320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Foster
    Neville
    Brown
    Anderson
    Park
    Vidic
    Welbeck
    Rafael
    Obertan
    Macheda
    Gibson

    Pink:
    Kuszczak
    Evra
    Owen
    Carrick
    Nani
    Scholes
    Fletcher
    Algselt postitas Tofoa
    Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

    Kommentaar


      Mulle ei meeldi kui Neville mängus on ..

      Kommentaar


        Kurat, mis nad üritavad mängu lõpuni nõnna skoorida, et jooksevad palliga väravasse? Löögu ometi peale.
        Algselt postitas Stok
        Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

        Kommentaar


          1 punkti järelejäänud 1,5 mängust oleks vist veel vaja?
          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
          (Seinfeld, The Pitch)

          Kommentaar


            ei ole midagi vaja

            Kommentaar


              Jõle kaunis mäng. Vaja oodata 85nda minutini, et jalad kõhu alt välja võtta. Läheks riietusruumi putsaga neil kulme järjest veristama. Täiesti jube!
              Algselt postitas Stok
              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

              Kommentaar


                Nägin teist poolaega. Ei oska midagi öelda. Keegi saaks kuskilt .gif i sellest kuidas obertan üle veerand väljaku jooksis ja siis peale lõi ? Ainuke positiivne koht mängus minuarust.

                Kommentaar


                  Sellise koosseisuga on raske midagi enamat tahta, kuigi viigi oleks võinud pingutada. Obertanil väga kenad võimalused. Realiseerimisega on noortel probleeme: 26lööki (7väravale) Beskitas - 6(2)

                  Kommentaar


                    Anderson oli ikka päris õudne täna. Teiste kohta pole suurt midagi halba öelda.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Tõsi, võimsalt tambiti väravast mööda. Anderson võiks ikkagi julguse kokku võtta ja ise ka proovida peale lajatada. Täna vist mitte ühtegi lööki taas temalt.
                      Algselt postitas Stok
                      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                      Kommentaar


                        Mängu mitte-näinuna ei tohiks ma tuuseldama hakata, a vat selle oweni oleks võind ikka põhisse panna. macheda-welbeck on suhtelised mõhk&tölpa seal kahekesi koksama.


                        Ma tahtsin seda ka öelda - real madridi, zürichi või meistrite liiga teemasse minemata - et see kuradi djuric on kõige halvema mängu teinud mängija, keda ma enda eluaja jooksul meistrite liigas teleka vahendusel näinud olen. jeesus f'ing kristus kui sitt see mees oli.

                        ilusat õhtat!
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          Nagu arvata võis ei olnud platsil mitte just esimene valik. Lõpp oli väga Unitedi moodi juba, kahjuks jäi Rüstu seekord peale. See on siis esimest korda 24jas mängus kui ei suudeta võita koduväljakul just Euroopa arvestuses.
                          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                          Kommentaar


                            Ega Owen ei teinud ka selle 25 minutiga mitte kottigi.
                            Algselt postitas Stok
                            Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                              Mängu mitte-näinuna ei tohiks ma tuuseldama hakata, a vat selle oweni oleks võind ikka põhisse panna. macheda-welbeck on suhtelised mõhk&tölpa seal kahekesi koksama.
                              Aga tänase põhjal paned pange, paraku või õnneks. Mõlemad olid head ja vähemalt esimesel poolajal mängisid omavahel + Obertaniga ka kohati väga ilusti kokku. Owen seevastu tõestas kakskümmend minutit, et on Liam Milleri kadunud vend.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Kuna tervet mängu ei olnud võimalik vaadata siis küsiks, kuidas Park mängis ?
                                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X