320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas magicm Vaata postitust
    Poch oleks täiesti vale valik. Kui tuleb loodan, et pean sõnu sööma. Aga ta on ju täielik pehmo, Olel oli vähemalt tapjainstinkt, ka peatreenerina, läks erinevalt näiteks Mourinhost igat mängu võitma ja see mulle meeldis. Ei olnud seda, et lähme Anfieldile või Emptyhadile ja mängime viigi peale nagu portugallane.
    Mis on Pochil ette näidata? Null, mis null. Ei ühtegi tiitlit, ei suutnud isegi PSG tiitlini viia, ajuvaba. Solskjaer vähemalt viis Molde nende 100 aastase ajaloo juures esimest korda tiitlini ja suutis teisegi võita. Pochettino on ju lausa isegi seda öelnud, et tiitlid polegi olulised. Noo tere tulemast Unitedisse siis. Lisaks on mul meeles see, kuidas ta pärast Meistrite Liiga poolfinaali võidupisaraid valas, sellise suhtumisega ei saagi finaali võita.
    See postitus on lihtsalt nii rumal. Ma postitan teadlikult rumalaid asju Manu teemasse, aga isegi mina oma kõige parematel päevadel heas sõiduvees ei suuda küündida sellisele tasemele, mida sina ilma üritamata suudad.

    Kommentaar


      Algselt postitas magicm Vaata postitust
      Poch oleks täiesti vale valik. Kui tuleb loodan, et pean sõnu sööma. Aga ta on ju täielik pehmo, Olel oli vähemalt tapjainstinkt, ka peatreenerina, läks erinevalt näiteks Mourinhost igat mängu võitma ja see mulle meeldis. Ei olnud seda, et lähme Anfieldile või Emptyhadile ja mängime viigi peale nagu portugallane.
      Mis on Pochil ette näidata? Null, mis null. Ei ühtegi tiitlit, ei suutnud isegi PSG tiitlini viia, ajuvaba. Solskjaer vähemalt viis Molde nende 100 aastase ajaloo juures esimest korda tiitlini ja suutis teisegi võita. Pochettino on ju lausa isegi seda öelnud, et tiitlid polegi olulised. Noo tere tulemast Unitedisse siis. Lisaks on mul meeles see, kuidas ta pärast Meistrite Liiga poolfinaali võidupisaraid valas, sellise suhtumisega ei saagi finaali võita.
      Ju näha on, mis valik tehakse üldse või millal, aga... Tottenhamis lõppkokkuvõttes ajas ju head asja, mis talle seal võimaldati, teiste suurte rahakottidega võrreldes. Mälu järgi, ei hakka siin fakte googeldama, aga oma esimesel hooajal lõpetas Spursiga vist viiendal ja ülejäänud hooaegadel CL kohtadel. Viis Spursi CL finaali, mis on kindlasti märkimisväärne saavutus sellele klubile ajaloos. Southampton tema käe all oli igati nauditav vaatamine. Igati end Premmis tõestanud mees. PSG-ga tegemas oma esimest täishooaega alles, mis tiitlitest siin juttu veel olla saab. Päris mees metsast ei ole, võrreldes siin teiste nö. kandidaatitega.


      PS! Ja ega siin mängijaid ka veel rongi alla viskama ei hakkaks lõplikult. Täitsa oleneb, mis käekirjaga vend vägesi juhatama hakkab. Mõni pingisügavustest mängija pannakse kulda tootma, ja vastupidi ,mõni mugavustsoonis algkoosessisu mees võib kukkuda ja jäädagi
      pingiotsale või üldse reservi. Ilma naljata, mõni uuema visiooni tooja võib kõigi poolt palavalt armastatud Maguire ka uuesti mängima panna veel. Neid näiteid ju küll, kus uue treeneri all keegi taasleiab end või külmutatakse üldse välja, kui mänguplaani ei sobi.
      SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        See postitus on lihtsalt nii rumal. Ma postitan teadlikult rumalaid asju Manu teemasse, aga isegi mina oma kõige parematel päevadel heas sõiduvees ei suuda küündida sellisele tasemele, mida sina ilma üritamata suudad.
        Sa võikski oma oligarhi otsas edasi rippuda ja plastklubi mentaliteeti siin mitte lehvitada. Ei mäleta, kas sa alati nii aktiivne olnud, aga viimastel kuudel räuskad siin teemas tõesti palju. Ära väsitavad ja tüütavad inimesed, kes ammutavad energiat ja naudingut sellest, kui provotseerivad ja õhutavad viha, ilma siinkohal siis vastava jalgpalliklubi käekäiku ja hingeelu tegelikult teadmata. Ainult mingi pinnapealne häma. Igaüks jäägu oma liistude juurde ja avagu suu seal, kus teadmised teda toetavad. See, et ma oleks võimeline Chelsea alg11 ette lugema ei anna mulle enesekindlust minna sinisesse alateemasse rääkima, kuidas asjad olema peaksid. Eks see nii olegi, et rumalad on alati kõige valjemad. Sõnavabadus, I guess.

