320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Epic Vaata postitust
    See on see, kui "tutoring" hästi välja ei tule.
    Mis elukas see on ?

    See pildil tundub, et pole üldse Macheda ju
    Algselt postitas Tofoa
    Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

    Kommentaar


      Algselt postitas NOT Vaata postitust
      Mis elukas see on ?
      See elukas.

      Algselt postitas NOT Vaata postitust
      See pildil tundub, et pole üldse Macheda ju
      Vaata uuesti.

      Kommentaar


        Siin on siis hooaja 2009/10 liiga mängud:
        You need people who score goals, that's how you win games.

        Kommentaar


          Roy Keane on jätkanud oma suurepärase skautimisvõrgustiku viljade maitsmist aka Lee Martin Ipswichi. Kuuldavasti lausa £2m eest.

          Tore tegelane oli. Esindusmeeskonna eest muidugi ükski kord hakkama ei saanud, aga reservides säras. Ja no soeng ikkagi ei mängi. Aga edu talle!

          Kommentaar




            see on väga hästi kokku pandud.

            edit: huvitav, kas uuel hooajal hakkab berba regulaarselt pendlaid lööma ja giggs/carrick karistuslööke?

            Kommentaar


              aga miks ei võiks carrick lüüa pendlaid ja karistuslööke näiteks tosic(juhul, kui temast peaks saama põhimees)
              Algselt postitas rainis007
              Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

              Kommentaar


                carrick pennusi lööma oleks tõesti hea (: aga muidu ei usu et tosic põhi meheks saamas VEEL on , aga karistuslöökide lööjaks ei oska praegu mitte kedagi pakkuda, giggs viimasel ajal suht puujalg olnud

                Kommentaar


                  Kui keegi veel kuulnud pole, siis me ostsime Gabriel Obertan'i Bordeauxist.

                  Tegemist siis 20 aastase prantslasega, kes meenutab veidi Zizoud ja veidi Ronaldot kui ta noorem oli.

                  Loodetavasti tuleb siis ManU-sse, kui just Real ära ei näpsa

                  Kommentaar


                    Ei ole veel kindel , ega ju ?

                    Kommentaar


                      Bordeaux' president väidab, et done deal, United ei ütle veel midag.

                      Kommentaar


                        appi ,ma kardan nüüd Nani pärast- enamus ütlevad, et mõttetu kuju - aga mina arvan,et ta võib veel tegusi teha, eriti veel nüüd kui ronalts on läinud ja ma arvan, et nani müümine oleks suur viga .

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
                          appi ,ma kardan nüüd Nani pärast- enamus ütlevad, et mõttetu kuju - aga mina arvan,et ta võib veel tegusi teha, eriti veel nüüd kui ronalts on läinud ja ma arvan, et nani müümine oleks suur viga .
                          Äkki on plaanis veel kedagi osta äärele, kui ostetakse kedagi äärele, siis võiks müüa, mis ta seal varumeestepingil ikka teha on.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
                            appi ,ma kardan nüüd Nani pärast- enamus ütlevad, et mõttetu kuju - aga mina arvan,et ta võib veel tegusi teha, eriti veel nüüd kui ronalts on läinud ja ma arvan, et nani müümine oleks suur viga .
                            Ma nii väga ei kardaks, Realil pole selle Naniga kardetavasti midagi peale hakata.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Kui siin mõned rääkisid, et kes võib hakata karistuslööke andma, siis ise arvan et Rooney põhiliselt. Ta ju oskab väga hästi lüüa, mäletate veel seda debüüt CL mängu Fenerbache'ga, kus lõi ta karistuslöögist ühe 3-st väravast...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ManU&Sony Vaata postitust
                                Kui siin mõned rääkisid, et kes võib hakata karistuslööke andma, siis ise arvan et Rooney põhiliselt. Ta ju oskab väga hästi lüüa, mäletate veel seda debüüt CL mängu Fenerbache'ga, kus lõi ta karistuslöögist ühe 3-st väravast...


                                Oskab keerutada küll, midagi uut Unitedi poolt oleks, Ronalts ju ainult lammutas jõuga peale
                                Algselt postitas Tofoa
                                Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X