320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    Ronaldo Luis Nazário de Lima.
    No mina pean silmas meest nimega Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro ja ma arvan et ka sina said sellest aru

    Kommentaar


      Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
      No mina pean silmas meest nimega Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro ja ma arvan et ka sina said sellest aru
      Hetkeks ei saanud ja seejärel lihtsalt pidin näitama, kui kahemõtteline see post oli.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        nüüd saab realilt kõvemat pappi nuiata

        Kommentaar


          See oleks kuritegu Ronaldo maha müüa, Real võib temast vaid unistada.. kui just ronaldo mõne spice girliga ei abiellu ja kui vanamees putsasi loopima ei hakka jälle. Hetkel on mul tunne, et ronaldo on manUle olulisem kui sir Alex.
          huvitav ka becksi mäng oleks manUs ka samamoodi alla käinud nagu see realis juhtus või mitte? ma arvan, et ronaldo ei taha et temast teine becks saaks.

          Igastahes 12 milli eest saadi siuke vend, hiilgav investeering, üks väheseid mu arust manUl- mingid heinzed ja evrad suht mõttetud. Carrick jah hakkab ka leidma end viimaks ja rio on asendamatu aga mitte särav. Rooneyle lõi kuulus pähe alguses, nüüd saab üle vast ka sellest varsti.

          Kas muidu on kuulda mingitest tehingutest veel ManUga seoses, äkki keegi teab? Bayern ütles, et nõus hargreavesi maha müüma lõpuks, on manU ikka veel huvitatud?

          Kommentaar


            Algselt postitas ats-wiking Vaata postitust
            Kas muidu on kuulda mingitest tehingutest veel ManUga seoses, äkki keegi teab? Bayern ütles, et nõus hargreavesi maha müüma lõpuks, on manU ikka veel huvitatud?
            Ma arvan, et hetkel müütab manu antiiki ja muud väärtusliku kraami, kuna hiigel papirull vajab kokkuajamist. Ja kui raha koos siis läheb arvatavasti tehinguks ka.
            Kõik osapooled saavad õnnelikuks. Bayern saab hunniku nutsu ja vingatsist lahti. Manu aga keskpärase kristallmehe pinki nühkima.
            Hello! I´m mentaly ill.

            Kommentaar


              Mhmh, mingid mõttetud heinzed ja evrad. Lahe.

              Tehingutest - mida nagu täpsemalt hetkel tehtama peaks, kui transfer window alles juuli alguses lahti läheb? Hargreavesi vastu on huvi kindlasti olemas, aga IMHO oleks tema ostmine 30 milli eest sulaselge idiootsus, loodetavasti nii ei lähe. Pool sellest hinnast oleks ehk enam-vähem ok. Sest kui see mankibisness tõesti ära tehakse, siis ongi täpselt nii nagu boobek seletas - üks klubi saab raha ja teine saab tillist.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Ardi, mida kuradit. Evrad Heinzed mõttetud?
                Ühed parimad vasakkaitsjad üldse hetkel mis saada, eriti Evra.

                ja Jasper, okei, mõistan et oli natuke kahemõtteline, kuid eeldasin et Unitedi teema all räägitakse vaid Unitediga seotud mängijatest,asjadest jne

                Usun, et suvel tuleb Hargreaves ja kui keegi veel üldse tuleb, siis ehk Giggsile asendus. Ei usu,et Lee Martin järgmine hooaeg seal paugutada suudab ning noh, Park on hea, ülikasulik mängija jne, kuid siiski ei näe ma teda praegu Giggsi asendajana vasakus ääres. Ründajate kohapealt mina probleemi ei näe, kui Saha terve siis väga hea ning lisaks on meil Smith taas vormi saama + Rossi tagasi tulemas, lisaks ka ehk Ole peab hooajakese veel vastu.

                Kommentaar


                  Ats on muidu justkui tark poiss, käib olümpiaadidel ja puha, aga siin foorumis ei paista see nagu kuskilt otsast välja.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Hargreaves oleks väga hea ost ja vananevale Scholes'ile on varem või hiljem asendust vaja.
                    Little things worry little minds.

