320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas nimastain Vaata postitust
    putsis mcsauce on kusi, wout on ka kusi. arvata oli, et nii läheb. nii õhukese meeskonnaga pole muud varianti lihtsalt #glazeridonrotid
    Mis sellel Woutil viga oli?

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic Vaata postitust

      Mis sellel Woutil viga oli?
      pole lihtsalt see tase. Aeglane, õhus keskpärane, sööt kahtlane, positsioonivalik lamp - täpselt burnley ja istanbuli levele

      Kommentaar


        Tuli küll kaotus aga sellises olukorras hetke premier parima meeskonna vastu on näha progressi.
        Ma ootasin palju hullemat aga arsenal pidi kõik välja panema, et meie väsinud meeskonda murda. Nii palju oleksid. Oleks meil ka nädala sees vaba olnud, oleks casemiro ka ja mehed värskemad.
        Kõik eeldused olid arsenalile loodud ja neil polnud mingeid vabandusi, et mitte võita.
        Top 4 koht on hetkel heas seisus ja ka optimistlikumad võivad nüüd tiitli lootused maha matta.
        Kui nüüd klubi ka aitaks Ten Hagi ja tooks natuke vähemalt pingilegi kvaliteeti juurde, siis ei tohiks probleemi olla, et top 4 lõpetada.

        Kommentaar


          Algselt postitas nimastain Vaata postitust

          pole lihtsalt see tase. Aeglane, õhus keskpärane, sööt kahtlane, positsioonivalik lamp - täpselt burnley ja istanbuli levele
          See tase vb päris ei ole, aga no midagi väga valesti tema enda poolt ka ei näinud. Palli hoidis ees hästi, linkis hästi ja söödu andis edasi kiiresti. Samas meeskond mängis samamoodi edasi nagu teda ei oleks platsil - ehk tema tugevustele ei mängitud. Raske talle süüd panna tbh.

          Scott on jah lambivello vs casemiro. Tasemevahe ikka meeletu.

          Natukene sitt see, et 2 mängu järjest viimasel minutil nii, aga samas erilisi negatiivseid emotsioone ei ole pärast tänast. Liiga parima meeskonna vastu päris trammi alla ei jäänud ja varasemate aastatega võrreldes on see progress. Isegi kui liiga parim on Arsenal.

          See on ikka nii ilmselge pask mis aastaid olnud. Uued tulijad on absull teise suhtumise, mentaliteediga ja õnneks tõstavad ka eelnevate mängijate taset. Megaüllatus küll, et jalgpalli mängida ei suudeta kui kapteniks on mägiaivari emotsionaalse stabiilsusega simp. Võta licha vs mäkaiver võrdlus - üks mees on krdi tank seal taga, silmad rullis, teine vend on 80 milline lohh, walk null seoses talkiga.

          Kommentaar


            Algselt postitas -21- Vaata postitust
            Mulle meenub Arsenali hooaja esimene mäng, mis võideti võõrsil 0-2 ja kogu Britannia pundit raius "Its only Crystal Palace".

            Te saate kolmeka, ma ülen ette ära.
            oraakel

            Kommentaar


              Õnneks pole Liverpool ja Chelsea vormis, ManUtd oleks ammu oma euro liiga kohtadel, see winrate on liiga ulme olnud.

              Kommentaar


                Algselt postitas poldake Vaata postitust
                Tuli küll kaotus aga sellises olukorras hetke premier parima meeskonna vastu on näha progressi.
                Ma ootasin palju hullemat aga arsenal pidi kõik välja panema, et meie väsinud meeskonda murda. Nii palju oleksid. Oleks meil ka nädala sees vaba olnud, oleks casemiro ka ja mehed värskemad.
                Kõik eeldused olid arsenalile loodud ja neil polnud mingeid vabandusi, et mitte võita.
                Top 4 koht on hetkel heas seisus ja ka optimistlikumad võivad nüüd tiitli lootused maha matta.
                Kui nüüd klubi ka aitaks Ten Hagi ja tooks natuke vähemalt pingilegi kvaliteeti juurde, siis ei tohiks probleemi olla, et top 4 lõpetada.
                See jama oli tasavägine ainult sellepärast, et me lõime liiga palju mööda. 5-6 väravat oleks pidanud täna sisse panema

                Kommentaar


                  Algselt postitas poldake Vaata postitust
                  Tuli küll kaotus aga sellises olukorras hetke premier parima meeskonna vastu on näha progressi.
                  Ma ootasin palju hullemat aga arsenal pidi kõik välja panema, et meie väsinud meeskonda murda. Nii palju oleksid. Oleks meil ka nädala sees vaba olnud, oleks casemiro ka ja mehed värskemad.
                  Kõik eeldused olid arsenalile loodud ja neil polnud mingeid vabandusi, et mitte võita.
                  Top 4 koht on hetkel heas seisus ja ka optimistlikumad võivad nüüd tiitli lootused maha matta.
                  Kui nüüd klubi ka aitaks Ten Hagi ja tooks natuke vähemalt pingilegi kvaliteeti juurde, siis ei tohiks probleemi olla, et top 4 lõpetada.
                  See talv ei tule sul kedagi juurde, sest raha pole. Suvel vaatame edasi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas malagar Vaata postitust
                    See jama oli tasavägine ainult sellepärast, et me lõime liiga palju mööda. 5-6 väravat oleks pidanud täna sisse panema
                    Kaenlaall olevad õhupallid kipuvad mingi hetk susinal katki minema.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic Vaata postitust