        Kommentaar


          Algselt postitas magicm Vaata postitust
          Sa võikski oma oligarhi otsas edasi rippuda ja plastklubi mentaliteeti siin mitte lehvitada. Ei mäleta, kas sa alati nii aktiivne olnud, aga viimastel kuudel räuskad siin teemas tõesti palju. Ära väsitavad ja tüütavad inimesed, kes ammutavad energiat ja naudingut sellest, kui provotseerivad ja õhutavad viha, ilma siinkohal siis vastava jalgpalliklubi käekäiku ja hingeelu tegelikult teadmata. Ainult mingi pinnapealne häma. Igaüks jäägu oma liistude juurde ja avagu suu seal, kus teadmised teda toetavad. See, et ma oleks võimeline Chelsea alg11 ette lugema ei anna mulle enesekindlust minna sinisesse alateemasse rääkima, kuidas asjad olema peaksid. Eks see nii olegi, et rumalad on alati kõige valjemad. Sõnavabadus, I guess.
          Esiteks faktiparandus, et mitte viimased paar kuud vaid üks viimased poolteist aastat on see siin minu isiklik teema.

          Teiseks su postitus oli pehmelt öeldes loll, et hakata hetkel Olest rääkima ülivõrdes võrreldes Pochettinoga, kes võttis kaheldavas seisus Spursi üle ehitas meeskonda ja viis nad lõpuks vastu ootusi CL finaali. Ole kaks Norra meistritiitlit on sinu arust kuhjaga kõvemad saavutused nagu for real? Ole Manu lasi ennast kevadel Euroopa liiga finaalis konkreetselt täis endast nõrgema vastu kui sinu vihatud Pochettino Spurs tegi tol hetkel Euroopa parimas hoos oleva tiimi vastu väga soliidse esituse. Viinamarjad on ikka väga hapud või ma ei tea.

          Mis tapjainstinktist sa kulla inimene räägid. Manu oli Ole käeall kõige vähem liikuvam meeskond liigas. Te olite püksid maas keset väljakut ja igaüks võis teid see hooaeg tagant võtta nagu ise tahtis? Räme tapjainstikt küll....

          Plastikklubi mentaliteet hahaha... meil oli sügav ajalugu esiteks ka enne Abrat ja see on on nii kahepalgeline kadedus, et teie Ameerika moneyhoed olete oma 100mste Pogbade ja 200mste Maguiredega mudas ja ei ole suutnud ühtegi senti nende hinnast realiseerida olles kulutanud sama palju või isegi rohkem viimase 10 aasta jooksul.

          Manu on lihtsalt ehe näide, mis juhtub klubiga ja enamike selle fännidega, kui eesotsas keeratakse raha ja puuduva mõistusega kõik perse keeratakse. Nüüd kui rong on kraavis, siis enamik fänne hakkab absurdsed olukorda ilustama ning kõiki teisi debiilselt alavääristama. Kui keegi tuleb ütlema, mis on reaalne olukord, siis hakkab enamusel teist see ohvrimentaliteedi tuluke põlema.

          Aga nagu sinagi üritad läbi lillede ajaloole vihjata, siis põhjus miks Manu üle igalpool niipalju nalja tehakse peitub just selles samas ajaloos. Minevikus Manu fännide cocky as fuck attitudes teiste suhtes.

          Ja lõpetuseks Oligarhi raha tegelt samuti ei päde, sest Abra on oma rahakraanid ikka väga kinni keeranud ning klubi toimib väga loogiliselt iseseisvalt ja saab täiesti ise hakkama tänu väga headele otsustele (koht kus Manul on oioi kui palju õppida).

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Esiteks faktiparandus, et mitte viimased paar kuud vaid üks viimased poolteist aastat on see siin minu isiklik teema.

            Teiseks...
            Palun pöördu psühholoogi juurde.

            Kommentaar


              küürakat parandab ainult haud (see käib sibulapoisi pihta)

              farewell 20Legend.