                    Carlo Ancelotti, 2009

                    Kommentaar


                      Kindlasti oleks, kuid mitte praegu ja mitte selle raha eest.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mihk3l Vaata postitust
                        Hargreaves oleks väga hea ost ja vananevale Scholes'ile on varem või hiljem asendust vaja.
                        Ei ole mõtet 30 milli välja köhida kui Carricki ja Fletcheri näol on sama klassi mängijad meeskonnas olemas. Paar säravat esitust Inglismaa koondise eest ei tähenda et ta Unitedi mängustiiliga kohaneb. Inglismaa ja Bayern on Unitediga võrreldes nagu öö ja päev. Kui kahele esimesele meeldib rohkem kaitses passida ja kontrarünnakutele loota, siis Unitedi puhul on tegemist palju atraktiivsema ja ründava satsiga. Kui Hargreaves oleks tõesti nii hea siis poleks United ainus meeskond kes temast huvituks.
                        Juba Carricki eest suure raha välja käimine tundus priiskamine, kuigi mees on tõestanud et ta sobib siia. Ilusatele sooritustele hooaja esimesel poolel on hooaja teisel poole lisandunud ka nii mõnigi värav.
                        Aga veel suurem summa mingi kanada-sakslase eest välja käia...tule taevas appi! Ta võib tõesti hea mängija olla aga olgem ausad - summa mis sakslased tema eest nõuavad on utoopiline. Ükski teine tippklubi ei hakkaks oma aega Bayerniga kauplemise peale raiskama. Vahe vast aint selles et Hargreaves tahab ise siia tulla. Muidu oleks ka United juba ammu loobunud.

                        Kommentaar


                          Inglismaa ja Bayern on Unitediga võrreldes nagu öö ja päev. Kui kahele esimesele meeldib rohkem kaitses passida ja kontrarünnakutele loota, siis Unitedi puhul on tegemist palju atraktiivsema ja ründava satsiga.
                          Kuda-kuda? Sa ikka Bayernit mängimas oled näinud või niisama lahmid? Tundub mingi nõukaaegse stambina...ise sa sügad kaitses mune...

                          Aga veel suurem summa mingi kanada-sakslase eest välja käia...
                          Tegemist on siiski Kanada-Briti kodakondsega.

                          Vahe vast aint selles et Hargreaves tahab ise siia tulla. Muidu oleks ka United juba ammu loobunud.
                          Vahe vast selles, et kui söör Alexil ila ei tilguks siis me siin sellel teemal üldse ei arutleks.
                          Hello! I´m mentaly ill.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
                            Ardi, mida kuradit. Evrad Heinzed mõttetud?
                            Ühed parimad vasakkaitsjad üldse hetkel mis saada, eriti Evra.
                            Ok sorri, pole jah mõttetu, aga pole ka särav, seni. Ses suhtes, et manU laseb ikka päris vähe kolle sisse, see näitab midagi ikka, aga rünnaku toetamisel mu arust jääb puudu veits. Et evra 1-1 le minnes ära ei löö, pole ullu, ta polegi ründaja, aga mu arust tsenderdused on see hooaeg ikka väga ebastabiilsed olnud. Vahepeal oli mingi periood kui evra oli mul üks lemmikuid, sest ta jooksis 90 min edasi tagasi ja oli super nii kaitses kui rünnaku toetamisel, aga nüüd ple ta uuesti siukest vormi leidnud. Iseenesest 4 söötu ja üks koll ingilse liigas mängitud ca 20st mängust on suht kena, aga stabiilsust pole.

                            Heinzel vigastused ei lase vast parimat mängu näidata, tihti tundub, et ta pole piisavalt kiire. Ja rünnakul pole näidand miskit. (ma vaatan inglise liigat ikka regulaarselt, nii et endaarust suht adekvaatne). see hooaeg inglise liigas rünnakupoolelt 1 assist.

                            Ses suhtes, et kokkuvõttes.. evra kohapealt tõesti, ta on hea mängija ja võib särada. Aga heinzesse ma ei usu..
                            ...aga see on aind minu arvamus, mis võib väga mööda minna, näiteks eenustasin ma manU-roma 2:0 ainult:P.

                            Hargreavesi kohapealt. mu arust pole teda väga vaja, aga pole näind saksa liigat ja ei teamis ta teeb seal. Ründav võib ta igastahes olla kui vaja. Ma ei suuda unustada ENG-POR mängu kui ta 115. minutil veel täiega platsil edasi-tagasi jooksis ja oli ainuke vend, kes suutis vahetusest sisse tulnud ründajat (crouch oli vist) toetada.

                            Kommentaar


                              Ega iga äärekaitsja ei peagi rünnakul täkku panema. Evra ja Heinze ühes meeskonnas peaks olema iga treeneri jaoks suurepärane kombo - nt kui on eeldatavasti vaja palju peapalle võita ja omal poolel kõvasti musta tööd teha, paned ühe sisse; kui rohkem äärelt rünnakut toetama tõusta, siis teise. Eks Evrat on ka vigastused seganud - kindlasti mitte nii palju kui Heinzet, aga siiski. Ja võrreldes ManU-sse saabumise ajaga liigub ta minu meelest küll üsna stabiilselt ülesmäge.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                "At 22, he has the same skill factor as Maradona and Pele," said Ferguson
                                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                                Kommentaar

                                Working...
                                X