320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui sa oled a la 15a mänginud ründaja positsiooni, alates 10. eluaastast ja siis ükspäev saab sinust kaitsev poolkaitsja, kas saame eeldada et temast oleks päris vastas maailmaklassist poolkaitsjatele?
    Kurvaks teeb see,et unustatakse mida Smith on ründes teind, 7 väravat 7 mängus koheselt kui meile tuli + kuivõrd südamega on ta Manchester Unitediga, natuke toetust ja nagu ta ise ja ka treenerid öelnud- laenule minek pole mõttekas, sest ta ei saaks 100% mängida. Hetkel on tal individuaalne kiirustrenn mis pidi toimima, samuti näitab tema pühendumist,et ta ei sõitnud ühele eelviimasele ManU mängule võõrsile lihtsalt kaasa, vaid palus jääda koju individuaalselt treenima.
    Usun,et kevadel me veel näeme tegusi Smithilt.

    Kommentaar


      Algselt postitas Epic Vaata postitust
      Turul räägitakse, et hooaja teiseks pooleks lähevad David Gray ja Ryan Shawcross laenule Antwerpi ning Johnny Evans ja Danny Simpson koola liigasse, esimene Sunderlandi ning teine Cardiffi.
      Nii siis, Evansi siirdumine Sunderlandi on "looks like a done deal" seisus. Bardsley on samuti sinna siirdumas ning sahistatakse, et ka Rossi leiab oma tee sinna.

      All the latest news from Sunderland AFC, including first team, club news, Academy news and SAFC Ladies news.

      Kommentaar


        Küsimus: kas keegi oskab ka selle mehe kohta midagi tarka öelda. Kui teda Giggsiga võrreldakse siis peab ikka väärt mees olema.

        Kommentaar


          Algselt postitas John Doe Vaata postitust
          Küsimus: kas keegi oskab ka selle mehe kohta midagi tarka öelda. Kui teda Giggsiga võrreldakse siis peab ikka väärt mees olema.

          Kerge kontekstivahe on siiski ka, kas olla 'the next Ryan Giggs' või 'Ryan Giggs of the non-league'. Praegu igatahes näikse üleminek Grays>Wolves reaalne ja kui SAF huvi edasi tunneb, peab ta Mickuga rääkima.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Täna jälle ikaldus? üldse ei saa nende hiinlastega läbi enam..

            ok, see hakkas tööle:
            ppstream://hwmj3e32ne62zrilapmt3ge5qmb5twqhdr5ahwotmjxeua6zhw hp2kqd3hjcmaybapmq.pps/J2BSO2KOUZN7MRCMZY2KYFWS4XXWY6KQ

            Kurat hiinlased ja nende maavärinad, esimese poolaja nägin veel ära, aga teisest ei näinud suurt midagi. Lõpus läks seal veel teravaks, nagu live commentaryst lugeda võis. Aga muidu ju kõik kena, pluss kaks ja nii.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Järjekordselt kaks väravat Ronaldolt, järjekordselt võit ning kolm punkti, järjekordselt pani Chelsea paska. Tore! +6

              Kommentaar


                Super tõesti.....
                MU FCUK

                Kommentaar


                  ei maksa vara hõisata, aga terry on chealsea suur kaotus olnud, ja tuleb ära kasutada seda, ja vahe sisse korralik teha

                  Kommentaar


                    Ei noh, elu on ilus ju . Aga mis mulle isiklikult viimasel ajal kõige rohkem imponeerib, on see, et praegusel meeskonnal on välja arenenud aukartustäratav oskus vastane vajadusel mängust täiesti välja lülitada. Ja tehakse seda mitte mõne divarimeeskonnaga korra kuskil karikas, vaid regulaarselt ja täiesti korralike Premi keskmiste vastu. Tänase teise poolaja esimesed 15-20 minutit olid selles suhtes puhas jõudemonstratsioon. Esimesel poolajal igati võrdset mängu pakkunud Reading tegi pärast poolevahetust esmakordselt mingi vähegi rünnaku moodi asja 72. minutil. Let's face it, ühtki teist sellist satsi hetkel Premieris ei ole. Vahest Arsenal mõnel oma helgemal hetkel (ja kindlasti mitte täna), aga sedagi üliharva. Muidugi on neid, kes võivad vastase ajuti tugeva surve alla panna, aga sellist teise meeskonna pikaaegset ja täielikku "pildilt kustutamist" nagu ManU puhul - seda ei näe. Võimas.
                    Ja et nüüd jutt liiga imalaks ei läheks - selliseid kaitsebläkke nagu täna ei tahaks küll rohkem näha. VdS vähemalt eksib nii rämedalt üliharva, Silvestre'i koha pealt olen ma juba varem oma arvamust üsna selgelt väljendanud, ei hakka üle kordama. Õnneks on Vidic kohe tagasi. Aga noh, võit hea, kõik hea või kuidas see oligi.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      Ehk siis pärast Larssoni lahkumist on Smith kõigi eelduste järgi ründesse kolmas-neljas valik...


