320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    no ega ta päris tasuta ju siiski ringi ei lase, mingi 50k nädalas põhipalk on siiski olemas, et naine-lapsed nälga ei jääks. paremat poleks ta kuskilt saanud niikuinii.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      mis pay as you play juttu te siis ajate?
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas Ertai Vaata postitust
        Owen kindlasti flop pole. Kes tahab uurigu palju mees minutite peale on väravaid löönud, palju ta palka saab jne.
        SAFilt väga hea oli Owen Unitedisse tuua. Sobib ka sinna, klassikaline poacher, kellel on vaja ainult võimalusi ja lööb ära.

        Mulle endale Liverpool meeldinud ammusest ajast, aga ei saa aru nendest plõksijatest, kes kibestumise vms põhjusel tüüpilist jalkaossi/fanboy juttu ajavad.

        edit:neid plõksijaid on nii soccerneti foorumis kui mujal liialt palju, aga "pigem suren/vihkan/kasvan pimesilmse (ohmu) fännina" kui olen lihtsalt munn tegelikult tõesti sümpatiseerib rohkem
        Kas mina plõksisin? Mina avaldasin vaid enda arvamust Oweni kohta. Sellise Oweni pärast kibestunud, ei. Kunagi oli tegu suurepärase ründajaga aga mis temast alles on? Väga vähe. Kiirus, realiseerimisoskus, reaktsioonid pole ammu enam nii head kui aastate eest. Hästi on meeles ManU mäng Leedsiga, Owenil oli suurepärane võimalus viigistada, aga suutis selle kuidagi ära rikkuda. Noorem Owen oleks rahulikult selle võimalus alla nurka ära lükanud. Pärast Real Madridi minekut pole ta enam sama mängija olnud, Realil kohe on selline oskus häid mängijad rikkuda. Minu arust on tegu flopiga, sest vaevalt Ferguson ta klubisse tõi eesmärgil, et mees saaks enamik ajast arstikabinetis istuda samal ajal kui see vincenti öeldud 50k palk rahulikult edasi jookseb. Tegu on vaid minu tagasihoidliku arvamusega nii et igasugused Henrid ja teised, ärge kohe närvi minge.

        Kommentaar


          Üldiselt oleks kena, kui sa oma arvamust mõne tõsiseltvõetava argumendiga põhjendaksid ka. Seni oled sa rõhunud klaasmehe klišeele ja igasugu oleksitele, aga ei ole õieti lauale pakkunud midagi, mis sinu arvamust õigustaks.

          Nagu Vince välja tõi: Owen mängis möödunud hooajal vaid ühe mängu vähem, kui Torres. Vaadates ründaja kohta teist, hoopis olulisemat näitajat: selle 32 mängu jooksul, millest alustas ta 11 ning tuli vahetusest väljakule 20 korral, lõi ta 9 väravat. See on siis üks värav rohkem, kui David N'Gog, kelle vastavad numbrid olid 18 - 19 - 8. N'gog teenib aastas umbkaudu £2M, Owen ilma boonusteta £2,5M. Ma ei näe siin kuskil vohavat ebaõiglust.
          20 LEGEND

          Kommentaar


            Ei no inimene püüab meile meeleheitlikult tõestada, et Owen on aastatega vanemaks jäänud. Laskem siis, ega obviouse steitimist pole kunagi liiga palju.

            pay as you play kohta - kui kõlbab kõikvõimalikel allikatel seda nii nimetada, siis kõlbab ehk ka siin teemas. aga võime muidugi ka näiteks siis palgaga võrreldes suurtest mänguboonustest rääkida. mitte et see antud juhul sisuliselt midagi väga muudaks. võrdluseks lihtsalt, et njuukas oli mikey palk mäletamist mööda mingi 110k. sellega võrreldes igati mõistlik diil.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              pay as you play kohta - kui kõlbab kõikvõimalikel allikatel seda nii nimetada, siis kõlbab ehk ka siin teemas. aga võime muidugi ka näiteks siis palgaga võrreldes suurtest mänguboonustest rääkida. mitte et see antud juhul sisuliselt midagi väga muudaks. võrdluseks lihtsalt, et njuukas oli mikey palk mäletamist mööda mingi 110k. sellega võrreldes igati mõistlik diil.
              Pullikaka (terve lõik) ja ma olen kindel, et sa saad sellest ikka ise ka aru. Päris nii ikka ei ole, et 50K on suva ja ei muuda midagi.

