320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mehis Vaata postitust
    Kahju, et Heinze pole näidanud enam niisugust mängu, nagu esimesel hooajal ManUs. Aga kindlasti on ta parem sellest Evrast. Sellest mängijast pole ma kunagi midagi arvanud. Paremal äärel on veidi probleeme. Peale Gary polegi sinna kedagi panna. ETV (!!!) järgi peaks Sir Alex proovima sinna kohale Danny Simpsoni. Tore kui järjekordne noor end põhimeeskonda mängiks.
    Pole ise eriti mänge näinud aga lugemisvara põhjal on Evra Heinze see hooaeg üle mänginud.
    Paremal äärel on jah probleeme, Garyt (Ferguson eitab Neville'i vigastust, loodame siis et tõsi) asendab seal Brown, kes on rohkem ikka keskkaitsja.
    Nonii, tuleb välja, et meie meeskond on paremini komplekteeritud kui Chelsea.
    Ronaldo on tõesti praegusel hetkel tules.

    Kommentaar


      Algselt postitas mehis Vaata postitust
      Kahju, et Heinze pole näidanud enam niisugust mängu, nagu esimesel hooajal ManUs. Aga kindlasti on ta parem sellest Evrast. Sellest mängijast pole ma kunagi midagi arvanud.
      Noh, mina olen Evra suhtes oma arvamust kardinaalselt muutnud. Ta on premieri mängustiili enda jaoks lahti hammustanud ja näitab mängu, mida temalt oodati. Heinzega on teda keeruline võrrelda juba sellepoolest, et nende mängustiil on kaunikesti erinev. Sügavuti mitte minnes võib öelda, et Evra on parim valik aeglase kaitse vastu, sest talle meeldib rünnakuga kaasa minna ja oma kiiruse ja tehnikaga on ta seal igati abiks. Heinze jälle on selline jõuline ja no-nonsense kaitsja, kes paari korraliku taklamisega võib igalt ääremängijalt mängulusti ära võtta.


      Algselt postitas mehis Vaata postitust
      Paremal äärel on veidi probleeme. Peale Gary polegi sinna kedagi panna. ETV (!!!) järgi peaks Sir Alex proovima sinna kohale Danny Simpsoni. Tore kui järjekordne noor end põhimeeskonda mängiks.
      Ära aja lolli juttu. Paremale passib peale Browni kasvõi O'Shea, lisaks on 'üle' Bardsley. Simpson on kahtlemata väga lootustandev noor, aga Premieri jaoks on vast pisut vara veel. ETV peaks vähem Suni lugema, minu meelest tuli see Neville-out-Simpson-platsile-jutt just sealt.
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Algselt postitas fitti Vaata postitust
        Ära aja lolli juttu. Paremale passib peale Browni kasvõi O'Shea, lisaks on 'üle' Bardsley. Simpson on kahtlemata väga lootustandev noor, aga Premieri jaoks on vast pisut vara veel. ETV peaks vähem Suni lugema, minu meelest tuli see Neville-out-Simpson-platsile-jutt just sealt.

        Bardley laenuga minemas Sunderlandi... Vähemalt jutud käisid.

        Kommentaar


          Algselt postitas mehis Vaata postitust
          Bardley laenuga minemas Sunderlandi... Vähemalt jutud käisid.
          Fergie on oma jah-sõna öelnud, Phil ise veel mitte. ja sprst kirjutasingi, et ta on 'üle'.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Man. United vs Reading väravad!

            Kommentaar


              loodame, et chelski homme uuesti slipib..

              Kommentaar


                keegi tänast mängu oskab lähemalt tutvustada:S ise ei olnud aega vaadata

                Kommentaar


                  No ma nägin alates ~65. minutist. Ehk siis viimast väravat nägin.

                  Kommentaar


                    no ei saa see manu ka midagi siin iga mäng 3p tabelisse kirjutada. nüüd on meil võimalus vahe taas 4p teha. Mängu statistikat vaadates täheldan, et mäng oli suhteliselt võrdne. Manul oli vbõhkõrn ülekaalaga võin eksida kuna statistika on statistika.

