320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ega Evra tõesti latti allapoole lasta ei saa.Vaadates Rafaeli see hooaeg, jääb uskuda, et on vaid aja küsimus, kuni kaksik sama taseme saavutab, lisaks siia juurde veel,et kunagi peeti Fabiot isegi andekamaks kahest.
    Vida on liider, niikaua, kuni Smalling ja Jones ei ole piisavalt stabiilselt terved ja vormis pole tal ka kedagi midagi karta.
    Ja no Carrick on ,kui eelmist aastat silmas pidada, üks esimesi nimesid meeskonnalehel.
    Et mingid kaheaastased pluss üks klausliga lepingud oleks täitsa ok ju ?


    e. no siirusli , wtf is this sh!t ?!

    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

    Kommentaar


      Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
      Ega Evra tõesti latti allapoole lasta ei saa.Vaadates Rafaeli see hooaeg, jääb uskuda, et on vaid aja küsimus, kuni kaksik sama taseme saavutab, lisaks siia juurde veel,et kunagi peeti Fabiot isegi andekamaks kahest.
      Mõlemad kaksikud on head, aga kahjuks ei usu ma, et Fabio suudab venda järgi teha. Pigem arvan ma, et temast tuleb selline squad player vms, kes siis annab vennale puhkust ja vajadusel mängib vasakul. Siiralt loodan, et ma eksin.

      Häid uudiseid kah.
      Anderson is back in training after injury

      Kommentaar


        Seekord ei hakata vähemalt koosseisuga lolli mängima. Rafael siis ilmselt paremal äärel. Huvitav valik, aga miks ka mitte.

        De Gea, Rafael, Evans, Vidic, Smalling, Buttner, Scholes, Cleverley, Kagawa, Welbeck, Chicharito

        pink: Lindegaard, Ferdinand, Valencia, Giggs, Young, van Persie, Macheda.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Keegi teab, kes on Manutdtalk foorumis kasutaja Maco? Pressiesindaja?
          Kahtlaselt varakult jõuavad kõik uudised temani

          Koosseis on lõbus . Eeldan, et Smalling on ikka äärekaitses ja Evans keskel

          Kommentaar


            Rafael võib väga hästi hakkama saada äärel, elame-näeme. Tsenderdada oskab, kõige aeglasem ka pole. Vasakul äärel Welbeck vist?

            Kommentaar


              FA-CUP
              19.15 West Ham-Manchester United
              streams: http://banok.myfreeforum.org/about8.html
              http://stream.try.hu

              Kommentaar


                Tere tulemast 352 taktika. Ammu olen rääkinud, et ManU peaks sellele üle minema. Kunagi viitsin ehk pikemalt sellest kirjutada.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  tavaline 4-4-2, nagu arvata oligi.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    tavaline 4-4-2, nagu arvata oligi.
                    Kas sa oskad mulle seletada, miks sellise algkoosseisuga peaks mängima 352 asemel 442?
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      4-5-1 tundub ikka olevat. Welbeck on vasakul äärel

                      Kommentaar


                        jep, nihkus ikkagi äärele pärast esimesi minuteid.

                        ei saa hästi Tofoa küsimusest aru, et mis mõttes selle koosseisuga. Smalling? ta on ju korduvalt paremakaitsjat mänginud. hetkel pole äärele panna Nanit, Valencia on ülikehv ja Young võib puhata ka, seega miks mitte Rafaeli sinna lükata.

                        aga täitsa huviga kuulaks seda selgitust, miks oleks hea mõte mängida kolme kaitsjaga.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          ei saa hästi Tofoa küsimusest aru, et mis mõttes selle koosseisuga. Smalling? ta on ju korduvalt paremakaitsjat mänginud. hetkel pole äärele panna Nanit, Valencia on ülikehv ja Young võib puhata ka, seega miks mitte Rafaeli sinna lükata.

                          aga täitsa huviga kuulaks seda selgitust, miks oleks hea mõte mängida kolme kaitsjaga.
                          Kirjutame siis mõtte pikemalt lahti.

