320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Õnnelik juhus, et siit need 3 punkti saime, aga tuleb õnnelik olla, et sellise koosseisuga ja mängupilti arvestades siit üldse punktid saime.

    Kommentaar


      Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
      Foy on muna. fitti seebiks.
      See on õige küll. Eks mul see kaal on viimase poole aastaga ikka täiesti ebanormaalselt kasvama hakanud, oleksin päris rõõmus kui praegusest 90-st saaks mingi 10 kilo seebiks keeta.

      Lisaks ma siinkohal kirjutaksin alla talvise puhkepausi poolt. On küll vahva, et teisel jõulupühal ja uue aasta esimesel päeval on telekast vaadata muudki peale suusahüpete, aga on selge, et keskendatus ja motivatsioon ei ole neil päevil samad, mis muidu. Mina näiteks jäin esimesel poolajal tukkuma, vastavatud tuborg käes, ja ma ei tea kuidas teil, aga meil õllest läbiligunenud diivan=suur pahandus.
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Täiesti masendav mäng. Ainult Rooneyl oli tahtejõudu midagi korda saata, teised tulid niisama jalutama.

        Kommentaar


          Soccerneti uudist uskudes, siis jaanuaris Ferguson täiendusi tuua ei plaani.

          Manchester Unitedi peatreener Sir Alex Ferguson välistas kõik jaanuarkuised mängijaostud.

          Kommentaar


            SAF tavaliselt ei hõiskagi väga oma transferitega ja ajab seda asja vaikselt.

            Kommentaar


              Viimased arvestatavad talvised ostud olid Vidic ja Evra. Viis aastat tagasi. Squad cap ka, tuletan meelde. Maksimaalselt võiks ehk tulla üks äär laenule, aga vaevalt sedagi, kui Valencia ja veebruari jutud tõesti tõele vastavad. Ja kust sa tegelikult ikka leiad meest, kes oleks praegu võimeline kuu või kaks kohe põhikoosseisu tasemel laskma ning seejuures soodsalt kätte tuleks. Karikates võivad Bebed ja Obertanid sama hästi edasi-tagasi joosta. Või siis näiteks Cleverley koju ja muud sellised kosmeetilised muudatused. Kõige tõenäolisemalt ei juhtu peale mõne laenulemineja mitte midagi.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Beckham laenule, mis seal ikka!

                Kommentaar


                  Welbeck koju tagasi. Mis seal ikka.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Arnej Vaata postitust
                    Täiesti masendav mäng. Ainult Rooneyl oli tahtejõudu midagi korda saata, teised tulid niisama jalutama.
                    kas sa jäid viasati telekommentaatoreid uskuma?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kriitikameel Vaata postitust
                      kas sa jäid viasati telekommentaatoreid uskuma?
                      Vaatasin skysportsi pealt ja ei, see on lihtsalt minu arvamus, mis mängupilti jälgides tekkis.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Või siis näiteks Cleverley koju
                        Kui mulle õigesti meenub, siis söör ütles ühes intervjuus ka juba konkreetselt välja, et Cleverley kutsutakse kindlasti tagasi.

                        Samas härra täna kenasti ikka Newcastle'i vastu mängimas. Loodetavasti teeb seda hästi ka.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Epic Vaata postitust
                          Kui mulle õigesti meenub, siis söör ütles ühes intervjuus ka juba konkreetselt välja, et Cleverley kutsutakse kindlasti tagasi.

                          Samas härra täna kenasti ikka Newcastle'i vastu mängimas. Loodetavasti teeb seda hästi ka.
                          Millalgi kuu või pisut rohkem tagasi rääkis korra jah üsna konkreetses vormis, samas viimane jutt, mis ma lugesin, oli juba ümmargusem "meil on Wiganiga väga head suhted" võtmes. Eks näis, Martinez on obv valmis ilmselt põlvili paluma, et ära ei võetaks, äkki halastab kah.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Rooney siis väljas 2-3 nädalat. Kurat küll! Just sel hetkel, kui tundus et mees on mänguvormi leidmas ja uuesti mõistmas, kuidas väravalukku murda. Valus, valus, valus. Samas mehe mängusoov, mida oli näha ka siis, kui ta jooksis vigasena väljakule on meeliülendav ja ehk paraneb siiski kiiremini kui doktorid seda ennustavad. Hea seegi, et meil on Berbatov, kes nüüd ka väravaid lööb ja vähem aega suitsukimumisele viidab. Supersub Chicharito võiks samas nüüd alustada, sest formatsioon 4-5-1(4-3-3) ja Berbatov üksi tipuna on ikka päris masendav ja seda küll enam näha ei sooviks.
                            E: Te kõik kindlasti mäletate seda noorhärrat Eikremi, kes pidi olema väga andekas, kellest pidi saama superstaar. Kurvad kõlakad on käimas, et tema endine koduklubi Molde on omandamas tema mängijaõigusi. Ma loodan, et ta ei lähe Ole Gunnar Solskjæri jälgedes tagasi Norramaale. Isiklikult väga lootsin, et just sellest noorukist saab asja, seega loodan, et vähemalt on meil eesõigus teda tagasi osta(nii palju arukust võiks ju ikkagi SAFil olla vanas eas). Igaljuhul uskumatu pauk, arvestades seda, et imo on ta ikka palju talendikam kui nt gibson..
                            E2: Noorte peale mõeldes tekkis veelgi huvitavaid küsimusi. Just see sama counti, cannumani ja F.Totti poolt fännatud Rooma suurklubi. Mäletan, et ostsime(või siis panime kotti) ühe super nooruki. Nimelt on mu mõtted Davide Petrucci peal. Kus on noorhärra? Millega ta tegeleb? Kuidas tal läheb? ... Ta ju lõi viimasel hooajal Riomma eest 19 mänguga 14 väravat. Ma siiski loodaks väga, et ta ei flopi(või et ei ole juba floppinud) Inglismaa jõulises jalgpallikultuuris.
                            Väike meeliturgutav klipp youtubest :
                            Algselt postitas rainis007
                            Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

                            Kommentaar


                              Berba ja Owen alustavad, mis seal muud

                              Kommentaar


                                Algselt postitas aron8888 Vaata postitust
                                E2: Noorte peale mõeldes tekkis veelgi huvitavaid küsimusi. Just see sama counti, cannumani ja F.Totti poolt fännatud Rooma suurklubi. Mäletan, et ostsime(või siis panime kotti) ühe super nooruki. Nimelt on mu mõtted Davide Petrucci peal. Kus on noorhärra? Millega ta tegeleb? Kuidas tal läheb? ... Ta ju lõi viimasel hooajal Riomma eest 19 mänguga 14 väravat. Ma siiski loodaks väga, et ta ei flopi(või et ei ole juba floppinud) Inglismaa jõulises jalgpallikultuuris.
                                Väike meeliturgutav klipp youtubest :
                                Sai väga hästi esiti hakkama, hetkel on vist vigastustega korralikult sina peal.

                                E: mõned lingid ka http://manutd.theoffside.com/manches...-petrucci.html
                                After almost nine frustrating months on the sidelines, United’s highly-rated Italian midfielder Davide Petrucci is apparently close to a return to action. Last seen in United colours back on …
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X