320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
    Sa tõesti arvad, et tead rohkem kui SAF?

    Vaatasid sa eile pressikonverentsi?

    Fergie ja Owen mõlemad rääkisid sellest, et neid meeskondi, kes Owen'it jahtisid oli palju rohkem kui pressist läbi käis.
    SSNi pealt nägin väikeseid juppe aga jah... Teveze ja Ronaldo asemele, keda teil kumbagi vaja ei olnud ja kellest onneks lahti saite ostsite mingi prantslase ja Wigani mängija ja tasuta leidsite ühe sandi Championshipi ründaja. "The final pieces of the jigsaw have been found"





    I´m just taking the piss out of you



    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Ma olen siiski omajagu imestunud, et Ronaldo eest Reali käest korraliku raha saanud Ferguson ulub Benzema üleminekusumma pärast. Et see olla justkui ebamõistlikult suur ja Manule kättesaamatu.
    Aga ega loogikat otsida ei maksa.
    No manu volad on kasvanud isegi peale seda koike, mis on voidetud viimaste aastatega... Intresse peab kah nüüd rohkem maksma jne... Huvitav, mis siis juhtub kui üks voi enam aastaid meistrite liigasse ei saada ja inimesed staadionile ei tule.

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Ma olen siiski omajagu imestunud, et Ronaldo eest Reali käest korraliku raha saanud Ferguson ulub Benzema üleminekusumma pärast. Et see olla justkui ebamõistlikult suur ja Manule kättesaamatu.
      Aga ega loogikat otsida ei maksa.
      Isiklikult ma ei näe loogikat lähenemises, kus peale hea diili tegemist ollakse kohustatud samasugust raiskamist jätkama asenduse hankimisel. Samas muidugi võis punanina ju soovitud raha välja käia, aga peale Benzema enda avalikku klubieelistuse teatavakstegemist lükkas Ferguson kauni lükkega tule mujale.

      Algselt postitas Nohik Vaata postitust
      Huvitav, mis siis juhtub kui üks voi enam aastaid meistrite liigasse ei saada ja inimesed staadionile ei tule.
      Eks juhtub nagu Cityga. Mingi rikas troll ostab klubi ära ja peale paari kuulsa mängija hankimist (tulemust muidugi ootamata) ilmub kivi alt välja kari sinusuguseid fänne, kes teistes teemades iba ajama hakkavad.
      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

      Kommentaar


        Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
        Mingi rikas troll ostab klubi ära ja peale paari kuulsa mängija hankimist ilmub kivi alt välja kari sinusuguseid fänne, kes teistes teemades iba ajama hakkavad.
        Oot-oot, kas Unitediga pole nii juba juhtunud

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Oot-oot, kas Unitediga pole nii juba juhtunud
          Igaüks, kes pangast laenu saab, ei ole veel rikas. Konteksti arvestades.
          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

          Kommentaar


            Algselt postitas eika Vaata postitust
            Oot-oot, kas Unitediga pole nii juba juhtunud

            Ei, manku fännid ajasid iba juba enne rikast trolli.

            Aga kaks ja pool aastat tagasi foorumiga liitunud Nohiku suhtes olete ju küll ülekohtune, tema esimene postitus ManCity teemas tuli alles paar nädalat tagasi, jupp aega peale rikast trolli. Seega pole tema iba-ajamine üldse seotud cityga, millest on tal ilmselgelt jummala savi, ta on lihtsalt ise troll.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Algselt postitas fitti Vaata postitust
              Ei, manku fännid ajasid iba juba enne rikast trolli.

              Aga kaks ja pool aastat tagasi foorumiga liitunud Nohiku suhtes olete ju küll ülekohtune, tema esimene postitus ManCity teemas tuli alles paar nädalat tagasi, jupp aega peale rikast trolli. Seega pole tema iba-ajamine üldse seotud cityga, millest on tal ilmselgelt jummala savi, ta on lihtsalt ise troll.
              heh vaata palju mul üldse on postitusi enne viimast paari nädalat... Registreerisin jah ära paar aastat tagasi aga pole varem siin eriti käinud...

              sorry for the off topic...

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                City või Utd fännid siis? Mõlemad? Manku <- mancunian <- Manchesteri elanik.

                Ja veel OT, miskipärast tundub, et soccerneti foorumis scouser == Liverpool FC fänn, kuigi tegelikult käib see kõigi liverpudlianite kohta, s.h. Rüüni ja Oweni ning ka Everton FC (kohalike) mängijate ja fännide siis.
                Loll scouser.
                Giggs will tear you appart.

