320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Fergie tahab meile Gareth Bale`i, Berbatovi ja Hargreavsi. Ma ostsin FIFAs Bale omale amm , täiesti kogemata leidsin, noor ja andekas äärekaitsja
    Glooory glooory ManUnited!!!

    Kommentaar


      Algselt postitas jaamu
      kus bale praegu mängib?
      Southampton

      Kommentaar


        kus sidwell praegu mängib?

        Kommentaar


          Sidwell mängib Readingus.
          Little things worry little minds.

          Carlo Ancelotti, 2009

          Kommentaar


            mihkolmel, sa ei ole ikka vastanud, kas oli valus, kui sa kukkusid?
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Algselt postitas fitti Vaata postitust
              mihkolmel, sa ei ole ikka vastanud, kas oli valus, kui sa kukkusid?
              Mitte midagi ei saa aru...
              Little things worry little minds.

              Carlo Ancelotti, 2009

              Kommentaar


                Algselt postitas mihk3l Vaata postitust
                Mitte midagi ei saa aru...
                Järelnähud löövad siiamaani välja. Siis pidi valus olema.

                Kommentaar


                  Eto`o???

                  Lugesin, et meie armsa ManU omanik Glazer on valmis Eto`o eest maksma 40 miljonit naela. Mina ise arvan, et see vaid kuulujutt, aga midagi selle vastu poleks küll
                  Glooory glooory ManUnited!!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas M_Kaasik Vaata postitust
                    Lugesin, et meie armsa ManU omanik Glazer on valmis Eto`o eest maksma 40 miljonit naela. Mina ise arvan, et see vaid kuulujutt, aga midagi selle vastu poleks küll
                    ei ole usku eriti, pigem meeldiks mulle berbatov! Aga täna siis põnev kohtumine tglt, usun et tuleb haarav mäng, sest kummagi jaoks pole midagi kaalul, au välja arvata muidugi. Võit oleks hea ja siis ei tuleks ka chelskil rekordit, aga usun et lõppeb viigiga nt 2:2 või siis 3:3, peaasi et haarav ja väravaterohke oleks!
                    AILTON

                    Kommentaar


                      Algselt postitas M_Kaasik Vaata postitust
                      Lugesin, et meie armsa ManU omanik Glazer on valmis Eto`o eest maksma 40 miljonit naela. Mina ise arvan, et see vaid kuulujutt, aga midagi selle vastu poleks küll
                      Pakun välja, et tegemist on Fergusoni kavala plaaniga mees Chelsisse sokutada



                      "But the real competition comes when Chelsea pay £27million for someone like Michael Essien. They can outbid us all, which is why we identify players as quietly as we can so we can do things quickly."

                      Kommentaar


                        Kust ülekannab seda mängu?
                        COME ON YOU REDS !

                        Kommentaar


                          Kuszcak, Lee, Brown, O'Shea, Heinze, Solskjaer, Fletcher, Richardson, Eagles, Dong, Smith

                          Selline koosseis aplodeeritakse siis Chelsea poolt täna väljakule.

                          pingil: van der Sar, Rooney, Ferdinand, Scholes, Carrick

                          Tundub, et Saha Unitedi karjäär on läbi.

                          Kommentaar


                            Premi parim pink.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Kuszczak on ikka paras pudinäpp küll. Joppas, et punkti saime ... mitte et ta oleks oluline olnud, aga meil tõsiselt vedas. mitu korda joone pealt võtsime ära
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                Chelsea 3 - United 4. Tegelikult pidanuks skoor suurem olema, aga kohtunik ei lugenud kõike ära.

                                Poolakast ei saa ma ikka üldse sotti. Rida igati ponksusid tõrjeid ja siis SELLINE väljajooks, et mütsi peas kinni hoidmisest ei oleks ka kasu.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X