320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
    Mul töötab väga hästi.

    Kommentaar


      Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
      mis see premmi hooaja viikide rekord muidu on?
      üldse 17 ja kodus 10.
      mankul on praegu 12 ja 9.
      make it happen, vähemalt ühes tabelis esimesed.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Benitez: "In football, everything is a lie".

        Kommentaar


          Algselt postitas QRkood Vaata postitust
          Millest selline arusaam?
          Natuke meelevaldne on küll ainult sellest järeldada, aga lihtsalt üks näide Morolt mängujärgsel (Everton) pressikal, mis mingisuguse tooni määrab: "0 or 1 points, it doesn't matter, but it's a good feeling, it's a good feeling for the boys not to lose". Just kuradi sellepärast teisel poolajal oligi mul selline tunne sees, et täna võiks tala saada, ehk ärgatakse üles.
          Ja tegelikult olen oma nädala kaks juba mõelnud, et juhul kui ei tule top4 ega Euroopa liigat, kas oleks õige Mourinhole ust näidata.
          LVG tõi esimesel aastal CL koha ja teisel FA, kuid sai ikka kinga. Teise aastaga on küll vastatikused tunded. Nimelt olin üks üliväikeses protsendis, kellele LVG töö kuni eelviimase vooruni meeldis. Täpselt ei tea, mis see oli, aga ma uskusin temasse. Lisaks noorte edutamine esindustiimi. Siis tuli aga 3-2 West Ham ja võimalus City ja Pep CL-st välja jätta minema pühkimine. Üks neid kaotusi, mis võttis päevi seedida. Ja paar nädalat hiljem enne karikafinaali otsa sõnad: hooaja tähtsaim mäng. Ei olnud nõus ja siiani pole. Eelistan CL-i iga aastasele FA-le. Samas tagantjärele on tänase päeva seisuga LVG pärast Fergusoni parim olnud ja loodan, et viimase pooleteise kuuga suudab Mourinho mu sõnu sööma panna.

          Kommentaar


            Kommentaar


              100k nädalas

              Kommentaar


                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                100k nädalas
                Rahu, Rooney teenib veel rohkem.
                Algselt postitas Stok
                Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                Kommentaar


                  Palun öelge, et Fellaini pole kapten?

                  Kommentaar


                    Kapten jah!
                    Messi...The never ending legend!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                      Palun öelge, et Fellaini pole kapten?
                      Fellaini on täitsa kapten täna jah!

                      Kommentaar


                        ajaloo huvides koosseisu ka siia

                        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                        Kommentaar


                          Noh Herrera on kohtuniku pasast kaks korda see hooaeg punast näinud. Naljakas, et nüüd just temale tehtud vea olukorras selline idiootne otsus vastu võeti.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Drake Vaata postitust
                            Noh Herrera on kohtuniku pasast kaks korda see hooaeg punast näinud. Naljakas, et nüüd just temale tehtud vea olukorras selline idiootne otsus vastu võeti.
                            No suht idiootne viga oli ju..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                              No suht idiootne viga oli ju..
                              Ma ei tea, ma oleks väga vihane kui Unitedile selline oleks antud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Drake Vaata postitust
                                Ma ei tea, ma oleks väga vihane kui Unitedile selline oleks antud.
                                2 korda tald ees sisse lennata 5 sekundi jooksul, midagi alla punase ei olegi siin mõtet anda.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X