320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas taku* Vaata postitust
    ei. ma ei suuda.... andke patsu mulle

    *pats
    Sõjaväes patsutatakse sind, reamees Tagasaar.

    Kommentaar


      Algselt postitas mt013 Vaata postitust
      ei no see oli midagi enneolematut siukest skoori pole kül kohanud nii kõrgel tasemel keegi teab on keegi kedagi veel suuremalt purustanud veerand finaalides?
      6-väravalise vahega vist küll kedagi veerandfinaalis pole võidetid, imo.

      Kommentaar


        Ja siis küsitakse teinekord, et miks sa seda jalgpalli vahid kogu aeg... Briljantne. Hetkeemotsioon on selline, et minu poolest jäägu kasvõi igasugused karikad ja asjad võitmata, need üheksakümmend minutit korvavad kõik. Kuigi tegelikult ei näe mingit põhjust, miks ei võiks taas kõigil kolmel rindel võiduka lõpuni minna. Suurepärane meeskond, kes on sel hooajal suutnud raskel hetkel pea alati veel mõne trumbi varrukast tõmmata. Kasvõi tänane MoM - Fletch. Jah, seesama Fletch, kes alles kaks päeva tagasi oli nagu udukogu. Täna möllas kogu platsi ulatuses kui loom, pluss veel suurepärased söödud. Ning Smithi värav - puhas kunst. In your face, mr pizzaman.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Jes, livescore'i vennad! Tegelt, rääkige uuesti, kuidas see skoor muutus? Et peale 4-0 tuli päriselt kaaaa 5-0? no ei ole. Hoia mul pulssi korda neli.

          Lisaks. Kui, nagu lugeda oleme võinud, Inglismaal ja co-l ei kõlba mängida Andorra, Fääri saarte, Eesti ja muu ilmselgelt nõrga saastaga, siis miks peab suur ja võimas United raiskama väärtuslikku energiat selliste naljaklubide peale? uefa peaks selle asja läbi vaatama ja mingid korrektuurid tegema.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            selle 7:1 võidu ma tahaks pühendada kodanik cannumanile, kes aitas me foorumit oma eluliste postitustega edendada. Tottil oli õigus, me ei unusta as romat kunagi.


            et glory glory man united jääks igavesti kõlama tartu vanemuise ja kaubamaja vahelisele alale

            ps! lõpp vajus ära, ma lootsin vaikselt juba kahe kohalist skoori
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              7-3 finaalis?

              Kommentaar


                Pisukest kokkuvõtet saaks? mis kuradi kollaps seal juhtus Roomaga ?

                Kommentaar


                  Algselt postitas malagar Vaata postitust
                  Pisukest kokkuvõtet saaks? mis kuradi kollaps seal juhtus Roomaga ?
                  Romka sai üledoosi.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    ma ei tea võibolla panen puusse, aga slovakk oli ka eile väga oluline osatäitja Manu võidumängus, sest jõuline mäng lubas kodumeestel ikka mõnusasti ennast tunda ja jama ka, kui iga patsu pärast kohe viga oleks.
                    Minu kõige emom hetk oli loomulikult siis kui Smith selle neetud mänguvahendi väravasse saatis. Ja raske on ikka mängu kaotada, kui peaaegu iga korralikum löök lihtsalt lendab väravasse.

                    Kommentaar


                      ikka päris super kollid olid.http://www.dailymotion.com/video/x1ok88_manu-7-roma-1
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Ei ole midagi öelda, parem sai edasi. Uskumatu millise protsendiga suudetakse olukordi realiseerida...Kusjuures kõik väravad olid väga head...

                        Kommentaar


                          Kõik ManU kapifännid lõid siin nüüd ukse pauguga lahti. Raidur, kus sa oled? Aga oli ka põhjust. Eriti hea meel on isiklikult Alan Smithi üle, tema viimane kott kuskil 2005. aasta lõpus, kui ma ei eksi. Ja Premieri satside edu üle Euroopas pole ka põhjust kurvastada. Eks näis, kas see tendents ka edaspidi jätkub.
                          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                          Kommentaar


                            huvitav mis pealkirjad on itaalia lehtedes?

                            Kommentaar


                              Gazzetta dello Sport: Roma, da dove ripartire
                              Corriere della Sera: Roma, la notte della disfatta
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                                Kõik ManU kapifännid lõid siin nüüd ukse pauguga lahti. Raidur, kus sa oled?
                                Sellepärast mind ongi siis Pikal tänaval korduvalt koos Fittiga nähtud?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X