                    Kommentaar


                      No kuradi... Kas vanal venis sünnipäev pikale või? Miks OG pingile ei mahtunud? Saha väike nikastus ja läkski jälle see neli-kolm-kolm käiku, mis meile teatavasti terve hooaja jooksul nii tohutult palju vaimustavaid tulemusi on pakkunud. Neetud. Võidetav mäng - või mis kuradi võidetav, selle oleks lihtsalt pidanud võitma. Harakatele kiitus, korralik kaitse oli, kuid ei midagi sellist, mida poleks võinud lahti harutada. Aktiivsust on, palli osatakse ka hoida, aga teravust nicht. Lisaks veel sellised võimalused nagu Parkil - no need tuleb ära lüüa. Ja Giggsi tsenderdused on ka allapoole igasugust arvestust, kas oli täna üldse mõni täpne? Ikka vaja sinistele ise õlekõrs ulatada. Damn.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Ära enam peale võta. Kui Scholes lööb 2x värava 3 kuni 4 mehe vahelt/läbi/keskelt/seest, siis see näitab, et kaitse küll hea ei ole. Kui Given poleks paar korda pallile ette 'jäänud' ja geelipead ja robot mööda poleks uhanud, oleks seis vägagi teine.

                        Lühidalt: NUFCi kaitse on endiselt elusitt. Kaitsjad Solano, Edgar ja Huntington on küll põnevad valikud, ja Carr, Ramage, Babayaro und Bramble on kõik 'võta üks ja viska teist' mehed. Ausalt.

                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Harakatele kiitus, korralik kaitse oli, kuid ei midagi sellist, mida poleks võinud lahti harutada.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas OskarM Vaata postitust
                          Ära enam peale võta. Kui Scholes lööb 2x värava 3 kuni 4 mehe vahelt/läbi/keskelt/seest, siis see näitab, et kaitse küll hea ei ole.
                          Tohoh, kaitse oleks pidanud mõlemad löögid ära blokeerima või? Üldse mitte löögile laskma antud situatsioonides? Esimesel korral oli Scholesi puude enne lööki klass omaette ning teise kolli juures lendas pall kaitsja jalgade vahelt läbi, kui ma ei eksi. NUFCi teine kott oli põhimõtteliselt sama teema. Niivõrd lahtise mängu juures sai kaitse neil üllatavalt hästi hakkama, ääred võeti enam-vähem kinni, enamiku tsenderdustega saadi samuti hakkama, ei vajutud liiga alla, samas ei lastud ka üle pea palle, julgestus oli olemas. Üllatavalt hästi sai see koosseis hakkama, midagi pole öelda.
                          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                          Kommentaar


                            ei mõista miks varus ühtegi ründajat ei olnud. väljakule tuli saha asemele park, kes ei teinud mitte midagi väljakul. saha 2 nädalat out
                            /

                            Kommentaar


                              Algselt postitas OskarM Vaata postitust
                              Ära enam peale võta.
                              Pada, katel... Et mis mõttes "põnevad valikud"? Newcastle'il mängib hetkel teatavasti kaitses parajasti see, kes veel hädapärast käia jõuab või kaela kannab, mingeid valikuid ei ole Roederil seal enam ammu teha.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Algselt postitas chelseafan112 Vaata postitust
                                no ei saa see manu ka midagi siin iga mäng 3p tabelisse kirjutada. nüüd on meil võimalus vahe taas 4p teha. Mängu statistikat vaadates täheldan, et mäng oli suhteliselt võrdne. Manul oli vbõhkõrn ülekaalaga võin eksida kuna statistika on statistika.
                                No kui pealelöögid 8-20 ja nurgalöögid 1-10 väljendavad statistiliselt mängu võrdsust, siis ma ei oska küll enam öelda, milline peab mäng olema selleks, et ühe poole ülekaalu oleks näha.
                                Jube Tige Kala

                                Kommentaar

                                Working...
                                X