320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kõige tähtsam karikas võidetud. hooaega võib juba õnnestunuks lugeda

    Kommentaar


      Õnnitlused Mickey Mouse Cupi võidu puhul.

      Kommentaar


        Algselt postitas NOT Vaata postitust
        Esimene suurem finaal see aasta mängitud ja võidetud
        Algselt postitas P!NK Vaata postitust
        striimi?

        1010101
        Hea, kui on pea.

        Aga jah, gloorigloori, nagu tavatseb hõisata foorumikasutaja jyriöö. Pai muidugi kõigile, aga kaks paid saab Park, kellelt ma nii head mängu ei mäletagi.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Olgu kasvõi Mickey Mouse Cup, mingi tiitel ikkagi kirjas.
          Vaatasin mängu ka... tavalised staarid nagu ikka - Fletcheri meeletu töövõime keskväljal, Berba kannasöödud, Valencia tsenderdused ja viimasel ajal tavaliseks saanud Rooney peaga väravad .

          Kommentaar


            Aston Villa - Manchester United 1-2 ::: video
            http://videa.hu/videok/sport/aston-v...D1B1tO4jJTFBzw
            http://stream.try.hu

            Kommentaar


              katk, ma saan aru su murest, et su tiim ei võida lähiaastail mitte midagi ja et carlsbergi õlu on ka sinujaoks kallimaks kruvitud, aga sa võiksid siiski vait olla

              Kommentaar


                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                Õnnitlused Mickey Mouse Cupi võidu puhul.
                Vot näed siin just tekkis mängu vaadates just küsimus, et mis võis olla see viimane hooaeg, kui Manku kohe üldse mitte kui miskit ei võitnud. Tuleb välja, et oli 2004/05. Ehk siis viimane kord, kui Arsenalil õnnestus üldse miskine karikas ligi võtta. Seega ütleks leebelt, et ää kägise, hea inimene.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Selge siis. See oli õnnitlus, mitte iroonia. Mickey Mouse'iks nimetatakse seda isegi Inglismaal seetõttu ka kirjutasin nii.
                  Mul hakkab juba tunne tulema, et te ise otsite siin lihtsalt konflikte.

                  Supermariole ütleks nii palju, et tõepoolest on näha, et Arsenalis on totaalne talendi puudus ja tõesti lähemal kui mitte lausa kahekümnel siis vähemalt kümnel hooajal pole tõesti ühtegi karikat tulemas. (Vihje: See oli iroonia)

                  PS Carlsbergi liitri hind on vähemalt minu kodulinnas 16 krooni! Tõepoolest väga kallis.

                  Kommentaar


                    jaa, kogu aeg õudsalt tahaks verbaalselt molli anda kellelegi. surmtõsiselt ja täiega.
                    ehk et kõik pole alati nii terav kui paista võib. ega ammugi mitte solvavalt mõeldud.

                    ja tänud õnnesoovide eest. peame meeles ja eks siis vähemalt kümne aasta pärast vastame samaga
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Epic Vaata postitust
                      Onud ju ei arvesta pingilt tulnuid.

                      Siiamaani beefin Pellegriniga.
                      Ooo, isegi arvestasid.

                      Karikavõit on ka tore.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        ja tänud õnnesoovide eest. peame meeles ja eks siis vähemalt kümne aasta pärast vastame samaga

                        Sa oled õel, vints
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          miljonärid küll, aga pidu ikka nagu proletariaadil - odav õlu rindu ja paar rulli peldikupaberit laiali loopida.

                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Mis rikkale loomulik, see vaesele imelik
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar





                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                Paul @ 2:13
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X