320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Scholesi siiski piisavalt terveks ei saadud.Kahju.Loodetavasti tuleb ära.Mis Berbatovisse puutub,siis mõneti loogiline, oli teine viimases CLi mängus kehvem kui Rooney.Samas kui poolajaks taha jääme siis suure tõenäosusega teisel poolajal saab mängu.
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

    Kommentaar


      Suhtuksin pigem skeptiliselt sellesse viimase hetke vahetusse...Fletcher naases just vigastusest ning Carricku mängud on vahest nagu öö ja päev. Blackburni vastu super ning Valencia vastu uskumatult ebakindel. Kuigi Berbatov Valencia vastu ei realiseerinud oma võimalusi, oleks Arsenali ebakindlal kaitsepaaril niikuinii jalad värisema pannud. Loodame, et Anderson-Carrick löövad keskelt mängu lukku ning Evra-Rafael hoiavad Arshavini, Nasri äärtelt eemale. Chamakhil võetakse nkn kratist kinni keskel, pole tal minna kusagile. Jääb vaid loota, kuidas ründemängijad omavahel klikkima hakkavad.

      Kommentaar


        Hämmastavalt ilus taktikavõit Fergusonilt vähemalt esimene poolaeg. Siiani kiidaks kõiki. Aitäh poisid!
        “I am Zlatan. Who the hell are you?”

        Kommentaar


          korralik mäng - ManU domineerib korralikult, ei lasta Arsenalil midagi teha

          Kommentaar


            Natuke vähe kasutati Nanit minu arust, Sagna äär peaks väheke kindlam olema, millegipärast jäetakse pall alati Evrale ettevõtmiseks, kuigi hetkel pole seal veel midagi tulnud(nii palju kui mina mängu nägin, 1.poolaja teiseks pooleks leidsin alles normaalse striimi).

            Väravat kommenteeriks nii palju, et puhtalt Parki meistrilikkuse pealt tuli, keegi Arsenali mängijatest poleks midagi erilist saanud teha. Alguses vaatasin üldse, et lõi kuidagi rinnaga sisse.

            Kommentaar


              Meisterlikkus on ikka üsna helde, eriti kui seda kasutada Parki iseloomustamiseks. Parkile tuleb au anda, et ta taipas väravat tähistada, kire taibuga poiss vähemalt. Iga teine poleks seal arug kohe hoobilt saanud, et värava lõi.

              nani püherdamist on veidi piinlik vaadata. ja tuleb välja, et OTl võivad Manu mängijad kohtunikule lausa kätega kallale minna, kui vile ei istu.

              Kommentaar


                Algselt postitas coco Vaata postitust
                Meisterlikkus on ikka üsna helde, eriti kui seda kasutada Parki iseloomustamiseks. Parkile tuleb au anda, et ta taipas väravat tähistada, kire taibuga poiss vähemalt. Iga teine poleks seal arug kohe hoobilt saanud, et värava lõi.

                nani püherdamist on veidi piinlik vaadata. ja tuleb välja, et OTl võivad Manu mängijad kohtunikule lausa kätega kallale minna, kui vile ei istu.
                Olen tervet mängu vaadanud ja ma küll ei mäletaks ühtegi olukorda kus Nani oleks niisama maha visanud.

                Kommentaar


                  Palun kas keegi teeks sellest .gif pildi, kui mängu lõpusekunditel Evra palliga purjetas ja vist oli Sagna, kes proovis kätte saada, aga sai oi kui magusalt keha.
                  Algselt postitas Plechazunga
                  Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                  Hmm, that didn't really work.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mourinho Vaata postitust
                    Natuke vähe kasutati Nanit minu arust, Sagna äär peaks väheke kindlam olema, millegipärast jäetakse pall alati Evrale ettevõtmiseks, kuigi hetkel pole seal veel midagi tulnud(nii palju kui mina mängu nägin, 1.poolaja teiseks pooleks leidsin alles normaalse striimi).
                    Nanit kasutati vähe? Nani pigem ei saanud oma äärel hakkama. Meil parajalt õnne pigem, et Arsenal mängis nagu meie hooaja alguses oli suhteliselt kehva olukordade looja. Rooney oleks ka võinud pingile panna ja kellegi teise sinna ette tuua. Lõpus nagu ärkas korraks, aga muidu teine pool suht kahvatu. Ma saan aru, et vormi pole veel, aga poputama ka ei pea. Muidu mitte midagi ütlev mäng.
                    3 punkti, nujah kulub ikka marjaks ära
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                    My spell checking is second to nine!

                    Kommentaar


                      eriti nõme.
                      panin trios raha selle peale, et united võidab 1:0 (ja poolaeg on ka 1:0), see oleks krooninud mu kombot, kus ülejäänud täppi läksid ja 40 eegust pidi 1200 saama.
                      nüüd näitab, et kaotatud.. no trade maa!

                      Kommentaar


                        Nani on maailma parim söödumeister.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas PraS Vaata postitust
                          Nani on maailma parim söödumeister.
                          Õige tähelepanek!
                          10 assisti Premieris, hetkel jagab liidrikohta selles osas.
                          #Manchester United
                          #Juventus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas coco Vaata postitust
                            Meisterlikkus on ikka üsna helde, eriti kui seda kasutada Parki iseloomustamiseks. Parkile tuleb au anda, et ta taipas väravat tähistada, kire taibuga poiss vähemalt. Iga teine poleks seal arug kohe hoobilt saanud, et värava lõi.

                            nani püherdamist on veidi piinlik vaadata. ja tuleb välja, et OTl võivad Manu mängijad kohtunikule lausa kätega kallale minna, kui vile ei istu.
                            niuts

                            Algselt postitas futbolidipaul
                            Muidu mitte midagi ütlev mäng.
                            Meisterlikult realiseeritud taktika pigem.

                            Kommentaar


                              hea mäng, kohustuslikud 3p
                              "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

                              Kommentaar


                                See oli päris tore hetk jep(Evra vs Sagna lõpus). Minu jaoks oligi täna Evra MoM, esimesel poolajal küll ründefaasis midagi erilist juurde ei toonud, kuid kaitses oli kindel. Teisel poolajal oli aga meeskonnahing, igast rünnakust võttis osa ning kaitses ülikindel, arvestades veel seda, et Arsenali mäng käis enamjaolt läbi parema ääre. Rooneyst on nüüd küll kahju, et väravat jällegi kirja ei saanud, kuid eks see penalti oli ikka täiesti tühjast kohast välja imetud, olgem ausad. See chip oleks võinud küll sisse minna muidugi, kuid poolakast väravavaht oli täna küll ikka väga kindel. Polegi vist vaja pikaks ajaks turule minna Arsenalil? Kartsin just teisel poolajal Arsenali tugevat pinki ning tulid sisse täpselt need mehed, keda ma ootasin ning enda peale võttis sealt kõige rohkem mängu Walcott, kuid mees ei saanud lihtsalt oma kiirust ära realiseerida nii väikses ruumis.

                                Lõpetuseks ütleks et puhas taktikaline võit. Keskväli oli kinni, Arsenali overlaping ääred olid küll täna ainsad ohud, kuid mitte midagi erilist. Umbes küll 80.minutilt alates oleks tahtnud Berbat veel näha, kuid kuna possession oli Arsenali käes rohkem, sobis Rooney taktikaga rohkem kokku. Kas SAF tegigi vaid ühe vahetuse täna kokku siis?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X