320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas andreasr Vaata postitust
    Whoscored.com järgi on Pogba PL-is kolistanud 5 korda raami (ma pakun, et tänane tuleb sellele juurde lisada, vb mitte, eks homme näis. Eespool on ainult De Bruyne 7 korraga.
    Squawka ütleb, et Kevin 8 ja Pogba 6.

    Kommentaar


      Algselt postitas Ladva Ants Vaata postitust
      Squawka ütleb, et Kevin 8 ja Pogba 6.
      Klassikaline näide statistikast Laias laastus samas vast vahet pole, ei suuda üks ega ka teine väravasse lüüa

      Edit: Premierleague.com leht annab ka 8 ja 6, seega võib neid numbreid pigem õigeks pidada. Samas mu meelest osa stati tuleb whoscored.com lehele opta-st, aga pead selle osas ei anna.

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
        Kahjuks platsil olidki..
        Basti oli/on Pahmakast (Fella) ikka parem, klass on jääv... jah ei kestnud ta enam 90min aga ei saanud ka lõpus enam võimalust... seega tühju sõnu loopida päris ei tasu.
        Basti.jpg

        Kommentaar


          Tehke palun nüüd nii, et kuna selle top 4 jaoks ei paista jõudu jätkuvat, ükskõik kuidas teised meeskonnad seda Unitedile kätte mängida ei proovi, siis (1) võitke Euroopa Liiga ja (2) jätke Arsenal top 4st välja. Rohkem soove mul ei ole.

          Kommentaar


            Paistab jah, et jõudu top4ks paistab vajaka jäävat. Kui juba endast tagapool olevate tiimide vastu kolme punkti ei suudeta, siis keeruline on näha Chelsea, City, Arsenali ja Spursi vastu puhast vuuki. Tegelikult need 12 viiki näitavad ka häälestuse kohta üht teist: liiga tihti minnakse platsile võitmise asemel mitte kaotama.

            Kommentaar


              Algselt postitas magicm Vaata postitust
              liiga tihti minnakse platsile võitmise asemel mitte kaotama.
              Millest selline arusaam?

              Kommentaar


                Teil paistis eile ikka päris selge keskväljaprobleem olevat. Paljudest sel hooajal nähtud 'pooli mängudest tuttav mure kaitses seisva meeskonna vastu: keskelt läbi murdmiseks ei leia söödukvaliteeti ja tsenderdused on liiga ebatäpsed. Kuigi tänu pikkadele mängijatele teil ees tsenderdustest siiski võimalusi tekkis, oli see vähemalt teisel poolajal ka pea ainus viis rünnata. Pogba mängis minu meelest liiga palju liiga madalal ja tihti ei olnud temast ründes eriti kasu.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  paul imiteeris järjekordselt 45minutit topist ja taas tõstatus teema, et peale muldse trio (scholes, becks, giggs) kõrgaegu ei ole meeskonnas juba kuradi 10 aastat stabiilselt kõrge tsenderduskvaliteediga meest (okei, wayno tegelt on sahminud päris laadnalt, aga üldiselt on tema roll olla tsenderduste teisel poolel).
                  üleüldse tuli moyese-aegne fulhami mäng meelde.

                  eile ei saanud fellaka mängitamisest ka aru. ei, see pole see koht, kus ma ütlen, et mikker on sitt vms, aga taktikalises plaanis oleks võinud ju vähemalt algusepoole proovida midagi loovamat (keskväljakolmik kärrik-ander-roo/miki) kuivõrd oli teada, et neverton tuleb parkima ja williams-jags võtaks endale hea meelega ülesande poolteist tundi palle peaga minema taguda.

                  mis see premmi hooaja viikide rekord muidu on?
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    Vot nii!

                    Tegelikult ei midagi üllatavat, ei osata (ja paljud ei julge) ära otsustada asja. Kuradi wannabearsenali stiilis lühikeste ühepuute söötude ajamine kastis sees, kui oleks ammu vaja olnud lajatada. Pluss Herrera, Ibra, Rashford, Lingard, Pogba - kõigil on lööki jalas, et ka eemalt proovida. A no tsenderduste kvaliteet on tavaline sitt, ei midagi uut ning ükski nurgalöök ei paku tunnet, et võib-olla siit tuleb nüüd värav.
                    Algselt postitas Stok
                    Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                      eile ei saanud fellaka mängitamisest ka aru. ei, see pole see koht, kus ma ütlen, et mikker on sitt vms, aga taktikalises plaanis oleks võinud ju vähemalt algusepoole proovida midagi loovamat (keskväljakolmik kärrik-ander-roo/miki) kuivõrd oli teada, et neverton tuleb parkima ja williams-jags võtaks endale hea meelega ülesande poolteist tundi palle peaga minema taguda.
                      Minule just Fellaka ja üldse konservatiivsemate vendade algselt mängu lükkamise mõte meeldis. Vastased olid plaanitult kaitses ning esimeste laibakottide ülessanne pidanuks olema vastaste väsitamine, et siis vähe erksamad vennad sisse tuua ja asi ära otsustada.

                      Üldiselt tundub, et Jose on ükshaaval mängijatest enesekindluse välja imenud ning vastase väravat nähes jookseb mängijatele geoblokeering sisse.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Marcus pole liigas septembrikuust saadik skoorinud, kuid ta töötab metsikult, proovib, proovib, otsib oma võimalust ja veelkord proovib. Ta ei anna alla ning ainus, mida ta vajab, on jäägitu toetus. Ei mingit kriitikat, ainult toetust. Te ju näete, et poiss on meeleheitel - ta proovib metsikult."
                        ei teadnudki, et nii kaua :O

                        Kommentaar


                          De Gea ka viimastes mängudes natuke ebakindel tundunud.

                          Kommentaar




                            Võistkond ise 27 korda ja sellega vastavas tabelis esimesed.
                            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Raitsu Vaata postitust


                              Võistkond ise 27 korda ja sellega vastavas tabelis esimesed.
                              pilt ei tööta

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                                pilt ei tööta
                                Mul töötab väga hästi.
                                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X