320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Epic Vaata postitust
    Kui sa mõtled seda mis MM-i kohta käis, siis vaatasin küll jah. Seal oli väga hästi välja toodud, et olid teatud tegelased, kes ilmusid spetsiaalselt selleks kohale, et kaklus algatada. Ning loomulikult läksid ülejäänud ka endast välja kui "omasid" peksma hakati.

    Millal juhtus viimati Inglismaal selline intsident, mis eile Stadio Olympicol? Kohaliku politsei närvid on ka sealsest korralagedusest juba nii läbi, et pekstakse juba ilma põhjuseta rahulikke fänne, kes tulevad lihtsalt head jalgpallimängu vaatama.
    kust pärineb sinu info, et 6000 ManU fännid olid rahulikud ja tulid ainult mängu vaatama ja mitte tüli norima ega kaklema?

    Kommentaar


      Anders Friski kommentaar
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        cannuman, vaata seda videoklippi, mille Epic Täna, 12:26 postitas, seal on videopildis ka näha asju, mida inimesed selgitavad hiljem, Roma fännid alustasid kogu asja ja saavad ilmselt hea karistuse ka, pealegi Inglismaa suurimad huligaanid on väiksemate klubide fännid, mitte Manu fännid, vähemalt reeglina mitte, Manu fännide kohta ma pole halbu asju kuulnud, viimasel ajal eriti, usun, et nad tulid tõesti ainult mängu vaatama...

        Forza Roma?
        härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

        Kommentaar


          hiinlased ongi rahumeelne rahvas

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            kust pärineb sinu info, et 6000 ManU fännid olid rahulikud ja tulid ainult mängu vaatama ja mitte tüli norima ega kaklema?
            Kindlasti oli algselt kõikide põhieesmärk seal rahulikult mängu vaatata peale seda kui klubi neid hoiatas, et Roomas võib sõna otses mõttes lambist nuga saada. Kõik oli staadionil kenasti kontrolli all kuni esimene värav sündis ja Roma fännid erinevaid esemeid vastasfännide suunas loopima hakkasid. Üleüldse tekib küsimus, et miks ei olnud teisel pool piiret Roma fännide poolel korrakaitsjaid ja lasti neil teha kõike mis pähe tuli?

            See on eriti haiglane tegutsemine politsei poolt

            Kommentaar


              saab naha, kas moni Roma fann Manchesteri ka julgeb mangu vaatama tulla?
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                Ning loomulikult läksid ülejäänud ka endast välja kui "omasid" peksma hakati.

                Millal juhtus viimati Inglismaal selline intsident, mis eile Stadio Olympicol?
                esimese lause peale ma küsiks et kas on normaalne kui politseile minnakse kallale (toolide, pudelite jne loopimine)(noh siis see nn. "omadele" appi minemine)?

                teise lause peale ma küsin et mis vahet on sellel kas pekstakse kodumaal või välisriigis? huligaan on ta niivõiteisiti kui peksab ja laamendab. see kui ta saksamaal või itaalias või kus iganes mujal riigis peksab ja laamendab ei tee temast teise riigi kodanikku vaid jääb inglise huligaaniks edasi.

                tegelikult läksid natuke teemast mööda selle küsimusega et millal inglismaal midagi sellist toimus kuna sa mainisid et ban tegi inglased normaalseks ja kaotas põhimõtteliselt huligaanid ära või ma sain su kahest lausest valesti aru (tsiteerin: "Võiks mõne aastase bänni panna ning vaadata kas sealsed ultrad hakkavad kord inimesteks või ei hakka. Inglise klubide puhul toimis see meetod ideaalselt")?

                Kommentaar


                  Inglismaalt ei ole huligaanid kuhugi kadunud. Nad on täiesti olemas ja möllavad ja põhjustavad muresid. Miks neist midagi kuulda ei ole? Sest siiamaile jõuavad uudised peamiselt meistriliiga klubidest, kelle toetajaskond on peamiselt kõrgem keskklass; laamendamine on miskipärast omane madalama sissetulekuga inimestele, töölisklassile. Lisaks mingi kaasaegne inimhulk, kel oma eluga lihtsalt midagi targemat pole peale hakata. 10 probleemseima klubi hulgas huligaanitsemist silmas pidades on Inglismaal meistriliigast vaid Spurs. Ja muidugi on inglased oma murega hulga tulemuslikumalt tegelenud.

                  Itaalias see-eest on enamus klubidevahelisi vastasseise poliitilised. Vähemalt fännide jaoks. Nii kõrgliigas kui madalamal. Mis puutub aga inglaste käitumisse välismaal, siis see on midagi hoopis muud kui sisemaine vandaalitsemine. Esiteks on kohal see kontingent, kes konkreetselt kaklema sõidavad, teiseks see, kes pärast alkoholi tarbimist härga täis lähevad. Ja loomulikult on itaallased suurepärased provotseerijad, saavad ju pea iga nädal harjutada.

