320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Khm, minu meelest on just Rio ise viimastes mängudes õige mitu paanikaolukorda tekitanud, aga see selleks. Pilt oli jah natuke parem kui laupäeval, enne väravat suudeti mõne minuti jooksul juba päris tuttavlikult tempokalt pall liikuma panna. Mis muidugi pinda käib, on see, et alustagu põhis Saha või Tevez, ikka oleks nagu pool meest Rooney kõrval. Vahetusest sekkudes samas enamasti tegutsevad jälle mõlemad hästi. Go figure.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas jaamu
      http://www.youtube.com/watch?v=UPQbBKcbmlI

      Aru ma ei saa, miks Vucinic selle eest kollast või isegi punast kaarti ei saanud.
      oleks pidanud ve? Kristiina tegi ju vea seal olukorras ja minumeelest ei olnud see küünarnukk tahtlikult Krissu kulmu paitamas.

      Pigem küsi endalt miks Vidic kaarti ei saanud kui väravavahti ründas

      Kommentaar


        Algselt postitas jaamu
        Tahtlikult või mitte, minu arvates peaks küünarnukiga vere välja löömine olema punane kaart nagu De Rossi MM-l sai.
        Täielik absurd. Tahtmatu liigutuse eest ei tohiks mingil juhul kaarti anda.
        Supplies!

        Kommentaar


          Algselt postitas jaamu
          Tahtlikult või mitte, minu arvates peaks küünarnukiga vere välja löömine olema punane kaart nagu De Rossi MM-l McBride'i vastu sai.
          ikka vangi peaks sellised kupatama

          Kommentaar


            no see kas veri välja tuleb või mitte on ju puhas juhus...Pidevalt pannakse pead kokku ja küünarnukid välguvad, veri hakkab voolama üksikutel juhtudel. De Rossi MM intsidendiga ei anna seda olukorda siin võrreldagi, sest selgelt tegi Krissu ise vea - tiris kätega ja ronis selga. Vucinic vaevalt meelega nukki andis nagu juba ütlesin. Kuidas saab talle selleeest punase anda, et krissu talle selga ronis ja vere välja sai?

            Kommentaar


              kolmandat korda kirjutan, et minuarust ei olnud see tahtlik. Krissu trügis selga ja oli nii lähedal talle, et pea jäi lihtsalt ette õnnetult.

              Kommentaar


                Ise arvan, et ikka kollase oleks pidanud selle eest saama.
                slimm.ee

                Kommentaar


                  mis siin ikka vaielda, roma pandi kotti ja kolm punkti käes !
                  COME ON YOU REDS !

                  Kommentaar


                    puhas mänguline juhtum, vucinicile küll kaarti selle eest näidata oleks narr olnud
                    AILTON

                    Kommentaar


                      Hargreaves veel kuuks ajaks väljas...
                      Glooory glooory ManUnited!!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas M_Kaasik Vaata postitust
                        Hargreaves veel kuuks ajaks väljas...
                        Hahaha! Jah, ma olen õel.
                        Hello! I´m mentaly ill.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          oleks pidanud ve? Kristiina tegi ju vea seal olukorras ja minumeelest ei olnud see küünarnukk tahtlikult Krissu kulmu paitamas.

                          Pigem küsi endalt miks Vidic kaarti ei saanud kui väravavahti ründas
                          kindel punane
                          ja vidic natuke koksas aint väravavahti,polnud vea kohtki tegelt.
                          Last edited by pink kõigub; 03.10.07, 16:06. Põhjus: ....
                          Elu on nagu sitt,mis on koguaeg perses.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas M_Kaasik Vaata postitust
                            Hargreaves veel kuuks ajaks väljas...
                            paaaraaaas

                            Kommentaar


                              Tikud on sul nime järgi otsustades omast käest, tahad bensiini peale?

                              Boobekist ma ka aru ei saa. Bayern sai kolm korda rohkem raha, kui Owen-poiss väärt ja mängupildi järgi (ok, olen näinud see hooaeg vaid ühte B mängu, agaikkagi) keegi teda taga ei nuta. Nii et milles kysymys?
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                see "pink kõigub" on mingine solkija siin, et temaga ei ole mõtet vaielda?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X