320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Muide bulgaaria keeles ei käändu sõnalõpud nii nagu vene keeles. Aga oma Berbat võite küll käänata ja väänata nagu ise tahate, temast mul suva - lihtsalt faktilise märkuse korras.
    ma tõin lihtsalt uue sõna vene keelde ja siin levitan seda.
    slimm.ee

    Kommentaar


      FA Cupi kolmandas ringis kodus Liverpool. Mäng peaks toimuma 8-9 jaanuar.

      Kommentaar


        walk in the park

        Kommentaar


          jajah. FA Cupi kolmas ring, kodus vastaseks vana vihavaenlane ja juba ette "neile lükkame küll lõdvalt ära" hoiak. kus ma seda nüüd kuulnud olengi...
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            See oli jah tore mäng.

            Kommentaar


              Pärast 0:0 mängu Rangersiga sel hooajal, läksin stuudiosse ja lasin oma tätoveerijal endale uue pildi nahale raiuda. Pühendumus.
              Lisatud failid
              Algselt postitas Stok
              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

              Kommentaar


                Nanil on kodus enda elusuurune skulptuur

                Kommentaar


                  37
                  "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                  Kommentaar


                    Legendile kõike paremat! 37 on ikka jalgpalluri kohta päris uhke vanus.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                      Pärast 0:0 mängu Rangersiga sel hooajal, läksin stuudiosse ja lasin oma tätoveerijal endale uue pildi nahale raiuda. Pühendumus.
                      http://yourtattoosucks.com/wp-conten...ttoo_chart.png
                      Oh noes

                      Kommentaar


                        Antonio Valencia could be challenging for a first-team return at Manchester United by the end of January after being fast-tracked towards fitness with the help of NASA-designed equipment at the club’s Carrington training ground.
                        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                        Kommentaar


                          tore on. mängu toimumine sõltub väidetavalt sellest, kas Clattenburg suudab ennast läbi hangede Upton Parkini närida.

                          edit: ok, mängivad ikka, see krõll jõudis kohale siiski.

                          Kuszczak
                          O'Shea - Smalling - Evans - Fabio
                          Bebe - Anderson - Fletcher - Giggs
                          Obertan
                          Hernandez

                          Subs: Amos, Rafael, Brown, Carrick, Eikrem, Park, Macheda.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Tahaks kunagi Fabiot ja Rafaeli korraga koos platsil näha Alati üks istub.

                            Kommentaar


                              John O'Shea, ainus mees, kes oskab pealelöögi enda selja taha auti panna.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Palju on räägitud, et keskväljale oleks kedagi vaja. Võtaks selle West Hami maestro Spectori. Või ei, oot.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X