                          Nagu sa ehk tead, siis Juventus ja paljud teisedki Itaalia klubid mängivad 352 taktikaga. Inter on ainus veidrik oma 343 taktikaga - see ei toimi, seega sellest ma ei räägi. Rääkides aga 352 taktikast, siis Manchester Unitedil on selle jaoks ideaalsed mängumehed olemas.

                          GK - siin ei pea ma pikemalt peatuma. De Gea & Lindegaard. Mõlemad suurepärased puurilukud.

                          WBR - Antud positsioonile on pakkuda kaks erinevat tüüpi mängumeest - kuna mõlemad on igiliikurid, siis kolmandat meest sellele positsioonile tarvis pole - või nagu sa ka ise ütlesid, siis Smalling saaks ka siin vajadusel hakkama. Rafael on sel hooajal näidanud end kui üht kõige paremat ManU mängumeest. Korralik areng võrreldes eelnevate aastatega. Suudab teha korralikku tööd kaitses ning saab ka ründemänguga hakkama. Ideaalne wingback. Täpselt sama väsimatu on ka Valencia, kes on pigem ründava suunitlusega mängumees, kuid ka tema on päris mitmel korral neljases kaitseliinis äärekaitsjad mänginud - ka tema saab wingback rolliga ideaalselt hakkama.

                          WBL - See äär on pisut ülerahvastatud, kuid arvestades meeste kvaliteeti, ei tee paha ka kõigi nelja olemasolu. Vajadusel saab ju neid ka mujal mängitada. Evra on kaitsefaas korralik fekaal. Kogu austuse juures ManU fännide ees, olge ka ise ausad. Tema tase on võrreldes eelnevate aastatega korralikult langenud ning ma ei näe, et see mees kaitsefaasis enam väga palju rohkem panustada suudaks. Seega minnes 352 taktikale üle, saaks Evra natukene rohkem keskenduda nendele külgedele, milles ta veel hea on. Nagu ma aru saan, siis Nani eksistents ManUs on kahtluse all. Kindlasti pole Nani kaitsetöö piisavalt hea, et antud süsteemis mängida, kuid 352 taktikat on võimalik ümber lülitada ka 433 taktikaks, ning seal saaks Nani juba selgelt paremini hakkama. Young on minu jaoks küllaltki sarnane mängumees Naniga. Ehk pisut parema distsipliiniga, see võimaldaks teda ka 352 taktikas kasutada. Kui mitte, siis 433 ning rotatsioon. Büttner on jätnud minule modernse wingbacki mulje. Tõenäoliselt saaks ta 352 taktikas sama hästi hakkama kui neljases kaitseliinis. Tulevik.

                          DC - Kolmele keskkaitsja kohale on valida viis meest. Tundub suurepärane. Teades aga meeste haprust ja Ferdinandi vanust, siis võib juhtuda, et siia on tarvis tuua mõni soliidne varumees. Samas mina annaksin kuuenda mehe koha mõnele noorele talendikale keskkaitsjale. Neid talente peaks ju ManU suguses suurklubis üksjagu olema. Jones on näidanud end kui universaalset kaitsemängijat. Võib olla keskkaitses, võib olla paremal. Ka lõhkuvas poolikus pole tema jaoks midagi uut, selline universaalne mängumees, kes oskab ka palliga midagi teha, kuluks kolmesesse kaitseliini suurepäraselt ära. Mina kasutaksin teda parempoolse keskkaitsjana. Ferdinandi ja Vidici kaitseoskustes ma teile ilmselt rääkima ei pea, kuid teades, et Ferdinand on aegajalt ka paremas kaitses mänginud, siis sobivad ka nemad kolmesesse kaitseliini hästi. Arvestades seda, et meeste kiirus pole ehk enam parimal tasemel, siis asetaksin mina nad keskmiseks keskkaitsjaks. Evans võiks aga vabalt toimetada vasakpoolses keskkaitses. Smalling pidavat nagu paremal toime tulema, küllap saaks ta ka keskel või vasakul keskkaitses hakkama. Muretsemiseks nagu põhjust ei peaks olema, keskkaitsjad on tasemel.

