320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    6-0 !
    Mida mängu...
    Rooney peab oma võimalusesd ära lööma, viimased 20 min oli puhas tsirkus.
    slimm.ee

    Kommentaar


      yeah right, Sämm oli selle meeskonna nõrgim lüli... Fännidest on kahju, korralik klubi sita sisse lohistatud.

      aga positiivne, et ei hakatud jälle üks-nulli hoidma, vaid möllati mõnuga lõpuni. Ronaldo oleks võinud SAFilt ikkagi selle 35 värava kihlveo vastu võtta, oleks veel äkki rikkus majja tulnud.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        Ronaldo oleks võinud SAFilt ikkagi selle 35 värava kihlveo vastu võtta, oleks veel äkki rikkus majja tulnud.
        Äkki valgustad lollikest?

        Kommentaar


          Algselt postitas buub Vaata postitust
          Äkki valgustad lollikest?
          eelmisel aastal vedasid kihla, et Ronaldo lööb vähemalt 15 kotti, sel aastal Fergie tõstis numbri 35 peale, aga Ronaldo hakkas põdema. praeguseks on samas 22 juba kirjas...
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Ei jah 6-0 , ise vaatasin esimese poolaja, oli seal ka palju võimalusi , just Rooneyl ..
            Aga jah , edu teile !

            Kommentaar


              Ilus sünnipäevakingitus.
              Huvitaval kombel lõime viimati kuus väravat just Harakate võrku (ma mõtlen siin Premiershipi mänge). 6:2 võit 2003 kevadel.

              Kommentaar


                ühe kõrvaga kuulsin et newcastle pole old traffordil võitnud 35 aastat
                2002 FC EBS Team
                2003 FC Nimeta
                2004 FC Nimeta
                2005 FC Nimeta
                2006 Tallinn United FC
                2007 Tallinn United FC

                Kommentaar


                  Saha vb hooaja l6puni vigastatud. Kahju. 2kki peaks juba see TW ostma kellegi...
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JanK Vaata postitust
                    Saha vb hooaja l6puni vigastatud. Kahju. 2kki peaks juba see TW ostma kellegi...
                    ükski usaldusväärne infoallikas seda ei kinnita. pakud äkki linki

                    Kommentaar


                      Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        from SUN

                        'LOUIS SAHA will be out of action for at least three weeks after yet another knee injury. The Manchester United striker pulled up in training yesterday and it was initially feared that the injury was much worse.

                        But United are hopeful it is just a twist and the French star does not need an operation.

                        Saha, 29, arrived at United with an injury in 2004 and has struggled to stay fit since.

                        He has been injury-free since mid-November and spoke recently about his problems being behind him.

                        Saha has played 110 games for United and scored 41 goals since his £13million move.

                        This latest setback will see boss Alex Ferguson step up his chase for Ajax forward Klaas Jan Huntelaar.

                        SunSport revealed yesterday that the club are preparing a £12m offer for the prolific 24-year-old Dutch striker.'
                        TMV!

                        Kommentaar


                          Ja bbc-s gilli kommentaar

                          Kommentaar


                            Okei,hetkel on teil õigus, kuid mul oli naljakas lugeda, et taheti allikaid Saha vigastuse kohta
                            Mina olen juba täiesti ära harjunud,et kui kuskil väike kõlakas Saha vigastuse kohta on, siis nii ka on. Või veelgi enam, kui kuulen nime Saha siis on suht ilmselge,et mees jälle katki.

                            Kommentaar


                              Richardson juba kaks väravat löönud. Mis toimub!?!

                              Kommentaar


                                Kes veel ei tea siis palun http://www.skysports.com/football
                                Hea lehekülg, kust saab teada palju uudiseid, statistikat, ajalehtedes kirjutatud spekulatsioone, mängijate ja treenerite arvamusi asjadest jne. Jah Keane suudab Sunderlandi päästa, edu talle.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X