320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Algselt postitas onoz9 Vaata postitust

  Et noh, olgem ausad, oli igas mõttes väga ühekülgne mäng, kuid Chelsea ei löönud ära.
  Mängijameisterlikkusest jäi puudu.

  Kommentaar


   Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

   Newcastle fänniks hakkama ilmselgelt.
   Küll seal ka veebruaris ilusa soenguga noormehed mängivad.

   Kommentaar


    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    See klubi on putsis tegelt. Väga mõnus oleks pead liiva alla peita ja iga 2 aasta tagant uue treeneri taha asuda ja moraalse majakana "trust and support the manager" lugu laulda ja parimat loota. Reaalsus on see, et kõikides lülides, alustades omanikest, minnes edasi klubi tegevjuhtideni ning sealt edasi treenerite ja mängijateni on miskit mäda. Asi algab muidugi omanikest ja tegevjuhtidest, aga siin on veidi selline asjaolu ka, et kõikidel meie konkurentidel on vähemalt 1 vend, keda mängijat kuulavad, sest kui ei kuula, siis on neil reaalselt putsis.

    See on see kuradi pehmopõlvkonna produkt siin meite klubis, kus räägitakse mingitest mängijate heaolust ja kuulatakse mängijate arvamusi, lastes neil vabal ajal mingi kuradi rõivabrändide ja näljahädadega tegeleda ning solvuda kui keegi midagi halvasti ütleb. Uusima oskusena oskavad ka treenerit bussi alla visata nii, et pärast veel teevad treeneriga kalli-kalli ja teevad paar pressiteadet.

    Vittu, mine ütle oma treeneri kohta ülemusele midagi halba Citys või Chelseas või läbi pekinäost agendi kuskil avalikult pärast seda, kui sa ise ei ole 3 kuud viitsinud pressi teha. Kloppiga julgeks ka nii kassida või?

    Asi algab klubi omanikest, kes on lasknud endale piisavalt pähe astuda (tõsi, neil om commercial revenue argument valiidne, aga see tähendabki, et me ei ole sooritusele ja tulemusele orienteeritud meeskond vaid revenuele orienteeritud meeskond), aga lõppeb mängijatega, kellest valdav enamus on nagu mingid keskerakondlased, kes ajavad intekates sisutühja kelbast ja peavad oma nr 1 tööülesannetest lähtuvat prioriteeti mingiks kolmandajärguliseks teemaks.

    Teine teema on see, et nasfalit parafraseerides, on kõigil manusse saades "arbuusid kaenla all", juuksurid peavad hakkama ületunde tegema ning geelivarud kahekordistuvad. Ise on valdavas enamuses mängijad, kes ei ole mitte sittagi elus võitnud. Selle pealt on väga raske ka edu saavutada, kui su enda mentaliteet on "we're united, we' the best" või "we're united, whe have to be better". Sittagi, tont. Giggs oli United, võitis 11 tiitlit ja siis keppis oma venna naist ka veel otsa. Sa oled fucking mägiaivar. See, et sa reaalselt arvad seda, kuid samal ajal situd ennast emotsionaalselt nii täis, et pead vajalikuks mingi fääride vastu skoorides "publikut vaigistada" ongi selle klubi probleemi essents - tänased mängijad arvavad, et nende individuaalne väärtus on võrdväärne klubi ajaloolise väärtusega. Esiteks, sittagi. Teiseks, sellise mindseti pealt kipub klaas päris kiiresti mõranema, reaalsus vägagi kiiresti koju tulema kui tegelikkus ei ole päris kooskõlas hopes and dreamsi ja tinderis litsidele väljendatava egoga. Eriti olukorras, kus ei viitsita tööd teha. Ja see on see hetk kus me täna oleme.

    Rant out.
    Ajad muutuvad ja inimesed saavad targemaks. Adapt & overcome.

    Kommentaar


     Statid stattideks - kes mängu vaatas, nägi, et asi nägi seekord tiimi moodi välja. Tore oli näha ka uut formatsiooni - Bruno panus palliga mängus küll väga tagasihoidlik, vDB oleks võinud küll varem sisse tuua. Lootust on, et Ragnicki tulekuga asi muutub ja loorberitel lebavate staaride asemel hakkab asi rohkem tiimi moodi välja nägema. Temaatiline artikkel:

     https://www.theguardian.com/football...ing-of-ronaldo

     Kommentaar


      Kommentaar


       Michael Carrick will remain in charge of the first team until Ralf’s work visa is finalised.

       Kohe jah vaevalt midagi muutub. Esiteks tuleb meestele meelde tuletada mis tähendab jooksmine ja spurdid. Siis pisarad ära pühkida. Teine asi on, kuidas mängijad taktikalise poole ajusse suudavad vastu võtta. Rangnicki mängufilosoofia tundub selline ülikooli teise kursa matemaatiline analüüs.