              Aga vähemalt selgus majas.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Kas eelmise hooaja Torres ja Owen on võrreldavad? Liiga lõikes (kus ju hooaja enamik mänge mängitakse) ei aita statistika ju kuidagi Owenile kaasa.

                Owenil mänge 19, väravaid 3.
                Torresel mänge 22, väravaid 18.

                Kas Ferguson tõi Oweni tõesti meeskonda lootuses, et mees hakkab sama moodi võrku sahistama nagu ühes teises punases klubis? Okei, saadi tasuta, aga ründajalt ootaks ju rohkem kui 3 väravat. Mitmed ManU keskväljamehed suutsid ka eelmisel hooajal paremini esineda. Tõestada ei ürita ma midagi- avaldasin vaid enda arvamust, kas ma pole endiselt seda piisavalt põhjendanud või jäi midagi ikka segaseks?

                Kommentaar


                  Algselt postitas zip Vaata postitust
                  Kas Ferguson tõi Oweni tõesti meeskonda lootuses, et mees hakkab sama moodi võrku sahistama nagu ühes teises punases klubis? Okei, saadi tasuta, aga ründajalt ootaks ju rohkem kui 3 väravat. Mitmed ManU keskväljamehed suutsid ka eelmisel hooajal paremini esineda. Tõestada ei ürita ma midagi- avaldasin vaid enda arvamust, kas ma pole endiselt seda piisavalt põhjendanud?
                  Keriks nüüd kogu selle jama algusesse tagasi, leiaksid üsna pea oma küsimusele vastuse. Igaks juhuks siiski aitan su hädast välja ühe tsitaatiga ja tõstan selle kõige tähtsama koha veel eriti esile, et sul seekord ei jääks märkamata.

                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  erinevalt paljudest teistest averagoe joe'dest ei ole keegi teda algusest peale meskonna alustalaks toonudki ja vahetusmehe kohta on ta piisavalt terve. taustüsteemi mõttes - eelmisel hooajal mängis klubi eest ühe mängu vähem kui Torres. lisaks oleks olnud veel kümmekond korda pingi pealt võtta. flopp?
                  See on ka põhjus, miks väravate arvu võrdlus Torresega ei päde. Kuldkiharake alustas oma 22-st premieri mängust 20. Owenil oli algkoosseisu asja viiel korral. Ühesõnaga üritad sa võrrelda Liverpooli üht olulisemat lüli ManUtd valikujärjekorras (möödunud hooajal) 3.-4. ründemehega. Torrese ja Oweni võrdlus oli siin toodud vaid sel põhjusel, et sa mõistaksid, et su arusaam Owenist kui klaasmehest ei pea päris paika. Mees oli olemas siis, kui teda vaja oli. Kuskil selle vaidluse alguses on ka loetelu sellest, millal teda vaja oli ja mis ta nendel kordadel meile andis. Keegi ei üritagi sulle öelda, et ta jätkuvalt kui noor jumal väljakul ringi lidub ja igast positsioonist väravaid ära taob. Selle "ta ei ole enam nii hea, kui oli" kaardi lõid sa lauale üsna hilises vaidluse faasis - no shit, sherlock? Oma esimeses lauses olid sa siiski veidi söakam ja nimetasid teda puhtakujuliseks flopiks. Saadi tasuta, teenib vähem kui Wes Brown ning on võimeline mängima piisaval tasemel, et Berbatovi või Rooney ansamblist välja langemise korral ei peaks juukseid välja kitkuma ja maeitea O'Shead ründes mängitama. Floppa seda.
                  20 LEGEND

