320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas alehis Vaata postitust
    Ebareaalselt pask vile. Mõlemad Herrera kollased valed, arvestades seda, mille eest nii mõnigi teine mees mõlemast satsist pole kaarti saanud. Sellised tolvanid kõlbavad ainult Hispaaniasse (ja Eestisse) vilistama.

    E: Pogba on kunn. Loodetavasti saab täna veel dab'ida.
    Herrera on lihtsalt debiil
    FC Flora

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
      Miki pole 100% terve ja sellises lõhkuvas mängus tema säästmine oli igati loogiline käik.
      No aga Fellaini?
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        Algselt postitas alehis Vaata postitust
        E: Pogba on kunn. Loodetavasti saab täna veel dab'ida.
        Tere, kas vaatad mingit kordust ? Täiesti kadunud vend täna, mitte mingit impacti mängule pole jätnud. Nõrk esitus.


        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
          Tere, kas vaatad mingit kordust ? Täiesti kadunud vend täna, mitte mingit impacti mängule pole jätnud. Nõrk esitus.
          Esimene poolaeg oli väga hea. Mis teha kui Oliver mõtles mängu varem lõpetada.

          Kommentaar


            Algselt postitas Drake Vaata postitust
            Esimene poolaeg oli väga hea. Mis teha kui Oliver mõtles mängu varem lõpetada.
            Väga hea on nüüd küll overkill.Ei ole ta veel ühtegi suurt mängu positiivselt mõjutanud.
            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

            Kommentaar


              Chelsea vääris selles mängus võitu, sest nad mängisid palju paremini, nii lihtne see ongi.

              Olgugi, et kaitseliini poole pealt soliidne esitus, siis see on üks haledamaid 1:0 lutte, mis ma näinud olen. Mingit lootust ka polnud, kui rashfordi jooks välja arvata. Nõrk ja vihaleajav esitus, konkreetselt karjusin mängu ajal oma kuradima teleka peale.
              Me mängime koledat ja tujutut jalgpalli.

              Ma näen selles meeskonnas väga tohutut potentsiaali. Aga kõik sugugi ei suju ja vaimse poole pealt jääb vajaka.

              Miski on puudu ja ma ausalt ei oska öelda, mis see täpselt on. See miski on puudu juba SAFi lahkumisest alates. Mingi enesekindlus, mingi tahe ja arrogantsus... Istun siin ja loodan, et see jälle üles leitakse.

              Kommentaar


                oli vaja minna oliveril ennast kehtestama ja hops mäng perse keeratud.

                see öeldud - herreral ei ole kaugeltki esimene kord nii loll olla. kurat, kui just viis sekundit varem on moraali loetud, siis ära anna võimalustki lehvitada, aga ei, ikka oli vaja minna torkima.

                kaitsetöö ja võitluse kohta ei ole küll ainsatki halba sõna öelda, hing oli seekord kõva sellel pundil, aga väravat vist ei olnud plaaniski siit ise lüüa? sest ega ka 11 vs 11 perioodil ründesuunas midagi mõtestatut ei toimunud. fellaka sissevahetus ja ülesanded jäid täiesti mõistetamatuks ning darmian võiks hooaja lõpuni kuskil nurga taga üksinda kõksida, eeldusel muidugi et putsad õigetpidi jalga saab. pole nii naturaalselt udupäist jalgpallurit alates obertani aegadest näinudki manku särgis ringi jooksmas.

                ps hazard on nahk. mida sa aeled iga puute peale.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
                  Chelsea vääris selles mängus võitu, sest nad mängisid palju paremini, nii lihtne see ongi.

                  Olgugi, et kaitseliini poole pealt soliidne esitus, siis see on üks haledamaid 1:0 lutte, mis ma näinud olen. Mingit lootust ka polnud, kui rashfordi jooks välja arvata. Nõrk ja vihaleajav esitus, konkreetselt karjusin mängu ajal oma kuradima teleka peale.
                  Me mängime koledat ja tujutut jalgpalli.

                  Ma näen selles meeskonnas väga tohutut potentsiaali. Aga kõik sugugi ei suju ja vaimse poole pealt jääb vajaka.

