320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No tegelt jah minu arust viimases mängudes ta väga hästi mänginud kaitses ja tegelt sinna polegi midagi panna hetkel..

    Kommentaar


      YLE 2 on veel kellegil mute peal?

      Kommentaar


        Ei, puhas soome keel

        Kommentaar


          mul ka, mute nagu oleks, midav nagu.
          ja VSB-d ei leia enam kuskilt

          Kommentaar


            Algselt postitas Tim| Vaata postitust
            väga hästi mänginud kaitses ja tegelt sinna polegi midagi panna hetkel..
            Lause esimese poolega nüüd väga nõus ei oleks.Väga hästi ta kindlasti mänginud ei ole,kuid siiski rahuldavalt.Kutt on noor veel, natuke tuulepea,aga potensiaali on ja mida aeg edasi seda paremini ta mängima hakkab.Igal juhul parem valik kui Neville.Võibolla oleks võinud Wes Browni proovida, aga samas on ta ka selline ebalev variant.

            Btw, Starmani kodukolmik ja YLE2 on ilma hääleta.Minu probleem ainult või kellelgi veel ?(mustamäel olen)
            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

            Kommentaar


              Goal of the Season on sündinud

              Kommentaar


                rooney mõtles, et lööks paar väravat kah vahelduseks.. esimene poolaeg laiutas ainult käsi, nani oli ka ulme p*sk aga valencia õnneks heastas.

                Kommentaar


                  ja õnneks oli vastastel ~70min Huntelaar mängus .

                  Kommentaar


                    Kuradi lambad.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      lõpp läks rabedaks, mille eest see carrick teise kollase sai, see jäi natukene arusaamatuks.

                      Kommentaar


                        Päris pingeline mäng oli - üllatust siiski ei juhtunud ja Manu võitis, Milani vastupidavusega väheke probleeme Ronny ja mõni teine veel olid teine poolaeg tunudvalt kehvemad kui esimene. Nani oli täielik katastroof - Valencia oleks võinud juba varem mängu tulla. Ei ole need Itaalia klubid enam samal tasemel, mis Inglismaa ja Hispaania klubid. Mängu parimad minu arust Hollandlane ja Fletcher ka Rooney oli teine poolaeg hea. Carricku punane oli muidugi päris rumal, ma ei saanudki aru, miks ta sai selle - mölises?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
                          lõpp läks rabedaks, mille eest see carrick teise kollase sai, see jäi natukene arusaamatuks.
                          peale viga Patole, lõi tema palli kaugemale. Sellest tuli kollane ma usun.
                          AILTON

                          Kommentaar


                            Anna andeks, et ma pole sel hooajal iga Manku mängu näinud, aga mis asi see üllatus oleks pidanud olema? Kui Milan koduväljakul võidab? Seda Manut, kes pole mitte see Ronaldo-Manu. Sorri, aga ei.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas P!NK Vaata postitust
                              Pakun skooriks 2-3 Manule muidugi.
                              No vot,,,,!
                              You need people who score goals, that's how you win games.

                              Kommentaar


                                Väga tore teine poolaeg, esimesest pole mõtet üldse rääkida, Scholesi väravaga vedas meil lihtsalt. Teisel poolajal Milan lihtsalt seisis nagu mingit mõtet poleks vendadel üldse. Positiivne, et Rooney oma CL -i väravatearve avada suutis. Ja Carrick? wtf ?
                                Algselt postitas Tofoa
                                Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X