                  Enne mängu vastase noa otsa riputamine näitab aga ülimat lollust, neid kriminaale ei tahaks küll kuidagi jalgpallihuvilisteks lugeda.

                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  ära tee nalja. ManU-l oli 2 väravavõimalust...Roma omasid ei jõua kokku lugeda. Aus tulemus my ass. 2-1 jätab ManUle väga head võimalused, mida nad aga eile mängu põhjal küll ei vääri!
                  Jah, Romal oli võimalusi palju rohkem, aga kui oma eelist ei suudeta ära kasutada, siis ei vääri nad ju ManU-st oluliselt paremat seisu?
                  Which ship has never docked at Liverpool?
                  The Premiership.

                  "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                  Kommentaar


                    Algselt postitas fitti Vaata postitust
                    Lp. ballack, igas teemas pole vaja oma postitusi lasta teistel lahti seletada.
                    aga miks ma ei või küsida kust kurat inimene võtab mingit asja et mina olevat midagi öelnud jne? inimene valetas ju põhimõtteliselt ja nüüd ma ei või küsida et miks ta seda tegi ja kust ta selle mõtte võttis kui kogemata valetas jne?

                    antud juhul oleks selline juhus kus suvaline foorumlane võib ükskõik mis juttu ajada minu kohta et mina ütlesin ja mina tegin ja siis ma ei või midagi vastu väita kui tegelikult ei olnud nii (loe: siis kustutatakse minu postitus).

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      ära tee nalja. ManU-l oli 2 väravavõimalust...Roma omasid ei jõua kokku lugeda. Aus tulemus my ass. 2-1 jätab ManUle väga head võimalused, mida nad aga eile mängu põhjal küll ei vääri!
                      selles suhtes peab mainima siiski et mitte mängupilt ei loe karika võitmisel vaid löödud ja sisse lastud väravad

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ballack Vaata postitust
                        aga miks ma ei või küsida kust kurat inimene võtab mingit asja et mina olevat midagi öelnud jne? inimene valetas ju põhimõtteliselt ja nüüd ma ei või küsida et miks ta seda tegi ja kust ta selle mõtte võttis kui kogemata valetas jne?
                        No kuulge, lugupeetud härra. Ma ju tsiteerisin Teie postitust otse. Ja vastasin sellele täiesti adekvaatselt ning sisuliselt. Seejuures ma muuseas ei öelnud, et foorumlane ballack olevat midagi öelnud jne
                        Ma pean seejuures tunnistama, et minu tagasihoidliku hinnangu kohaselt foorumlane ballack ei ütle tavaliselt midagi eriti mõistuspärast.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          . no mis kuradi pärast on vaja juba kuskil toolide vahel lamavale mehele veel oma kümme korda nuuti anda? hapu lugu igatahes.
                          See stseen pani minugi kahtlema itaalia politsei adekvaatsuses ning konkreetse pollari stabiilsuses. Aga, ju siis oli vaja korralikult outi lüüa, et võibolla muidu teeskleb nagu mõni kohalik ja tuleb pärast selja tagant noaga ...

                          for suck roma!

                          Kommentaar


                            forza my ass
                            minu arvates oli Roma ootamatult sitt, kartsin hullemat, eriti pärast Scholesi punast. Aga manU pani kenasti vastu ja ma ei ütleks et Roma mingi sajaga surunud oleks, oleks eesti iisraeli vast nii hästi mängind nagu manU 10kesi Roma vastu, oleks me kõik õnnelikud (ja mitte sellepärast et eesti oleks oma hooaja ainsa kolli löönd). Romal polnd teravust. ManU seevastu näitas jälle "the touch of the champions"i ehk sitast seisust tuldi enam-vähem kenasti välja, võeti maksimum.
                            Muuseas: totti lubas sir Alexile näidata kui kõva mees ta on, ma küll ei näind.
                            Muuseas2: rooney pidi Roma arvates täiesti mõttetu mängija olema. Võibolla sellepärast ta värava lõigi, et roomakad mõtlesid, et ta sitt on ja ei viitsind peale võtta.

                            Old Traffordil tuleb värav kindlasti ära:P. Kusjuures- millal viimati manU väravat lüüa ei suutnud, mitu mängu tagasi?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ats-wiking Vaata postitust
                              Old Traffordil tuleb värav kindlasti ära:P. Kusjuures- millal viimati manU väravat lüüa ei suutnud, mitu mängu tagasi?
                              Muidugi tuleb. 24 mängu tagasi peaks olema õige vastus. Detsembris.
                              Which ship has never docked at Liverpool?
                              The Premiership.

                              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                              Kommentaar


                                kas pole mõnus siukest tiimi fännata? 24.. impressive

                                Kommentaar

                                Working...
                                X