                          MC - Esialgsel vaatlusel tundub antud positsioon klubis ülerahvastatud, kuid tegelikult ju see pole tõsi. Teavad seda kõik ManU fännid, kes viimased üleminekuaknad mõnda uut keskväljameest oodanud on. Alumiseks poolikuks pakuksin mina välja kolm nime: Carrick, Scholes ja Fletcher. Carrick neist siis selgelt põhimees. Scholes läheb niikuinii suvel pensionile ning Fletcheri tervis on kah suure rasvase küsimärgiga. Seega oleks siia tarvis suvel üks korralik mängulõhkuja tuua, kes suudaks joosta boxtobox. Ainult Carrickuga välja ei vea. Loovaks poolikus asetaksin ma mõistagi Cleverley, kelle partneriks võiks olla nii Kagawa kui ka kunagi tervenev ja vormis olev Anderson. Giggs ja Powell võivad neid mehi vahetada ja neile aegajalt puhkust anda. Giggsil oleks suvel mõistlik ketsid varna panna.

                          FC - Kuna teil neid ründajaid nüüd nii palju on, siis ühe ründajaga mängimine on minu arvates raiskamine. Van Persie peaks arvestades käimasolevat hooaega olema esimene nimi mängulehel. Temale järgneks Rooney. Neile rotatsiooni saaksid kenasti pakkuda vahetusest alati hiilgav Hernandez ning äärel ülemängitatud Welbeck.

                          Tänase koosseisu saaks ju kenasti 352 formatsioonis platsile panna:

                          ---------------De Gea--------------
                          ------Smalling - Evans - Vidic -------
                          Rafael --------Scholes ------ Büttner
                          ---------Cleverley - Kagawa --------
                          ----Chicharito -----------Welbeck---

                          Niiet pikk jutt lühidalt kokku võtta, siis mina näen, et Manchester Unitedil on antud taktikaks suurepärased mängumehed olemas. Praegu 442 või 451 taktika puhul peavad mitmed mängijad olema oma naturaalsest positsioonist väljas. Samuti on 352 taktika suurte ja tugevate tiimide vastu suhteliselt letaalne. Eelmine aasta nägime, mida Napoli Chelsea vastu tegi. Kui neil olnuks kaitses Aronica asemel kasvõi Wes Brown, siis oleks sealt playoff paarist edasi ka saadud. 352 taktika eeldab suurepärast keskvälja. Ando, Tom, jaapanlane ja Carrick peaksid seda suutma pakkuda. Kui ei, siis müüge Nani maha ja tooge mõni võimsam keskväljamees asemele, kes suudaks palli hoida ja mängu käima tõmmata.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            OptaJoe @OptaJoe

                            32 - Only two of Manchester United's last 32 games in all competitions have ended level after 90 minutes. Drama.

                            Kommentaar


                              Mulle meeldib ka 352, kuid kuhu panna Rooney. Ründaja kohta ma ei anna, siis käiksid mõlemad altpoolt küsimas ja vittus, talle sobiks rohkem CAM koht, ilmselt Cleverley asemel, ründes oleks siis RVP-Chicharito/Welbeck(?).

                              E: Ehk niimoodi:

                              De Gea
                              Jones - Vidic - Evans
                              Rafael - - - - Carrick - - - - Evra
                              Rooney - Kagawa
                              van Persie - Chicharito
                              You need people who score goals, that's how you win games.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas P!NK Vaata postitust
                                Mulle meeldib ka 352, kuid kuhu panna Rooney. Ründaja kohta ma ei anna, siis käiksid mõlemad altpoolt küsimas ja vittus, talle sobiks rohkem CAM koht, ilmselt Cleverley asemel, ründes oleks siis RVP-Chicharito/Welbeck(?).
                                See oleks üks variant tõesti. Mitte just parim variant. Siiski mina jätaksin ta van Persie kõrvale ründajaks. Las ta siis olla madalamal ja käigu pealegi mööda platsil äärelt-äärele palli lunimas. Kaitsetööd meeldib ju ka talle teha. Siis tuleb jätta van Persie tippu ja keelata tal pallidele vastu tulemine. See ei tohiks just liiga raske ülesanne olla. Kui väljakul on ka Nani või Young, siis ei jää see rünnak liiga nüriks ka.

                                Või siis müüge Rooney Real Madridi 40m eest ja tooge Lewandowski asemele.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X