                  Miski on puudu ja ma ausalt ei oska öelda, mis see täpselt on. See miski on puudu juba SAFi lahkumisest alates. Mingi enesekindlus, mingi tahe ja arrogantsus... Istun siin ja loodan, et see jälle üles leitakse.
                  Tiim võidab liigakarika, FA karika aasta jooksul - okei.
                  Tiim kaotab karika veerandfinaalis aasta vaieldamatule valitsejale kümnekesi 0:1 - Miski on puudu ja ma ausalt ei oska öelda, mis see täpselt on. See miski on puudu juba SAFi lahkumisest alates. Mingi enesekindlus, mingi tahe ja arrogantsus... Istun siin ja loodan, et see jälle üles leitakse

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Tiim võidab liigakarika, FA karika aasta jooksul - okei.
                    Tiim kaotab karika veerandfinaalis aasta vaieldamatule valitsejale kümnekesi 0:1 - Miski on puudu ja ma ausalt ei oska öelda, mis see täpselt on. See miski on puudu juba SAFi lahkumisest alates. Mingi enesekindlus, mingi tahe ja arrogantsus... Istun siin ja loodan, et see jälle üles leitakse
                    Tabeli esimene versus tabeli kuues - pole midagi imestada tulemuses, hea et rohkemaga kotti ei saadud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
                      Chelsea vääris selles mängus võitu, sest nad mängisid palju paremini, nii lihtne see ongi.

                      Olgugi, et kaitseliini poole pealt soliidne esitus, siis see on üks haledamaid 1:0 lutte, mis ma näinud olen. Mingit lootust ka polnud, kui rashfordi jooks välja arvata. Nõrk ja vihaleajav esitus, konkreetselt karjusin mängu ajal oma kuradima teleka peale.
                      Me mängime koledat ja tujutut jalgpalli.

                      Ma näen selles meeskonnas väga tohutut potentsiaali. Aga kõik sugugi ei suju ja vaimse poole pealt jääb vajaka.

                      Miski on puudu ja ma ausalt ei oska öelda, mis see täpselt on. See miski on puudu juba SAFi lahkumisest alates. Mingi enesekindlus, mingi tahe ja arrogantsus... Istun siin ja loodan, et see jälle üles leitakse.
                      Mou lasi ennast täis, muud midagi. Täna oli vaja väravat lüüa aga tema võttis ka Miki välja kohe kui 10kesi jäädi. SAF läks igat vastast võitma, üks kõik, kes vastu tuli. Mou läheb bussi parkima ja mitte suurt kaotust saama.

                      Kommentaar


                        Läks vähe tuliseks Mourinho ja Conte vahel

                        Kommentaar


                          Algselt postitas alehis Vaata postitust
                          Ebareaalselt pask vile. Mõlemad Herrera kollased valed, arvestades seda, mille eest nii mõnigi teine mees mõlemast satsist pole kaarti saanud. Sellised tolvanid kõlbavad ainult Hispaaniasse (ja Eestisse) vilistama.

                          E: Pogba on kunn. Loodetavasti saab täna veel dab'ida.
                          No kuidagi peab ju tasakaalustama, et selline asi ka nt kaarti väärt polnud:

                          Kommentaar



                            Joga Bonito!!!

                            Kommentaar


                              Eks kui on suurim hinnalipik, siis tahes-tahtmata jälgid mängijat vähe rohkem. Nimelt Pogba tundus esimesest minutist saati frustreeritud olevat ja ei teagi, mis valemiga ta oma nime kohtuniku märkmikus ei leidnud. Päris mitmel korral küsis kaarti. Vahel tõesti vaatad ta mängu ja mõtled, et üks -kaks restarti pingil kuluks talle ära. Saaks vähe mõtteid korrastada. Muidugi tuleb loota, et ta seda aega hoopis instagrami konto korrastamiseks ei kulutaks. Mis aga eile enim silma jäi ja sügavalt imestama pani, siis teisel poolajal oli 2 olukorda, kus igasuguse loogika alusel oleks pidanud palli küsiv vava Pogba keskväljal söödu saama, aga oli selgelt näha, et teda sihilikult ignoreeriti ja jõuga otsiti kedagi teist. Esimeses olukorras Fellaini ja teises vist oli Rojo.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                                Läks vähe tuliseks Mourinho ja Conte vahel

                                huvitav mida Mou ütles?
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X