma ei näe erilist põhjust miks ta ei peaks väljakul olema. Rooney... Rooney on kapten ja tema otsustab, kus ja kas ta mängib. Või kuidas see lause käiski... Valencia on ka senimaani hea olnud. Lingard oli vist päris-päris ainuke homegrown ning üks neist peab väljakul olema. Iseasi, miks seal kohe alguses nt Rashfordi ei pandud.

        Miki kakas ennast täis - ega kuskilt Saksamaalt tulles vajabki kõrgem tase veidi harjumist. Sama nagu Klavanil.

        pep on muidugi poisid hästi mängima pannud, midagi ei ole öelda. Tal tuuakse muidugi mängijad eralennukitega kohale nii et mis nii viga.

        Üleüldiselt võiks öelda, et see aasta oleme väiksed ponid ja järgmine aasta läheme panema.

        Kommentaar


          Rooney 1 moment of magic 360 min jooksul on muidugi lahe, aga oleks seal nt Mata, siis ei oleks ilmselt seda momenti ka vaja olnud.

          p.s. pogba raha eest oleks saanud de bruyne ja sterlingu vasaku jala. Võta sa kinni kumb parema diili tegi.

          Kommentaar


            No nagu ma just ütlesingi, Rooney kapten võib saatuslikuks saada. See mingi ta võib midfielder ka olla on üks suur nali. Mind paneb tõsiselt imestama, et Mourinho selles osas midagi ei otsusta. Kui Rooney ennast mängima ei saa, siis ei imesta kui see asi saabki siin saatuslikuks, poole hooaja pealt mees pingile, siis kaptenipael lendab, siis võib-olla tekivad mingid lahkhelid fännide ja Mou vahel, et miks kapten pingil jne. Kes muidu järgmine kapten on Manul Rooney järel?

            Kommentaar


              Algselt postitas Mustang Vaata postitust
              No nagu ma just ütlesingi, Rooney kapten võib saatuslikuks saada. See mingi ta võib midfielder ka olla on üks suur nali. Mind paneb tõsiselt imestama, et Mourinho selles osas midagi ei otsusta. Kui Rooney ennast mängima ei saa, siis ei imesta kui see asi saabki siin saatuslikuks, poole hooaja pealt mees pingile, siis kaptenipael lendab, siis võib-olla tekivad mingid lahkhelid fännide ja Mou vahel, et miks kapten pingil jne. Kes muidu järgmine kapten on Manul Rooney järel?
              Siit distantsilt heietades ei ole väga aru olnud saada, et Rooneyt pingile pannes keegi suuri ülestõuse korraldama hakkaks. Pigem tegi Moyes lepingu, et MU peab Rooney uue juuksesiirdamise kinni maksma kui mänguaega ei anna.

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                Rooney 1 moment of magic 360 min jooksul on muidugi lahe, aga oleks seal nt Mata, siis ei oleks ilmselt seda momenti ka vaja olnud.

                p.s. pogba raha eest oleks saanud de bruyne ja sterlingu vasaku jala. Võta sa kinni kumb parema diili tegi.
                Aga miks peab ainult võrdlema City mängijatega? Piisavalt on ju teisi näiteid kus ka on meeskondi ühe kahe mehe müügist üles ehitatud (pole muidugi õige võrdlus sest Manu ju ei müünud kedagi). City on suures plaanis pigem selline suur erand (isegi Real ei ostnud enam staare ja nüüd veel mingi bänn ka kaelas neil). Vaatame näiteks kuidas Atletico müüb mingi ühe staari ja siis ostab head täiendused ja mängib CL finaalis. Juve sisuliselt ostis Pogba raha eest Higuain+Pjanic+Alves. Eks mingeid näiteid on teisigi.

                Lihtne on muidugi just see ka suures meedias et kui kaotus tuleb lähme võtame Pogba kallal. Aga kes tal ümberringi mängivad? Täiesti ebaühtlane meeskond platsil.

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  Ega kuskilt Saksamaalt tulles vajabki kõrgem tase veidi harjumist. Sama nagu Klavanil.
                  Eriti nunnu, et Inglise liiga fännid usuvad ja jäävad alatiseks uskuma, et Hispaania, Saksamaa ja osaliselt Itaalia liigade tase on täiega halvem kui Inglise oma.