                      selle peale keksib ta küll jalalt jalale ja hüppab rõõmust lakke. aga no okei. elame näeme.

                      igatahes aasta lõpp on tore olnud. 6punti sellise taseme juures on päris hea arv. aga chelsea üllatas mind sellega, kui sõltuv ühest mehest ollakse, täitsa imelik(aga samas ei kujuta ette milline ManU mäng oleks kui Rio mängida ei saaks. ptüiptüiptüi.)
                      ja hea on vahelduseks natuke malbemat mourinho juttu lugeda. something finally shut him up.

                      jedenfalls: uueks aastaks sama hea või veelgi paremat hoogu kõigile. happy times!
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                        stäitsa imelik(aga samas ei kujuta ette milline ManU mäng oleks kui Rio mängida ei saaks. ptüiptüiptüi.)
                        Ma olen küll mitu rummi juba joonud, aga minu meelest on praeguseks kaitse põhitalaks kujunenud Vidic. Minu põhihirm oli pigem just tema suspensioniga seotud ja mõtsi, kas Ferdinand suudab ka Browni-Silvestre'iga niisama eksimatu näida. No hullu pole, aga 2 kolli mängus sisse saada (võrreldes ülejäänud hooaja statistikaga) on ikkagi palju. SAF saab juba 65 (õnne!) ja peaks olema piisavas eas, et aru saada - tweety must go. Teine mäng järjest idiootne eksimus lõpusekundeil.

                        Minu 2 senti, aga - selle hooaja esituste põhjal oleks suurim kaotus CR. (ptyi korda kolm). Ja kuigi ma olen master of stating the obvious, ei tee ma seda ausõna vaid järjekordse brace'i põhjal, ma lubasin juba mõni aeg tagasi, et CR teeb oma elu hooaja.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas fitti Vaata postitust
                          kas Ferdinand suudab ka Browni-Silvestre'iga niisama eksimatu näida.

                          CR teeb oma elu hooaja.

                          brown on ju legendaarne albiinokäpard. ja silvestre on lihsalt sitt olnud.tükimat aega juba.
                          vidici ja üldse ManU mänge pole sel hooajal üldse väga palju vaatama jõudnud,(siit ka mu uusaasta lubadus) seega ei oska muhvigi öelda. aga rio on alati stabiilselt hea ja totaalselt usaldusväärne vana. hea et vidici näol talle väärilise (või vastupidi) kaitsepartneriga tegu on.

                          crissu materdab jah mehe eest. ja kindlasti tuleb sellest tema senise elu parim hooaeg. nii noorelt ei saagi endale muud varianti lubada. but the best if yet to come. yaaay!
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            No eks Krissuke pea ju oma võimeid näitama. Arvestades tema suviseid seiklusi MMil ja Realiga. Vidic on kindlasti praegu maailma parimaid kaitsjaid. Inglise liigas kindlasti. Rio tavalise kindla mänguga, muudab ManU keskkaitse ülitugevaks. Kahju, et Heinze pole näidanud enam niisugust mängu, nagu esimesel hooajal ManUs. Aga kindlasti on ta parem sellest Evrast. Sellest mängijast pole ma kunagi midagi arvanud. Paremal äärel on veidi probleeme. Peale Gary polegi sinna kedagi panna. ETV (!!!) järgi peaks Sir Alex proovima sinna kohale Danny Simpsoni. Tore kui järjekordne noor end põhimeeskonda mängiks.

                            Kommentaar


                              Hea töö poisid!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                              Happy Birthday Sir Alex Ferguson!

                              Kommentaar


                                Ma arvan et praegu on SAF tõestanud, et need O´Shea mängitamised poolikus eelmisel aastal polnud mitte halb käik. Praegu tasub see end ära. Ja samuti on teil vedanud, et ründajatega pole erilisi probleeme olnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X