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vtp Vaata postitust
                    See on ka põhjus, miks väravate arvu võrdlus Torresega ei päde. Kuldkiharake alustas oma 22-st premieri mängust 20. Owenil oli algkoosseisu asja viiel korral. Ühesõnaga üritad sa võrrelda Liverpooli üht olulisemat lüli ManUtd valikujärjekorras (möödunud hooajal) 3.-4. ründemehega. Torrese ja Oweni võrdlus oli siin toodud vaid sel põhjusel, et sa mõistaksid, et su arusaam Owenist kui klaasmehest ei pea päris paika. Mees oli olemas siis, kui teda vaja oli. Kuskil selle vaidluse alguses on ka loetelu sellest, millal teda vaja oli ja mis ta nendel kordadel meile andis. Keegi ei üritagi sulle öelda, et ta jätkuvalt kui noor jumal väljakul ringi lidub ja igast positsioonist väravaid ära taob. Selle "ta ei ole enam nii hea, kui oli" kaardi lõid sa lauale üsna hilises vaidluse faasis - no shit, sherlock? Oma esimeses lauses olid sa siiski veidi söakam ja nimetasid teda puhtakujuliseks flopiks. Saadi tasuta, teenib vähem kui Wes Brown ning on võimeline mängima piisaval tasemel, et Berbatovi või Rooney ansamblist välja langemise korral ei peaks juukseid välja kitkuma ja maeitea O'Shead ründes mängitama. Floppa seda.
                    Keriks nüüd natuke tagasi ja vaatad äkki paar posti üles kes Torrese nime siia üldse sisse tõi? Mina ei saa aru millest üldse nii palju kära, ütlen välja selle mis mina arvan ja järsku on kõik kaelas seletamas, kuidas minu arvamus on vale. Naljavennad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zip Vaata postitust
                      Keriks nüüd natuke tagasi ja vaatad äkki paar posti üles kes Torrese nime siia üldse sisse tõi? Mina ei saa aru millest üldse nii palju kära, ütlen välja selle mis mina arvan ja järsku on kõik kaelas seletamas, kuidas minu arvamus on vale. Naljavennad.
                      Ma arvan, et Torres on flopp. Ühtegi karikat ei ole klubiga võitnud, kogu aeg katki, väravaid enam eriti ei löö, palka peab ka hirmus palju maksma. Ja dai pohh, kui sa tuled nüüd vastu vaidlema!

                      Aga noh, sul oli ilmselgelt mure hingel ja said ära öeldud. Ei tohigi lasta mingitel argumentidel oma arvamust kõigutada, sihikindlus viib elus kaugele.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Ma arvan, et Torres on flopp. Ühtegi karikat ei ole klubiga võitnud, kogu aeg katki, väravaid enam eriti ei löö, palka peab ka hirmus palju maksma. Ja dai pohh, kui sa tuled nüüd vastu vaidlema!

                        Aga noh, sul oli ilmselgelt mure hingel ja said ära öeldud. Ei tohigi lasta mingitel argumentidel oma arvamust kõigutada, sihikindlus viib elus kaugele.
                        Ei vaidlegi vastu, see on sinu arvamus. Tore, et lõpuks aru said.

                        Kommentaar


                          Owen=flop
                          Ja teie objektiivseid huioobineid ma ei taha kuulda.

                          Kommentaar


                            Kui sa nii ütled,härra.
                            aa, täna on mingi mäng ka v? Kui owen mängu peaks saama, siis näitab teile kes siin on flop ja kes mitte.
                            Eelmisest mängust sel hooajal vs. Sunderland ma parem ei tahaks rääkida, sest see oli lihtsalt K O H U T A V. Aga viimasel ajal on mäng kuidagi paremaks muutunud, kuigi siin nüüd oli päris pikk paus sees ,eks näis kas see oli pigem hea või halb. 3punkti võiks ära ikka tulla


                            Owen to score!!

                            Kommentaar


                              Oleks kohustuslik, et 3 punkti tuleks. Enam ei saa mingeid järeleandmisi teha, viike niigi palju.

                              Kommentaar


                                Fletch on haige ja Nani on katki.

                                van der Sar
                                Rafael - Vidic - Ferdinand - Evra
                                Giggs - Carrick - Anderson - Park
                                Rooney - Berbatov

                                SUBS: Kuszczak, Neville, Smalling, Gibson, Bebe, Hernandez, Macheda.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X