320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    rahu, küll Epic ka kunagi netti tuleb ja sulle vastab

    Kommentaar


      Olgu, parandan ennast.

      Valencia ei löönudki Wigani eest väravaid. (irooniliselt mõeldud)

      Kommentaar


        No palun.
        Obertan vahetusest sisse.
        Welbeck pingil.
        Macheda, Tosic üldse väljas.
        Ikka ja jälle see Bellioni reha, mille otsa on vaja joosta.

        Kommentaar


          milles probleem? Obertan on hetkel kindlasti vormis kus väärib mänguaega, olgugi, et jääb picking orderis giggsi taha kuna giggs on lihtsalt selliste liidri omadustega ja kogemustega, et teda on mängu vaja teatud hetkeni. Obertan tegi eile ikka väga ilusaid liigutusi ja polnud tuim, ning kohati igav nagu Nani..

          Kommentaar


            Eilse võidu väärtust tõstab see, et oleks nagu mängitud ilma ründajateta. Rooney oli eile nii halb, et kui poleks olnud üht teist mõõdupuud Mickey Oweni kujul, võinuks teda mängu kõige viletsamaks lugeda. Aga kui Owenist midagi nagu enam eriti ei ootagi, siis Rooney peaks nüüd küll ühe zen-õhtu tegema, enesesse vaatama ja korrektuure tegema. Liiga palju oli neid mida-sa-nüüd-tegid-kellele-ja-milleks-jimmy-momente eile.

            Aga Mickey jah, täitsa nüri teine. Sel ajal kui enamik teisi viimased kaks nädalat koondiste eest mängisid, oli tal miljonidollari võimalus end selleks mänguks vormi ajada, ent ei õigustanud ta oma algkoosseisu kohta ühegi dollari eest. Kui Welbeckist üritatakse äärt vormida ja temal tuleb aja eest teiste meestega võidelda, siis Oweni valik Macheda ees kasvõi viimase 20 minuti mehena hakkaks edaspidi ikka suuri küsimusi tekitama. Eks vaatame muidugi, mis järeldusi SAF eilsest teeb.

            E. ahsoo mis mul veel meelde tuli, siis eile oli päris suur osa mängust vasak äär ainult Evra päralt. Giggs hoidis üsna keskele ja Pat lasi üksipäini üles-alla nagu elektrijänes ning tuli toime, nii kaitses kui rünnakul. Kui ma peaks mängu parimat valima, siis oleks tema tugev kandidaat.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Ma ei usu, et Welbeckist nüüd konkreetselt wingerit tehakse. See on rohkem nagu selline all-round play kursus talle, arendab erinevaid mänguelemente ja taktikalist külge. Nüüd on mõned sellised mängud tulemas ka, kus poiss platsile võiks pääseda. Besiktase vastu oleks ju ideaalne võimalus, minu arvates.

              Kommentaar


                Evra oli kindlalt eile mängu parim. Vana lasi ikka edasi tagasi ja kohati tundus ,et ta ei väsigi ära.Eriti hästi on meeles üks run, kus ta alustas oma karistusala joone lähedalt ja jooksis siis baselineni välja , teenides nurgalöögi. Fletcheri värav oli muidugi tõeline screamer. Carrick oli mees õigel kohal,väga täpne ja ilus löök-sööt taha nurka. No ja Valencia tõesti korraks naeratas.
                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                Kommentaar


                  Njah, mis Owenil koguaeg vajaka jääb, ei mõista lihtsalt. Evra ees müts maha ning Fletcheri poolt väga tagasihoidlik värav tõesti.
                  Algselt postitas Stok
                  Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                  Kommentaar


                    Suht suur auk tundub kaitses olevat enne CLI. Puudusid treeningult VDS, Ferdinand, Neville, Evans, O`shea, Fabio
                    Algselt postitas Tofoa
                    Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                    Kommentaar


                      Pohui, sest et:

                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Grinch?

                        ...
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Sõltub sellest, kas jõuludeks saab terveks. Nagu näha, siis progressi on, lähema paari nädala jooksul pidavat hakkama palli ka juba jalaga mängima.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Reservid võitsid täna Hull Cityt 2:1, mõlemad väravad Tosici poolt.
                            Zieler; Tunnicliffe, Wootton, De Laet, Gill; Norwood, James, Hewson, Eikrem, Tosic; Stewart

                            Tänast CLI jälle telekast ei näe..
                            Algselt postitas Tofoa
                            Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                            Kommentaar


                              Ma arvan, et näidatakse just neid mänge kus edasipääs pole ühelgi klubil kindlustatud

                              Kommentaar


                                ma arvan ,et VSB tüüpidele lihtsalt ei meeldi Manchester United.Mitte ilmtingimata Eesti tegelastele aga äkki lätlastele.
                                Täna siis pidi olema nooruslik koosseis SAFi poolt.Eks siis ole näha.Gibson pidi mängima ,Rafael ka ja ka Obertan vist. Kaitseliini kohta ütles SAF ,et see on sama mis viimases liigamängus.Postide vahel võiks vahelduseks ehk Tomasz olla.
                                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X