       Loodame head hooaja teist poolt. Liigas võiks 4.koha ikka ära võtta ja lõbusaid mänge.

       Kommentaar


        Interim, hmm. Tundub et selline mees võinuks olla pukis OGS'i asemel juba algusest peale, aga okei las elu näitab.
        If need be, even our keeper scores!

        Kommentaar


         Ole viimase aja mängupilt viis lati nii alla, et manu fännidele rõõmu valmistamiseks polegi liiga suurt arengut kohe vaja..
         Van Der Sar saved it, United again!

         Kommentaar


          Kurat, üks ManU fännist kolleeg ütles pärast sack-derby't, Nuno minema saatmist ja Conte ametisse nimetamist, et "ManU võitis lahingu, aga mis hinnaga..."

          Nüüd kui õnnestus Rangnick tuua siis ma enam selle mõttekäiguga nõus ei ole. Kui oleks nende kahe vahel vaba valik, siis oleksin ise eelistanud tegelikult sakslast.
          Ja kui mõelda klubi olukorra ja treenerite ajaloo peale, tunduks ka vastupidine olukord loogilisem. Conte tuleb, tuulutab, saadab mingid mehed naaksu ja saab veel korralikult klotsi, et uusi mehi tuua ManUsse. Samas Rangnick tuleks Spursi, vaataks olukorra üle, teeks mingite mängijate kohta otsused ja jätkaks treeneriga + oleks abiks skautingu ülesehitamisel ja kõige muu sellise juures.

          Või kui lühidalt võtta - Rangnick võiks olla mees, kes aitab avastada uusi Upamecanosid ja Keitasid ja Wernereid. Samas Conte tuleks ManUsse, näitaks näpuga esimese kategooria superstaaride peale ja siis klubi maksaks nii palju kui vaja, et nad ära toodaks. Kumbki pole seni vastupidises olukorras nagu olnud.

          Ja kui lühidalt teine mõte kokku võtta - siis see valik teise klubi fännina ei meeldi, aga usun, et ManU fännidele sobib ja meeldib.

          Kommentaar


           Rangnick Arsenali vastu veel pingil pole. Tööviisa pole valmis.

           Tegelikult juba eile panin tähele, et kuni veebruari lõpuni on Manul päris soodne graafik.

           Crystal Palace (H)
           Norwich (A)
           Brentford (A)
           Brighton (H)
           Newcastle (A)
           Burnley (H)
           Wolves (H)
           Aston Villa (A)
           West Ham (H)
           Southampton (H)

           Instagram

           Twitter

           Eesti Lokomotiv Moskva fännid

           telekavaataja.blogabet.com

           Kommentaar


            Paberil kena jah, aga neid soodsaid graafikuid on ennegi nähtud, nt hooaja alguses.
            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

            Kommentaar


             Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
             Paberil kena jah, aga neid soodsaid graafikuid on ennegi nähtud, nt hooaja alguses.
             Täpselt nii. Eelnev periood on teinud niiaraks tulemuste suhtes, et ei julge ühegi mängu suhtes öelda, et "lihtsam mäng".

             Kahju, et Ralph ei ole Arsenali mänguks olemas. Pole ammu nende nende tosserite üle võitu saanud aga Ralphi tulekuga kerge lootusekiir tekkis. Loodan, et Carrick suudab ehk mingi plaani väljamõelda. Eelmine mäng Chelsea vastu annab mingit lootust aga teadmine, et Maguire on jälle saadaval võtab selle omakorda jälle ära.
             Van Der Sar saved it, United again!

             Kommentaar


              Algselt postitas Ants69 Vaata postitust

              Täpselt nii. Eelnev periood on teinud niiaraks tulemuste suhtes, et ei julge ühegi mängu suhtes öelda, et "lihtsam mäng".

              Kahju, et Ralph ei ole Arsenali mänguks olemas. Pole ammu nende nende tosserite üle võitu saanud aga Ralphi tulekuga kerge lootusekiir tekkis. Loodan, et Carrick suudab ehk mingi plaani väljamõelda. Eelmine mäng Chelsea vastu annab mingit lootust aga teadmine, et Maguire on jälle saadaval võtab selle omakorda jälle ära.
              Ma pakuks, et seda mängu ikkagi juhib Ralf juba moodsate telekommunikatsioonide vahendite abil. Seda võis öelda ka natukene eelmise mängu kohta.

              Kommentaar


               Kommentaar
                Carrick võttis kogemata kõne Olele, mitte Ralfile?
                20 LEGEND

                Kommentaar

                Working...
                X