                  Situb täis end see klubi, kes Raiolaga end seob.

                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  pep on muidugi poisid hästi mängima pannud, midagi ei ole öelda. Tal tuuakse muidugi mängijad eralennukitega kohale nii et mis nii viga.
                  Nagu United koosneb ainult odavatest leegionääridest või enda kasvandikest. Lasteaed ausõna.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    Siit distantsilt heietades ei ole väga aru olnud saada, et Rooneyt pingile pannes keegi suuri ülestõuse korraldama hakkaks. Pigem tegi Moyes lepingu, et MU peab Rooney uue juuksesiirdamise kinni maksma kui mänguaega ei anna.
                    No jah, aga tõsi on ka see, et kapteniks ei jäeta meest keda vajadusel pingile paneks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mustang Vaata postitust
                      Aga miks peab ainult võrdlema City mängijatega? Piisavalt on ju teisi näiteid kus ka on meeskondi ühe kahe mehe müügist üles ehitatud (pole muidugi õige võrdlus sest Manu ju ei müünud kedagi). City on suures plaanis pigem selline suur erand (isegi Real ei ostnud enam staare ja nüüd veel mingi bänn ka kaelas neil). Vaatame näiteks kuidas Atletico müüb mingi ühe staari ja siis ostab head täiendused ja mängib CL finaalis. Juve sisuliselt ostis Pogba raha eest Higuain+Pjanic+Alves. Eks mingeid näiteid on teisigi.

                      Lihtne on muidugi just see ka suures meedias et kui kaotus tuleb lähme võtame Pogba kallal. Aga kes tal ümberringi mängivad? Täiesti ebaühtlane meeskond platsil.
                      Ilmselt sa tead ise ka sellele küsimusele vastust, aga kui hakata su toodud meeskondade kohta täpsemalt vaatama, siis nt realil oli enne tänast suve pea igale positsioonil paremad vennad kui MU-s. v.a. De Gea. Juve võrdlus - pigem valiks endale pogba kui higuaini ja alvesi. Ilmselt teeksid sama.

                      Atleticoga ple mõtet võrrelda, sest tegemist on erandiga reeglitest. Selliselt talitlevad ka arsenal, liverpool, tottenham ja muud klubid. Millegipärast erilist progressi ei näe. Arsenal muidugi maksis nüüd ka ühe tundmatu moslemi eest rohkem/sama palju kui meie shaw või depay eest, aga see selleks.

                      Igastahes - kui mingid sterlingud, higuainid, de bruyned, lähevad seal 60-80 M, siis pogba eest 100 ei ole palju. Ja siinkohal peaksid raamatupidajad londonist ka rahul olema, sest kulutame seda, mida teenime.

                      Ja see ebaühtlus - kui sul pingil on mata, herrera, schneiderlin, martial, smalling... Pingile ei mahu depay ja sweini, rojo, darmian... Siis on komplekteeritud üsna okeilt. Tõsi, keskkaitsesse võiks üks vend veel olla, kuid kõik ei peagi ideaalne olema.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

                        pep on muidugi poisid hästi mängima pannud, midagi ei ole öelda. Tal tuuakse muidugi mängijad eralennukitega kohale nii et mis nii viga.
                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust


                        Nagu United koosneb ainult odavatest leegionääridest või enda kasvandikest. Lasteaed ausõna.
                        Mõtlesin ka just, et kas Pogba tuli Ryanairiga või?

                        A võib-olla tuligi?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Eriti nunnu, et Inglise liiga fännid usuvad ja jäävad alatiseks uskuma, et Hispaania, Saksamaa ja osaliselt Itaalia liigade tase on täiega halvem kui Inglise oma.

                          Situb täis end see klubi, kes Raiolaga end seob.