                      See tase vb päris ei ole, aga no midagi väga valesti tema enda poolt ka ei näinud. Palli hoidis ees hästi, linkis hästi ja söödu andis edasi kiiresti. Samas meeskond mängis samamoodi edasi nagu teda ei oleks platsil - ehk tema tugevustele ei mängitud. Raske talle süüd panna tbh
                      Ega midagi valesti ei teinud jh, mu meelest ta polegi kaks mängu väga midagi teinud. Tahtmist on kõvasti näha, aga valus on vaadata, kuidas kiirusest jääb rängalt puudu. imo söötmine jms. pigem keskpärane. Ma muidugi väga ei lootnudki midagi… et luud paraku ikkagi ei tärista

                      muidu nõus, slabhead koos saucega ongi homod

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust

                        oraakel
                        xG 3.16 - 0.33.
                        "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas nimastain Vaata postitust

                          Ega midagi valesti ei teinud jh, mu meelest ta polegi kaks mängu väga midagi teinud. Tahtmist on kõvasti näha, aga valus on vaadata, kuidas kiirusest jääb rängalt puudu. imo söötmine jms. pigem keskpärane. Ma muidugi väga ei lootnudki midagi… et luud paraku ikkagi ei tärista

                          muidu nõus, slabhead koos saucega ongi homod
                          Täna lõi värava... mängis samamoodi hästi nagu eelnevad 2 mängu. Pika venna kohta ikka väga kiirelt jagab seal edasi neid palle. Täitsa ok abi pooleks aastaks talvises aknas esimese 3 mängu põhjal. Ei makstud ju 60 milli.

                          Aa ja kordan üle, et Licha on haige vend. Ulme, milline agiilsus. Nt see jala eest peaga palli ära löömine pärast lindelofi kala - mägiaivar oleks seal pealtvaataja olnud ja pärast oma "we are united, we need to be better" talki pannud. Ja taipohh kui see on oskuse pealt. Sul kas on loom sees või ei ole.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic Vaata postitust

                            Täna lõi värava... mängis samamoodi hästi nagu eelnevad 2 mängu. Pika venna kohta ikka väga kiirelt jagab seal edasi neid palle. Täitsa ok abi pooleks aastaks talvises aknas esimese 3 mängu põhjal. Ei makstud ju 60 milli.

                            Aa ja kordan üle, et Licha on haige vend. Ulme, milline agiilsus. Nt see jala eest peaga palli ära löömine pärast lindelofi kala - mägiaivar oleks seal pealtvaataja olnud ja pärast oma "we are united, we need to be better" talki pannud. Ja taipohh kui see on oskuse pealt. Sul kas on loom sees või ei ole.
                            Endiselt sa mind väga ümber ei veena. Tõsi, mõned söödud mängis teistega kokku, samas kui seda ka ei suudaks, oleks päris hapu. Eks ta on selline… abiks ikka täiendus, sest nagu me teame, on ta ainuke nr. 9 peale Martiali. Minu jaoks endiselt Ighalo 2.0


                            kui Wout lööb rohkem kui 5 väravat, siis 2 westonsi minu kulul!


                            Licha ja Casemiro sugused vennad toovad naeratuse näole jh.

                            Kommentaar


                              Ma väidan, et Weghorst ei toodud siia väravaid lööma. Tema põhiline ülessanne on olla seljaga värava poole. Saab palli ja lükkab selle ääre peale edasi Rashfordile või Antonyle. Me ei ole ju näinud seda, et nüüd taotakse crosse Wouti peale, ei. Veel üks tahk on tema kaitsetöö ja vastase survestamine, seda teeb ta isuga.

                              Küll, aga ma muretsen Antony pärast. Kui nüüd need punased prillid eest ära võtta, siis asi on suht hapu ju.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                                Ma väidan, et Weghorst ei toodud siia väravaid lööma. Tema põhiline ülessanne on olla seljaga värava poole. Saab palli ja lükkab selle ääre peale edasi Rashfordile või Antonyle. Me ei ole ju näinud seda, et nüüd taotakse crosse Wouti peale, ei. Veel üks tahk on tema kaitsetöö ja vastase survestamine, seda teeb ta isuga.

                                Küll, aga ma muretsen Antony pärast. Kui nüüd need punased prillid eest ära võtta, siis asi on suht hapu ju.
                                See ju üsna sage, et need ründavad brassid on sügisel lahedad, aga siis läheb külmaks ja enam nii lahe pole.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X