                Kommentaar


                  Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                  Loll scouser.
                  okei, selles mõttes on õigus, et owen pole scouser, ta on sündinud siiski cheshire's, kuid jalgpalli maailmas öeldakse suht juba iga livertropi kohta scouser.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
                    okei, selles mõttes on õigus, et owen pole scouser, ta on sündinud siiski cheshire's, kuid jalgpalli maailmas öeldakse suht juba iga livertropi kohta scouser.
                    Oweni isa on scouser
                    http://en.wikipedia.org/wiki/Terry_Owen Tema pärast oli Owen tegelikult Evertoni fänn voi vahemalt seda ta rääkis kui ta just hakkas Liverpooli eest väravaid taguma ühes intekas.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                      Loll scouser.
                      Jätke meid rahule.

                      Kommentaar


                        Ma saan aru, miks vincent Narkootikumide teemas sõna ei võta, tal ei ole vist erilist vahet kas legaliseeritakse või mitte, seen on käepärast 24/7. Aga päeva lõpuks, seni kuni Real Howard Webbi ei signi, ei ole sellel Ronaldo/Teveze asendamises mingit vahet.
                        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                        Kommentaar


                          Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                          Isiklikult ma ei näe loogikat lähenemises, kus peale hea diili tegemist ollakse kohustatud samasugust raiskamist jätkama asenduse hankimisel.
                          No mul on küll üsna ükskõik kuhu manu oma dollarihunniku asetab. Aga kui maailma kalleima mängijatehingu üks osapool hakkab paar nädalat hiljem kurtma, et küll need mängijad ikka on kallid ja rikkurid koorivad naha... Omajagu kummaline tundub.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            No mul on küll üsna ükskõik kuhu manu oma dollarihunniku asetab. Aga kui maailma kalleima mängijatehingu üks osapool hakkab paar nädalat hiljem kurtma, et küll need mängijad ikka on kallid ja rikkurid koorivad naha... Omajagu kummaline tundub.
                            Samas kui jätta kõrvale subjektiivsed asjaolud nagu "uluma, kurtma" ning see, et tegu on Fergusoniga, siis tegelikult on tal ju natuke õigus ka, või ei? Pole need Benzema ja Ronaldo situatsioonid ka ikka päris üks-ühele võrreldavad.

                            Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                            Ma saan aru, miks vincent Narkootikumide teemas sõna ei võta, tal ei ole vist erilist vahet kas legaliseeritakse või mitte, seen on käepärast 24/7. Aga päeva lõpuks, seni kuni Real Howard Webbi ei signi, ei ole sellel Ronaldo/Teveze asendamises mingit vahet.
                            See mükoloogia vist sulle ka päris võõras teema pole, ma vaatan... kes Ronaldost rääkis praegu üldse? Küsisid koosseisu kohta, nii vastasingi - kaks meest ära läind, kaks asemele tulnud. Muudel positsioonidel ei muutu tõesti eriti midagi ju. Teveze osas vist sai juba ammendavalt, et antud juhul troplus inimesena kaalub panuse mängijana üles, pikka iga ja süüfilist talle minu poolest. jah Owen obv ei ole samasugune turbochicken mööda platsi ringi uhamas, samas kui väravatest räägime, siis küll ta koha ära täidab. Jällegi - minu arvates, peaks vist seda hakkama iga posti lõppu lisama, et kogu aeg absoluutse tõe kuulutamisena ei võetaks. Ronaldoga on see, et pole nagu siin eespool küll keegi väitnud, sitta kah, hea et lahti saime. Muidugi oli vajalik, muidugi on kahju, muidugi Valencia pole võrdväärne asendus, keegi pole. Aga no täitsa ihuüksi ta nüüd ka viimased kolm hooaega liigas kõiki ei kottinud vist, mõni teine vend suutis ka ikka vahel värava lüüa ja natuke mängu teha. Kõik need vanurid ja vigased ja näed krdi andygarcia vajutas isegi paar tükki võrku. Ses mõttes, et nagu päris kümnendaks nüüd kohe ka ei kukuta ehk?
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Kuule aga fak it, teeme selle 5 värava kihlveo ära. See on küll a la "valve kirsipuu on seksikam kui liina tõnisson"-tüüpi kihlvedu, kus lõpuks on ikka mõlemad kaotajad, aga whatever... Teeme nii, et võitja ostab SleepWalkerile prostituudi ja saab ametniku poolt tehtavat tööd pealt vaadata.
                              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                              Kommentaar


                                See on nüüd tõesti igatepidi ultimate lose-lose situatsioon, aga no bettida võib ikka jah. Break a leg oleks siis minu soov Owenile sellega seoses...
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X