320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Seal kodulehe konverteris on jah miskine ogalik sees, mulle on ka varem aiateibaid näidanud. Fikstuuride all on alati BST aeg antud, sellele +2 ja saab siinse aja. Kõige kindlam variant.

    Ei pea muide midagi tulema. Sellepärast ongi asja nimi pre-season, eesmärk on meestele mängutunnetust anda ja ennast lihtsalt käima saada. Noh, mõni dollar pannakse ka seejuures taskusse muidugi.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      ManU võitis 2:0 - Macheda,Owen

      Kommentaar


        Heh 12minutiga tehti 2-0(lootsin ka pärast kolle)
        You need people who score goals, that's how you win games.

        Kommentaar


          Owen on nagu Macheda, lööb ni debüüdil kui teisel mängul kohe värava, kusjuures, mõlemad debüüdil lõid 3-2 võiduvärava. ja ka viimases mängus lõid mõlemad värava. Neil on lihtsalt väike vanusevahe.
          See Diouf tundub super 1-1 võimalustes, lihtsalt tuleb talle see hea sööt saada. Muidugi, ma võin ka eksida, pole teda mängimas veel näinud, aga siiamaani on tema videotest palju 1-1 väravaid.

          Kommentaar


            Reservid kottisid täna samuti 2:0 Rochdale'i, väravad Brandylt ja Evansilt. Hooajaeelsele tüüpiliselt nürivõitu mäng, tavapäraselt sai teravuse eest kiitust King.

            Manchester United: Heaton, Gray (Moffatt), Simpson (Brown), De Laet, Gill, Evans (Ajose), Eikrem, Norwood, Brandy (King (Brady)), Cleverley, Stewart, Dudgeon.

            selline koosseis Rochdale'i kodulehe väitel, kuigi eeldatavalt siiski 12 mehega peale ei mindud.


            e: Stewart (Dudgeon)
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas -Ussu Vaata postitust
              Owen on nagu Macheda, lööb ni debüüdil kui teisel mängul kohe värava, kusjuures, mõlemad debüüdil lõid 3-2 võiduvärava. ja ka viimases mängus lõid mõlemad värava. Neil on lihtsalt väike vanusevahe.
              See Diouf tundub super 1-1 võimalustes, lihtsalt tuleb talle see hea sööt saada. Muidugi, ma võin ka eksida, pole teda mängimas veel näinud, aga siiamaani on tema videotest palju 1-1 väravaid.
              oh sind epicsnapper123, mine autokooli ja sebi oma naine ära
              slimm.ee

              Kommentaar




                Vastuseks vincentile siis.

                Kommentaar


                  Siin kerkis vahepeal ülesse et Macheda pole 10 mängu liigas teinud aga SAF tao´tleb ikka medalit.
                  Et kas ikka saadi se medal?jah?
                  You need people who score goals, that's how you win games.

                  Kommentaar


                    Ei saanud midagi, loobuti sellest taotlemisest mingil ajahetkel. Parem ka, niikuinii talt oleks see ära varastatud ju.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Kas keegi saaks õelda mis kuupäeval hooaeg algab? Ja mis kanalilt seda Eestis jälgida saab?
                      Eesti eest !

                      Kommentaar


                        prermier league esimene mäng on 16 august Birminghamiga aga 9 august chelseaga community shieldi mäng.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -Ussu Vaata postitust
                          Owen on nagu Macheda, lööb ni debüüdil kui teisel mängul kohe värava, kusjuures, mõlemad debüüdil lõid 3-2 võiduvärava. ja ka viimases mängus lõid mõlemad värava. Neil on lihtsalt väike vanusevahe.
                          See Diouf tundub super 1-1 võimalustes, lihtsalt tuleb talle see hea sööt saada. Muidugi, ma võin ka eksida, pole teda mängimas veel näinud, aga siiamaani on tema videotest palju 1-1 väravaid.
                          Ma ei tea kas nutta või naerda, aga sir. have u been hit in the head lately? kuidas saad sa võrrelda neid 2te, owen mängis tipptasemel liverpooli (ning kui ta oli 17/18 nagu macheda praegu, oli ta ikka klass oma ette) eest juba siis kui sa oma isa kotis veel olid. Owenist võib vaid head loota ning, et tema põlved või midagi jälle alt ei veaks kuna päris puhast solskjääri temast ei saa kuid tore oleks kui midagi sarnastki olemas oleks pingilt võtta.
                          Millal muidu bayerni / AC'ga mäng on?

                          Kommentaar


                            30 juuli ja 29 juuli on Boca Juniorsitega mäng.

                            Kommentaar


                              29 Jul Audi Cup Boca Juniors A 17:30
                              30 Jul Audi Cup Bayern Munich or AC Milan A TBC

                              Kommentaar


                                Rubriigist 'did not see this coming'.

                                Momendil muide käsil sõprukas Söuli JK vastu, esimene poolaeg kaotati 1-2. Striim, mille leidsin, on paraku rohkem nagu slaidishow, nii et ega väga midagi näha pole õnnestunud; mõlemad kollid on neil igatahes löönud keegi valge mees, mankul Rooney peaga Johnnyboy tsenderdusest.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X