320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See oli küll viimane piisk karikasse.Ma mõtlen Jack Rodwelli ostmiskarikasse.Kõik muu oli allapoole arvestust.SAF vist ei vaadanud Evertoni mängu Chel$eaga,et 4 mehelise keskvälja pani.
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

    Kommentaar


      Keskväli mängiti puhtalt üle ja kaitse oli sitt. Rooney hambutu mäng lisaks - ei saanudki midagi muud tulla.

      mis Evansisse puutub, siis tasub hoida küll. Viimasel ajal on lihtsalt ebakindel, täna muidugi päris abitu. Noore mängija asi, hetkel vajab veel igasuguste oranžide poiste asemel kogenumat-paremat partnerit kõrvale.


      edit: see jäi ka veel kripeldama siiski, et nahui see Berba välja oli vaja võtta? just sellest hetkest peale läks päris käest ära.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas Blaugrana Vaata postitust
        manu polnud ammu juba 2 väravaga kaotanud
        Ei ole jah kahega ammu saanud
        19 detsembril saadi Fulhami käest 3-0
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Neville on selgelt vanaks jäänud ja Evans on viimased 2 mängu kaitses nagu peata kana. West Hami vastu ootaks juba Vidat keskkaitsesse tagasi.
          Minumeelest viivitas SAF Mickey sisse toomisega liiga kaua ja Valencia välja võtmine oli kah halb variant.
          Plusspoolelt tooks välja Evra ja Browni, ning Berba tegutsemise. Nii palju, kui Owen palli sai, hoidis ta palli kenasti ja söötis edasi.


          Kommentaar


            Gary oli lihsalt imeline täna

            Kommentaar


              Algselt postitas eesticristiano Vaata postitust
              Neville on selgelt vanaks jäänud ja Evans on viimased 2 mängu kaitses nagu peata kana. West Hami vastu ootaks juba Vidat keskkaitsesse tagasi.
              Minumeelest viivitas SAF Mickey sisse toomisega liiga kaua ja Valencia välja võtmine oli kah halb variant.
              Plusspoolelt tooks välja Evra ja Browni, ning Berba tegutsemise. Nii palju, kui Owen palli sai, hoidis ta palli kenasti ja söötis edasi.
              Neville polnud sugugi kõige hullem ja Brown plusspoolel? Nigga please. Evra vajaks hädasti lihtsalt natuke puhkust, mingid lollid juhtme kokkujooksmisest tingitud vead kipuvad aeg-ajalt sisse tulema. Teise värava puhul kaotas Goslingu korraks täiesti ära. Kodus West Hami vastu võiks ju küll de Laetile korraks möllata anda.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                Gary oli lihsalt imeline täna
                Ma ei mõnitaks. Mängud Premieris, kus Gary on alustanud sel hooajal enne tänast: 5-0, 2-1, 4-1, 3-0, 5-0.

                Vastavalt siis Wigani, Boltoni, Portsmouthi, Burnley ja oijah... Portsmouthi vastu.
                20 LEGEND

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  Neville polnud sugugi kõige hullem ja Brown plusspoolel? Nigga please. Evra vajaks hädasti lihtsalt natuke puhkust, mingid lollid juhtme kokkujooksmisest tingitud vead kipuvad aeg-ajalt sisse tulema. Teise värava puhul kaotas Goslingu korraks täiesti ära. Kodus West Hami vastu võiks ju küll de Laetile korraks möllata anda.
                  Teine värav algas palju varem ja just Gary koos Valenciaga oli peasüüdlased selles.

                  Kommentaar


                    Küll on hää, et ma eile Kukus käisin. Nüüd ei märganud õigel ajal üles tõusta ja magasin selle jama maha.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PraS Vaata postitust
                      Teine värav algas palju varem ja just Gary koos Valenciaga oli peasüüdlased selles.
                      Täiesti nõus ja ei pidanudki silmas, et Evra seal suurim süüdlane oleks olnud. Aga tukkuma jäi korraks küll. Kui oleks üldse vaja konkreetselt kellegi kaela määrida, siis eeskätt Valencia, kes jättis abistamata.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Täiesti nõus ja ei pidanudki silmas, et Evra seal suurim süüdlane oleks olnud. Aga tukkuma jäi korraks küll. Kui oleks üldse vaja konkreetselt kellegi kaela määrida, siis eeskätt Valencia, kes jättis abistamata.

                        Minu arust oli valencia hästi meest katmas, kuid miks Gary seal ka askeldas ja oma tagala tühjaks jättis on küsimärk. Läbi Gary lollusi pidi Wes positsioonist välja minema ning seeläbi ka Evans jne.

                        Nagu terve hooaja on olnd Manu kaitseliin väikeste apsude tõttu selline sõiduhoov nii oli ta ka täna.

                        Kommentaar


                          Ma usun, et kui Evansile Vidic kõrvale anda, mängiks poiss päris hüvalt. Sama, mis vahepeal Andersoniga, et kui Scholes kõrval pole, siis ebakindel n shit.
                          Algselt postitas Stok
                          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                          Kommentaar


                            Nojah, peab üle vaatama, esmapilgul jäi selline mulje. Kollektiivselt küpsetatud pirukas nii või teisiti. Nagu keegi juba enne mängu kahjuks prohvetlikult sõnastas, et puhtalt paberil Neville-Brown-Evans kolmikut näha ajab vastase ründajad juba enne avavilet äksi täis. Lööb muidugi ka seda enam välja, kui keskväljale vabatahtlikult selline läbisõiduhoov tekitatakse. Viigiväravani oli intsitatiiv kenasti käes ja sealt edasi lasti miskipärast sinistel rahulikult lükata.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vtp Vaata postitust
                              Ma ei mõnitaks. Mängud Premieris, kus Gary on alustanud sel hooajal enne tänast: 5-0, 2-1, 4-1, 3-0, 5-0.

                              Vastavalt siis Wigani, Boltoni, Portsmouthi, Burnley ja oijah... Portsmouthi vastu.


                              Ma küll mõnitaks, sest mees on ilmselgelt ainult juustude klubide vastu, keda tulebki kolme väravaga loputada, mängida saand. Ja iga kuradi kord kui gary palli sai, käis külm jutt läbi ja lootsin, et mehike palli lihtsalt kiiresti kuskile minema kupataks. Nje narmalna.
                              Ja jälle see kaitse... Kui maailmaparimnatuaalsealbiinokaitsja halbuses on kõik juba korduvalt veendunud, siis Evans oli ka ikka üllatavalt sitt täna. Paneks siinkohal Riole uuesti ühe tutaka selle lollaka bänni saamise ees.

                              See Rooney esimese poolaja löömata jäänud üks-üks olukord jääb kripeldama ja tõele au andes mängis Everton täna taktikaliselt siga hästi.

                              33punkti korjata.
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                see kaotus tuli meie olematu kaitsemängu ja SAFi kummaliste vahetuste sünergiana.
                                Gary jäeti koguaeg kohvile, lausa kahju hakkas temast. Sai Landoni endale vastaseks ka... unlucky. Brown ja Evans koos - oh õudust. Vincentilt ses osas 110% õige kommentaar.
                                Kõik vahetused olid vigased. 1-1 pealt Berbatov välja ? 1-2 pealt Valencia välja ja Fletcher äärele ??!! Carricku oleks pidanud pigem 60ndal minutil välja vahetama, täiesti nonsenss mees oli keskel. Ja ta cornerid olid lausa V liiga tasemel täna.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X