320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Carrick ja tema söödud
    juhei. tore,et koopamees sai meil kah pea valgeks, ehk tuleb neid veel

    Kommentaar


      Algselt postitas magnisco Vaata postitust
      Eks me kõik ole targemad kui kohtunik kes ei tea jalgpallist midagi
      aga noh sa oled ju ka täiesti erapooletu.
      Vot just sellise kohtlemise pärast mu suhtumine neisse nii "positiivne" ongi. Või oli see penalt ka sinu arust õige otsus?

      Tülgastav kuhu premiership välja on jõudnud, nagu Itaalia juba.

      Kommentaar


        Algselt postitas lest68 Vaata postitust
        kerge daiv oli see.
        ma ei ütleks, et kerge. päris oskuslik. Esimene emotsioon oli mul ka, et julm tõmbamine, aga kedagi polnud lähedalgi. Julge otsus oli Sahal lubada lüüa. Eelmise hooaja lõpus ei löönud enam ju eriti. Aga mäng pole ikka veel päris see. Ja Chelsea põhilised rünnaku üles ehitajad oid ka väljas

        Algselt postitas ffs Vaata postitust
        Vot just sellise kohtlemise pärast mu suhtumine neisse nii "positiivne" ongi. Või oli see penalt ka sinu arust õige otsus?
        Ei taha öelda, et nad nüüd kõige suuremad daiviad oleksid. okei see siin oli küll jah üks näide, aga jah. Aga päris mitu korda kasti see võeti julmalt maha. Nii et ...
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          Algselt postitas ffs Vaata postitust
          Vot just sellise kohtlemise pärast mu suhtumine neisse nii "positiivne" ongi. Või oli see penalt ka sinu arust õige otsus?
          Aga Ashley Makaronjala dive ja Rooney kollane oli õige? Või see et Joe Cole sai ainult kollase Ronaldo maha niitmise eest? Või mängis ta sinu arvates selles olukorras palli?

          Kohtunik oli üleüldiselt pask. Mingist ManU eelistamisest ära sa mulle küll rääkima tule.
          20 LEGEND

          Kommentaar


            ega jah, mängu kehvim oli vast kohtunik, ManU domineeris mängu ja oli suht üle Chelseast, Van der Saril polnud vist pea ülde tööd terve mäng, samas kui cech tegi kõik mis tema võimuses et kaotust vältida kuid jah üksi tema pingutustest jäi neile väheks ja teenitud võit tuli:P

            Kommentaar


              Ma ei oskagi mängu kohta midagi erilist öelda. Kontroll oli küll meie käes, ent Chelseal oli päris palju tähtsaid nimesid puudu, mis peegeldus ka mängupildis. Tevez sai värava kirja, mis on muidugi positiivne. Deani otsuseid kommenteerima ei hakka.

              Kommentaar


                kohtuniku on väga raske süüdistada, kuna tema näeb olukorda hoopis teise nurga alt mitte nagu meie kes vaatame kordust ja siis vannume kohtuniku maapõhja. punane oli mu arust õigustatud, penallt ei olnud. chelsea peab õnne tänama et mängu 9-kesi ei lõpetanud sest Joe Cole olukord oli samuti punast kaarti väärt.
                AILTON

                Kommentaar


                  väravaid näeks kuskilt?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                    kohtuniku on väga raske süüdistada, kuna tema näeb olukorda hoopis teise nurga alt mitte nagu meie kes vaatame kordust ja siis vannume kohtuniku maapõhja. punane oli mu arust õigustatud, penallt ei olnud. chelsea peab õnne tänama et mängu 9-kesi ei lõpetanud sest Joe Cole olukord oli samuti punast kaarti väärt.
                    kohtunik oli munn, meie võime küll siin kodus kordusi vaadata, aga meil pole ka temale omast koolitust, mis peab talle võimaldama olla õiges kohas õigel ajal, et näeks olukordi hästi, mitte ühtegi otsust ei saanud ta õieti, Mikeli viga polnud punane J.Cole'i oma oli, Rooney sai ebaõiglase kollase ja penalt oli ka mõttetu, vahet pole tglt ManU oleks nii või naa võitnud.

                    peace
                    Little things worry little minds.

                    Carlo Ancelotti, 2009

                    Kommentaar


                      Algselt postitas greystone Vaata postitust
                      väravaid näeks kuskilt?
                      tra ükskord võiks selle 101greatgoals.com ära bukmarkida?
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fitti Vaata postitust
                        tra ükskord võiks selle 101greatgoals.com ära bukmarkida?
                        milleks see foorum siis on? kas selleks et üksteise võidu möliseda, või infot jagada!
                        Pain is temporary, honour lasts forever...

                        www.fcotepaa.ee

                        Kommentaar


                          Algselt postitas etsajo Vaata postitust
                          milleks see foorum siis on? kas selleks et üksteise võidu möliseda, või infot jagada!
                          kui nüüd päris aus olla, siis mina isiklikult arvan et selleks esimeseks
                          ja tegelikult seda see sõna algupäraselt ka tähendab, nii umbes-täpselt, see loomulikult ei välista info jagamise.

                          Ahjaa, Evra jättis väga sümpaatse ja kindla mulje täna.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vtp Vaata postitust
                            Aga Ashley Makaronjala dive ja Rooney kollane oli õige? Või see et Joe Cole sai ainult kollase Ronaldo maha niitmise eest? Või mängis ta sinu arvates selles olukorras palli?

                            Kohtunik oli üleüldiselt pask. Mingist ManU eelistamisest ära sa mulle küll rääkima tule.
                            J. Cole osas olen nõus, kuid Rooney kollane oli kohe kindlasti teenitud.

                            Ma ei väida absoluutselt, et ainult Manu mängijad divemisega (OT: kas sellele sõnale mingi eestikeelne vaste ka välja mõeldud on, sukeldumine on nagu tobe, ent seda ingliskeelset sõna käänata on ka nõme, tacklinguga sama lugu?) tegelevad, kõigis meeskondades on üks-kaks patuoinast või rohkemgi. Drogba snaiperilasust põhjustatud kukkumised ja Gerrard on ju kõigile teada. Ent ilmselge on, et kohtunikud kardavad SAFi ja on väga kitsid Manu vastu otsuste andmisega. Old Traffordil on külastaval meeskonnal praktiliselt võimatu mõnda raskemat otsust enda kasuks saada, ma ei viitsi praegu statistikat otsida, kuid see toetab kohe kindlasti mu väidet. Kõik näevad seda, peale Manu fännide. Eks mingi annus valikulist nägemist on fänn olemise juures ilmselt muidugi kohustuslik, ent tobe on ju teeselda justkui sellist asja ei eksisteeriks, kui kõik näevad, et asi nii on.

                            Kommentaar


                              Vau,keegi kahtleb Rooney kollases? See oli ju siilile selge,et palli seal ei mängita.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
                                kohtunik oli munn, meie võime küll siin kodus kordusi vaadata, aga meil pole ka temale omast koolitust, mis peab talle võimaldama olla õiges kohas õigel ajal, et näeks olukordi hästi, mitte ühtegi otsust ei saanud ta õieti,
                                koolitus siis näeb välja selline et kõigepealt tegeletakse aastaid olukordade etteennustamises ja siis aastaid harjutamaks jooksu 1 sekundiga keskväljakult trahvikasti nurgale. kas sa mõtlesid ka midagi sellist??
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X