320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas nüüd tuleb üle terve foorumi iga klubi teema all arutada kolme lemmikut? Rahune ja mine õue. Või ela ennast välja ühes tervest hunnikust 'Üldise jalgpalli' kes-on-maailma-parim-teemast.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      C.Ronaldo.Rooney ja ta pole veel mängind ManU eest aga Nani.
      George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

      Kommentaar


        Eelmine postitus jäi kuidagiviisi arusaamatuks?

        Kommentaar


          karta on ,et poisid, kes sellise küsimuse nagu, kes on kolm parimat Manus, üle arutavad väga vanad olla saa.

          Kommentaar


            Algselt postitas Lilla_tillu
            WE ARE TRUE BORN AND BRED UNITED FANS
            selleks peab vist ikka ühes koledas loode-inglismaa linnas sündinud olema

            Kommentaar


              Minu lemmikud on Ronaldo, Saha ja Evra
              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

              Kommentaar


                Algselt postitas jaamu
                1999/2000 finaalis võitis Real Valenciat 3:0
                ära rikku teise teksti ära. teine nii püüdis ju
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  Algselt postitas extrance
                  Äkki keegi viitsib ilma minu sõimamiseta kah kirjutada enda tipphetkedest Manchesteri fännina ja kuidas üldse selleks saadi.
                  Sõimata ei plaani keegi. Ja see jutt kõik on väga nummi, aga ka 'tõeliseks fänniks' hakkamisest on eraldi teemades juba jahutud oksendamiseni. Jääks ilma kolme lemmiku valimiseta ja oma number-üks-fänni staatuse tõestamiseta SELLES teemas klubi igapäevaste talituste lahkamise juurde. Aitäh.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas extrance

                    Ise olen fänn alates 1999/2000 aasta finaalist. Jah sellel ajal olin ma noor ja rumal. Kuigi fännasin selle ajani hoopis Bayernit, hakkas peale seda finaali hoopis Manchester sümpatiseerima, seda vist teavad kõik, mis seal juhtus.
                    98/99 finaali mõtlesid vast.

                    ma fännan unitedit 98 aastast, mitte peale finaali vaid pigem enne seda.
                    üritasin minna manchester vs arsenal vaatama, kuid piletid olid mustal turul väga kallid.
                    /

                    Kommentaar


                      ja kui targutamiseks läks , siis noorema nimi on Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro. Olen kuulnud, et teise eesnime ehk siis Ronaldo panid vanemad talle USA presidendi Ronald Reagani järgi. Igasugune nimi Ronaldo on pigem Brasiilia kui Portugali nimi, kuigi keel on neil ühine.
                      Ma ei saa aru, mida mõni mees siin piraatnime all mõtleb?
                      MU FCUK

                      Kommentaar


                        Ma arvan,et tuleks Smitty müüa Newcastle'isse,kuid suurem pakkumine peaks olema.Ma arvan Smitty oleks väärt vähemalt 5 miljonit naela.
                        George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

                        Kommentaar


                          Smith peaks ikka meiega jääma. Minu arust näitas ta just hooaja lõpus miks me peaksime teda klubis hoidma.
                          Ning loodan ka et sir Alex eelistab Rossit sellele pika ja keerulise nimega itaallasele. Mitte et tema nime hääldamisraskuste pärast vaid selle pärast et ei ole mõtet maksta 10 miljonit naela itaallase eest kui meeskonnas juba samast klassist itaallane olemas. Kui sir Alex kardab et Rossi ei suuda Premiershipis sama mängu näidata nagu Parmas, siis kust ta teab et see pika ja keerulise nimega itaallane seda suudab.
                          Samas ei näe põhjust miks tuleb võitvas meeskonnas niipalju muudatusi teha. Eelmine hooaeg näitas et ka kõige suurema õudusunenäo korral saame hakkama. Viis kaitsjat kaheksast vigastatud on pigem erand kui reegel. Kui heinze ei lahku pole sinna kedagi juurde vaja. Nani ostmine lahendab aga samas ka ründaja probleemi sest kui nanit vasakul mängitada siis saab Giggsi poolkaitse ja ründaja vahele nihutada. aga see saab võimalikuks ainult siis kui saha tõesti terve püsida ei suuda. 100% terve Saha on julgen väita isegi parem kui drogba.
                          arvestades koosseisu on üks võimalus ka 4-3-3 süsteemis mängida, mis tähendaks keskvälja Carrick-Hargreaves-Scholes, äärtel Rooney ja Ronaldo ning keskründaja kohal Saha. Saha vigastuse korral saab Rooney keskele nihutada ning Giggs vasakut äärt mängima panna.
                          Ma mäletan et Ruudi vigastuse ajal hooajal 2004-2005 mängisime sellise taktikaga ning siis oli just Rooney keskel ning Ronaldo ja Giggs äärtel kuna saha oli samuti vigastatud. ning minu mäletamist mööda ei kaotanud me liigas ühtegi mängu sel perioodil. sellesse perioodi jäid ka võidud Anfieldil ja Highburyl. kaotused hakkasid tulema siis kui poolvigane Ruud iga hinna eest platsile sokutati.
                          nii et miks mitte proovida 4-3-3 mängida

                          Kommentaar


                            Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
                            100% terve Saha on julgen väita isegi parem kui drogba.
                            Sügisel näeme
                            Little things worry little minds.

                            Carlo Ancelotti, 2009

                            Kommentaar


                              Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
                              Ning loodan ka et sir Alex eelistab Rossit sellele pika ja keerulise nimega itaallasele.
                              see pika ja keerulise nimega itaallane on omadega juba Udineses


                              nüüd tahaks loota et sir Alexil on Rossisse piisavalt usku ning annab talle uuel hooajal võimaluse

                              Kommentaar


                                Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
                                100% terve Saha on julgen väita isegi parem kui drogba.
                                Sellist lauslollust ei julgeks väita ka täielik jalgpallivõhik!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X