              H8terid istugu sisse endale see ajaleht

              Kommentaar


                Rääkige, mis see põhjus on, miks Pochist üldse nii palju räägitakse? Ei saa ikkagi hakkama Messide, Neymaride ja Mbappedega? Tüüp on literally 9 kuud ja mõned päevad sealametis olnud ja juba tõttab edasi? Ega see ka päris idekas pole nüüd, et Unitedisse tulles samamoodi juba enne aastat uut sooja kohta hakkab vaatama...
                Siin on kusjuures kõikvõimalikud oddsid ritta pandud, eriti need tagumise otsa tüübid on päris naljakad a la Arteta, Pep või Klopp Unitedisse : D

                Kommentaar


                  Algselt postitas n1stelr00y Vaata postitust
                  Rääkige, mis see põhjus on, miks Pochist üldse nii palju räägitakse? Ei saa ikkagi hakkama Messide, Neymaride ja Mbappedega? Tüüp on literally 9 kuud ja mõned päevad sealametis olnud ja juba tõttab edasi? Ega see ka päris idekas pole nüüd, et Unitedisse tulles samamoodi juba enne aastat uut sooja kohta hakkab vaatama...
                  Siin on kusjuures kõikvõimalikud oddsid ritta pandud, eriti need tagumise otsa tüübid on päris naljakad a la Arteta, Pep või Klopp Unitedisse : D
                  https://www.oddschecker.com/football...manent-manager
                  Noo, Bockil on väidetavalt PSG-s töötades liiga suur pinge ja otsib väiksemat klubi, kus saaks rahulikumas töökeskkonnas tööd teha. Ei ole lihtne seal diivade vahel end maksma panna. Kas Mänks on nüüd see väiksem ja pingevabam klubi, kus Bock võiks edukas olla? Mine võta kinni.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas n1stelr00y Vaata postitust
                    Rääkige, mis see põhjus on, miks Pochist üldse nii palju räägitakse? Ei saa ikkagi hakkama Messide, Neymaride ja Mbappedega? Tüüp on literally 9 kuud ja mõned päevad sealametis olnud ja juba tõttab edasi? Ega see ka päris idekas pole nüüd, et Unitedisse tulles samamoodi juba enne aastat uut sooja kohta hakkab vaatama...
                    Siin on kusjuures kõikvõimalikud oddsid ritta pandud, eriti need tagumise otsa tüübid on päris naljakad a la Arteta, Pep või Klopp Unitedisse : D
                    https://www.oddschecker.com/football...manent-manager
                    Rohkem asjaga kursis olevad võivad kinnitada või ümber lükata jutte, aga väidetavalt pidi Poch endiselt Prantsusmaal hotellis elama ja pere UK-s, et see pere värk pidi keeruline olema hetkel ja selline elukorraldus mõlemale poolele ei sobivat. Tea ka kuidas talle seal PSG-s klikib, see Leonardo tundub seal olevat ka paras frukt. Millegipärast on suitsu rohkem, kui asi väärt, aga ju näha on siis.
                    SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                    Kommentaar


                      Tänase PSG peatreener tahab olla väga väike hulk inimesi.

                      Pochi osas, kas ma mäletan õigesti, et Spursis läks päris mitu hooaega kuni hakkas normaalne mängupilt tekkima? Alguses oli vaja mehed jooksma saada ja see võttis aega.

                      Manu osas, ma võtaks kahe käega vastu olukorra kus keegi viiks meid CL finaali nagu Poch seda Spursiga tegi.

                      Kommentaar


                        Istuge sisse oma pošš. Mis te arvate, et kui meie nunnud ja ässad ei viitsinud klubi legendi kuulata, siis ilgelt viitsitakse küll mingit Pariisi rejecti, pudikeelset, konstantse-kakahäda-näo ning keegi-pigistab-munadest häälega, mitte midagi võitnud argentiinlast. Tulge tee peale tagasi palun.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          Istuge sisse oma pošš. Mis te arvate, et kui meie nunnud ja ässad ei viitsinud klubi legendi kuulata, siis ilgelt viitsitakse küll mingit Pariisi rejecti, pudikeelset, konstantse-kakahäda-näo ning keegi-pigistab-munadest häälega, mitte midagi võitnud argentiinlast. Tulge tee peale tagasi palun.
                          Ma teen linduri eest: salvestame.

                          Aga tegelikult 100% nõus selle väitega. Ma väga loodan, et bock on teie järgmine treener
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            OGS ja tapjainstinkt. Salvestame.

                            Pochi haip ka mulle arusaamatu. Kas ikka on tema see mees, kes suudaks Manu õigele rajale juhtida? Samas ideaalset kandidaati esimese hooga pähe ei tulegi. Jogi Löw on vaba.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              Istuge sisse oma pošš. Mis te arvate, et kui meie nunnud ja ässad ei viitsinud klubi legendi kuulata, siis ilgelt viitsitakse küll mingit Pariisi rejecti, pudikeelset, konstantse-kakahäda-näo ning keegi-pigistab-munadest häälega, mitte midagi võitnud argentiinlast. Tulge tee peale tagasi palun.

                              Klubi legend jah...Samas mingi Pogba polnud aasta-poolteist tagasi kuulnudki mingi Ole-kunnarist...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                                OGS ja tapjainstinkt. Salvestame.

                                Pochi haip ka mulle arusaamatu. Kas ikka on tema see mees, kes suudaks Manu õigele rajale juhtida? Samas ideaalset kandidaati esimese hooga pähe ei tulegi. Jogi Löw on vaba.
                                You nailed it.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X