                          Nagu United koosneb ainult odavatest leegionääridest või enda kasvandikest. Lasteaed ausõna.
                          ma loodaks, et 12 aastat foorumis olnud inimesel on vähe teravam bullshit filter ja iga asja päris face value ei võta. Aga eks individuaalsed erinevused hallolluses on küllaltki domineerivad ja sitast saia on keeruline teha.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            ma loodaks, et 12 aastat foorumis olnud inimesel on vähe teravam bullshit filter ja iga asja päris face value ei võta. Aga eks individuaalsed erinevused hallolluses on küllaltki domineerivad ja sitast saia on keeruline teha.
                            Aga see oligi isiklik rant su vastu. Igale sedasorti avaldusele siin foorumis ma tõesti ei reageeri. Sinuga on vaidlusi ette tulnud ja ikka sa raiud sedasama edasi. Põhjus on vaid selles.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Aga see oligi isiklik rant su vastu. Igale sedasorti avaldusele siin foorumis ma tõesti ei reageeri. Sinuga on vaidlusi ette tulnud ja ikka sa raiud sedasama edasi. Põhjus on vaid selles.
                              tead, mul on personaalselt tegelikult täiesti suva teistest liigadest. Mõnes vaidluses osalemine on lihtsalt puhas entertainment value enda jaoks, sest inimesed lähevad südamelähedasel teemal tihtipeale oinaks ning argumentatsioonioskus kaob. Sellistes kontekstides õli lisamine on lihtsalt mõnna.

                              Mis puudutab lennukiteemat, siis see oli vihje Moro pressikonverentsi suunas, kus ta selle teema "tõstatas". Vaata üle.

                              Vaidlustest veel - until proven otherwise, jään ikka oma arvamuse ja loogika juurde. Ilmselt ka sina. Ju siis sa lihtsalt ei oska oma vaatenurki piisavalt hästi selgitada ei suuda, sest eks paremate vaatenurkade puhul olen oma hinnanguid tihti ka muutnud. Minul näiteks ei ole isegi meeles, et ma sinuga kunagi mingit teemat isegi arutanud oleks. Aga arusaadav, et paljudel võib süda valutama jääda jah.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                tead, mul on personaalselt tegelikult täiesti suva teistest liigadest. Mõnes vaidluses osalemine on lihtsalt puhas entertainment value enda jaoks, sest inimesed lähevad südamelähedasel teemal tihtipeale oinaks ning argumentatsioonioskus kaob. Sellistes kontekstides õli lisamine on lihtsalt mõnna.

                                Mis puudutab lennukiteemat, siis see oli vihje Moro pressikonverentsi suunas, kus ta selle teema "tõstatas". Vaata üle.

                                Vaidlustest veel - until proven otherwise, jään ikka oma arvamuse ja loogika juurde. Ilmselt ka sina. Ju siis sa lihtsalt ei oska oma vaatenurki piisavalt hästi selgitada ei suuda, sest eks paremate vaatenurkade puhul olen oma hinnanguid tihti ka muutnud. Minul näiteks ei ole isegi meeles, et ma sinuga kunagi mingit teemat isegi arutanud oleks. Aga arusaadav, et paljudel võib süda valutama jääda jah.
                                Seda ma tean, et oled "ma elan oma mullis ja see on parim" tegelane siin foorumis. Ma tean, et sina ei muuda oma meelt. See ei olegi point. Kuna sa huiad siin umbes 5x rohkem postitusi kui teised, siis tasub vahel ääremärkusena lisada, et kõik päris nii ikka pole nagu sa arvad. Muidu tekib sedasorti arvamusliidreid liiga palju.

                                Muul juhul olen sinuga nõus, see foorum siin ongi meelelahutuseks ja see teema on meelelahutuseks eelkõige Manchester Unitedi fännidele. Huvitav, et sa kirjutad mingite segaste sõnade kogumi, saad naudingu ja kujutad ette, et teisel jääb midagi kripeldama ja siis saad veel suuremat naudingut. Huvitav isiksus psüholoogilise analüüsi vaatenurgast, ilmselt...

                                Et ma offtopicut ei jätkaks, siis ma olen nõus, et Unitedil on see aasta justkui vaheaasta. Kuigi kui tahetakse tiitli peale mängida, siis vähemalt hetkel ei paista, kuidas seda pikemas perspektiivis lahendama hakatakse. Hetkel on kolmas koht pigem laeks. Aga samas, ma võin ka eksida.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X