320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ffs Vaata postitust
    Old Traffordil on külastaval meeskonnal praktiliselt võimatu mõnda raskemat otsust enda kasuks saada, ma ei viitsi praegu statistikat otsida, kuid see toetab kohe kindlasti mu väidet.
    Jajah. Viitsid, otsi ikka.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Algselt postitas etsajo Vaata postitust
      milleks see foorum siis on? kas selleks et üksteise võidu möliseda, või infot jagada!
      Ma saan aru jah, et kui on kõva pea, peab üht ja sama infot mitu korda jagama. Aga ära muretse, kui kõvasti püüad, saad ka sina asjadest lõpuks aru.
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        muahahahahhahahahaha

        vaatasin saha pendlaolukorda

        No kurat, milline näitekool. Ekstraklass. Kui must mees end luige kombel surema heitis, polnud ühtegi jalga kuskil. Jäi enda loopimisega paar sekundit hiljaks.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Obi Mikel sai lõpuks punase kaardi kätte. Tegelt pidi ta juba maikuus selle saama aga parem hilja kui mitte kunagi.
          Penaltiolukord tundus mulle ka daivina aga tõele au andes oli mäng selleks ajaks juba tehtud. Peale Tevezi väravat polnud Chelseal enam millestki kinni hoida. Ega me mingi Arsenal pole, kes kümne mehe vastu mängides endale värava sisse imeda oskab.
          Abrale annaks ka nõu. Müü klubi enne maha kui see päris põhja läheb. Saab vähemalt mingisugust pappi, muidu ostetakse Chelsea jälle 1 naela eest.

          Kommentaar


            Algselt postitas fitti Vaata postitust
            Ma saan aru jah, et kui on kõva pea, peab üht ja sama infot mitu korda jagama. Aga ära muretse, kui kõvasti püüad, saad ka sina asjadest lõpuks aru.
            ei no siin kehtib jälle vana hea lause - mida rohkem sa tead, seda lollim sa oled!
            Pain is temporary, honour lasts forever...

            www.fcotepaa.ee

            Kommentaar


              Algselt postitas fitti Vaata postitust
              Jajah. Viitsid, otsi ikka.
              Otsin, aga õhtul. Vahepeal on magada ja tööd teha ka vaja .

              Kommentaar


                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                tra ükskord võiks selle 101greatgoals.com ära bukmarkida?
                1. ma näen seda linki esimest korda, kuna külastan foorumit harva

                2. ma eelistaksin videosi, mida saab downloadida arvuti, aga see on väike iluviga. (lihtsalt mul seal lagis).

                3. võiks asja rahulikumalt võtta, oleme me ju kõik ühe hobi (jalgpalli) fännid. Vähem närveldamist..

                4. tänan lingi eest

                Kommentaar


                  nii palju siis liigkapist:P
                  AILTON

                  Kommentaar


                    See liigkapp oli selline non-event, et ainult al-Jazeera näitas. Vist. Bbc-st kuulata ka ei viitsinud. Igatahes siit paistab, et Dong oleks peaaegu värava löönud. Ulme.
                    Väljamaa foorumitest võib ka lugeda, et Unitedi paljutõotav noor kaitseliin imes terve mängu nii vilinal, et isegi Hull vs Chelski oli selle kõrval nagu itaalia defensiiv. Ja Hull oli ikka täielik anekdoot. /Special mention for Pique. He looked flat out awful. He got beat twice on headers by a midget (he is smallest player I have seen this season). And he had a big part in letting in both goals./
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Noh, Viasat näitas ka keset ööd video pealt. Kurat, sellise mängu pärast kella neljani üleval olla... Teenitud kaotus. Täpselt sama jube rünnak nagu põhimeeskonnal, hullemgi veel. Sügatakse kuskil keskel edasi-tagasi, kellelgi pole õrna aimu ka, mida siis nagu tegema peaks, et värav tuleks. Mõtestatud liigutustega palli ründajateni viimine oleks nagu mingi kõrgem matemaatika, tramaivõi. Enne Coventry esimest väravat oli tegelikult asi veel enam-vähem talutav, aga see üks koll lõi kogu meeskonna mingil täiesti arusaamatul põhjusel nii näoli mutta, et sealt enam ei tõustudki. Üks valesööt teise otsa, kordagi ei olnud seda tunnet ka, et kaotusseisust välja tullakse. Lihtsalt täiesti munadeta mäng kogu võistkonnalt.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Pask! Soenguvennad müttasid nagu siilid udus. Mitte keegi ei jaganud keskväljal matsu lahti, et mis positsiooni nad mängima peavad. Eriti hale oli vaadata kuidas Anderson O'Shea asemel kaitsjatelt palli korjas. Pique oli eriti "mugav" kaotades pidevalt keskväljale tõustes palli ning tegi niisama mõttetuid tegevusi. Ah, vähemalt on nüüd vähem mänge, kus Saha taas vigastada saaks, või on ta juba vigane?

                        Kommentaar


                          Täna loodaks Birminghami vastu enamat 1-0 võidust. Rooney-Tevez ründeliin peaks kunagi ju tööle hakkama. Ilmselt veel vähe koos mängitud.
                          Ja lisaks Ferguson tahab Lissabonist järjekordse portugallase tuua. Sportingu Miguel Veloso eest on ta nõus maksma 6 miljonit. Varsti juba Portugali koondis koos.
                          Glooory glooory ManUnited!!!

                          Kommentaar


                            Deem, selle Richardsi poisi peame küll Citylt ära pätsama...

                            Kommentaar


                              Rooney is never too shy to let the referee know what he thinks of his decisions


                              Mitte et teised paremini mängiks, aga kas giggs on viimastel mängudel nii kehvalt mänginud?
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                Loodame et Van der Sariga kõik korras on.
                                Glooory glooory ManUnited!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X